Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak z ciekawości sprawdziłam ten chiński kalendarz i wychodzi dziewczynka. Przy 1 i 2 ciąży się sprawdziło wiec może i teraz się sprawdzi. Byłoby super, bo chcemy dziewczynkę. Choć najważniejsze aby było zdrowe. Ewelineska ja jestem w trzeciej ciąży i tez mnie to ciekawi. W drugiej rzeczywiście szybciej czułam ruchy ale tylko jakieś tydzień różnicy był. Dziewczyny powiedzcie na jakich stanowiskach pracujecie jeśli jeszcze nie na l4. Ja pracuje jako kucharka i nie chce na razie na zwolnienie iść,ale rano zapachy i mdłości mnie dobijają.. teraz chodzę tylko na drugą zmianę i jest lepiej ale za to zmęczenie straszne...

ex2btv73rlmb9p59.png

f2wlsg184afc28ai.png

ug37gu1r0yot0tmg.png

6sutcsqveil7vjw9.png

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam umowę na stałe ale od 1 kwietnia wcześniej miałam na 1/4 etatu. Nie chce narazić zwolnienia żeby nie mieć problemów z ZUS. W sumie o ciąży się dowiedziałam później niż 1 kwietnia no ale wiadomo jak to ZUS. Będą chcieli to się do wszystkiego przyczepia. Mam plan pracować jeszcze przynajmniej dwa miesiące.

ex2btv73rlmb9p59.png

f2wlsg184afc28ai.png

ug37gu1r0yot0tmg.png

6sutcsqveil7vjw9.png

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzis jestem w 7 tyg.1 dzien.pojawilo mi sie brązowawe plamienie(ale takie lepkie jak ten śluz,który tez u mnie nie był biały tylko lekko żółtawy)-ale żadnych obajow jakiegos grzybka czy cos nie czułam.tak bardzo sie boje, nie chce trzeci raz przez to przechodzić.przeciez juz serduszko biło tydzien temu.pobolewa mnie brzuch i leżakuje -wizyta w czwartek o 16 :( plami któraś z Was?a mimo wszystko dzidziuś sie rozwija?

Odnośnik do komentarza

Marie ja tak samo jak w pierwszej ok 6 tyg dostałam plamienia wtedy pojechałam do szpital i spedzialam tam dwa tyg dostałam luteine i fragmin. Lekarz podejrzewal że to z drugiej cześci macicy. Teraz też miałam takie brązowe trochę jak budyń czekoladowy, głównie po wizycie w toalecie. Gin podejrzewa że to samo co ostatnio wykluczył krwiaki nadzerki itp. Powiedział że mam się zgłosić jak zobaczę żywa krew lub jak ból będzie mocny i nie przejdzie po odpoczynku. Takie plamienia mogą się zdarzyć ale zawsze warto sprawdzić, możesz jechać na oddział sprawdzić dla świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza

A co do plamień to się zgadam, że warto wszystko badać. Czasem jakieś upławy nie wskazują na nic niepokojącego, trzeba się trochę uspokoić (chociaż spróbować), bo stres nic nie pomoże, wręcz przeciwnie. Ale do lekarza warto zajrzeć i się upewnić, że jest wszystko w porządku :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgqt8aaqsq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny.lezakuje prawie cały dzien i ból brzucha ustępuje. Wiem jak to wyglada u nas na izbie przyjęć wiec chyba wole poczekać do jutra zeby ewentualnie wcisnąć sie do mojego lekarza prywatnie. Na razie juz tylko ten lekko żółtawy śluz w śladowych ilościach. Eszel ja jestem po cc- teraz chyba tez wolałabym w ten sposób urodzic

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Dalaczam do was. Kalkulator wyliczyl porod na 26 grudnia. Chodz wydaje mi sie ze do zaplodnienia doszlo ciut pozniej. Jestem mama 2,5 letniego urwisa. Z mezem staralismy sie o rodzenstwo. Dzis rano zrobilam test i pokazal dwie kreski lecz ta druga ciut bladsza, ale golym okiem widac. Oowtorze dla pewnosci drugi test w czwartek lub w pistek. Bardzo chcialabym miec drugie dziecko. Od kilku dni czuje sie senna juz o 18 moglabym isc spac. Jestem zmeczona i na nic nie mam sil.

Odnośnik do komentarza

Eszel - ja będę teraz mieć 3 cc. Pierwsze miałam 2011r, drugie 2015 i teraz będzie 3 grudzień 2016.
Przy drugiej ciąży nie czułam żadnego większego bólu w podbrzuszu, taki normalny miesiaczkowy, ale to były 4 lata różnicy. A teraz faktycznie częściej czuje " podbrzusze" czasem zakluje czasem ciągnie. Ale przerwa też była znacznie krótsza.

Pytałam o ruchy bo w drugiej ciąży czułam o wiele szybciej a ciekawe jak w trzeciej ❤

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3k303tkj22.png

Odnośnik do komentarza
Gość Monika13

Witam was. Chętnie dołączę ostatnia miesiączka 21.03 w zeszły weekend 2 pozytywne testy a staraliśmy się ponad rok niby mam pco. Strasznie się denerwuje czy wszystko jest ok to moja druga ciaza córka ma 8 lat. W czwartek mam wizytę jak myślicie będzie juz serduszko?

Odnośnik do komentarza

W pierwszej ciąży w 6 tyg i 5 dni miałam taki uplaw jak budyń czekoladowy. Było tego ok łyżki stołowej. Generalnie to nawet się nim nie przyjęłam bo to moja pierwsza ciaza i nie wiedziałam czy to coś złego nawet. Na szczęście nie było to nic złego, ale jak powiedziałam o tym lekarzowi po tygodniu to mi powiedział, ze powinnam wtedy wziąść nawet ze 4 tabl duphastonu naraz bo akurat miałam go przepisanego i do szpitala.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk310w4mc3s.png
23.10.2015 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Czesc kobietki

ja od 2 dni mam bol jak na okres ale nieustający. .. martwi mnie to... pozatym jakos przeszly mi ciazowe objawy...piersi tylko troche bola...postaram sie dzisiaj wcisnac do lekarza...trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze...

na dodatek na czytałam sie innych grudniowych forum.. 3 dziewczyny straciły właśnie ciaze... 10-11 tydzien...; ( malo pocieszajace wiadomosci...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxskjo85pxk899.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...