Skocz do zawartości
Forum

Dziecko nie chce jeść!!!


misiaaa37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam problem z moją małą od kilku dni bo wcale nie chce jeść. Mała ma dopiero 14 tygodni i jest od 5 tygodnia na mleku modyfikowanym nutramigen ze względu na nietolerancję laktozy. Do tej pory ładnie jadła bez żadnych problemów od 100 do 140 ml co 3.5-4 godziny a od 5 dni wcale nie chce jeść. Na początku udawało mi się ją nakarmić na "śpiocha" ale teraz nawet i tak się nie da. Od razu zaczyna się wyginać, pluć, popłakiwać i prężyć. Już nie wiem co mam robić. Ostatni raz większą ilość jakieś 120 ml zjadła 16 godzin temu a tak co 4-5 godzin próbowałam jej dać to nie chciała więc "wlałam" w nią naciskając smoczek jakieś 20 ml. Drogie mamy poradźcie co robić bo już nie mam siły a tak małe dziecko musi jeść bo się odwodni. Dodam że mała nie pije żadnych herbatek i nawet wody nie chce pić.
Pozdrawiam i czekam na jakąś pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Nam Pani doktor powiedziała że póki nie traci na wadze jest wesoła w dzień i zadowolona to nie ma się czym martwić bo dzieci czasami tak maja. Nie ma żadnej infekcji ani choroby, trochę kicha ale to już ma od samego początku bo jest alergikiem. Dzisiaj w nocy trochę lepiej jadła więc zobaczę co będzie dalej ale to i tak trochę za mało bo o 22.40 zjadła 100 ml i o 4 rano 100. Mam tylko nadzieję że jej się poprawi apetyt. Nie można jej też zmienić mleka bo ma dużą nietolerancję laktozy i tylko na tym mleku nie boli ją brzuszek ale za to ma męczące gazy i ciężko jej się je puszcza i tak myślę że może to jest przyczyną spadku apetytu :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...