Skocz do zawartości
Forum

Czas bez dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Ula trzymaj się! jeśli chodzi o moje doświadczenia, to a zostawiłam dzieci raz na kilka dni w wakacje u babci, a sama wróciłam do domu, mieliśmy wtedy remont w mieszkaniu, było dużo pracy, mieszkanie nie nadawało się dla dzieci, wszędzie kurzy, pył, zapach farby i powiem szczerze, że byłam zadowolona, że dzieci nie ma, oboje z mężem tęskniliśmy, codziennie mówiliśmy o dzieciach, co by powiedziały, gdyby tu były z nami, czas nam szybko mijał, bo mieliśmy sporo pracy, także nadmiar pracy pomaga, gdy tęsknisz za dzieckiem

Odnośnik do komentarza

Ulla,a to Twój pierwszy raz kiedy będziesz bez dziecka? A jak syn się zachowuje, zdaje sobie sprawę z tej dość długiej rozłąki?
Ja do tej pory tylko raz zostawiłam córkę na tydzień czasu, wtedy kiedy poszłam urodzić jej braciszka.
W szpitalu choć myślałam o córce nie miałam zbyt dużo czasu na tęsknotę, z Małym były kłopoty więc siłą rzeczy skupiłam swoje myśli na czymś innym. Jeśli chodzi o wyjazdy to organizujemy je tak by wyjechać całą rodziną.
Tak jak pisze Margeritka najlepiej zając się jakąś robotą.
Ty, Ulla, w tym czasie będziesz też miała ferie, prawda? Z racji tego że na co dzień pracujesz i wychowujesz dwoje dzieci wykorzystaj ten czas na nadrobienie wspólnego czasu z młodszym synkiem, on też pewnie będzie tęsknił za bratem. Teraz będziesz mogła skupić całą swoją uwagę na nim, jako mama też dwójki dzieci wiem że zawsze jest za mało tego czasu spędzanego z dziećmi. Do starszego syna pewnie będziesz dzwonić, może pogadacie przez skype'a. Dobrze że nie jedzie sam, a z babcią, będziesz spokojniejsza, a syn wróci z mnóstwem nowych wrażeń, sam lot samolotem to przeżycie. Zobaczysz że dwa tygodnie szybko zleci, i dla niego i dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...