Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny są rozne. Te w stacjonarnej czasami o kilka złotych wyższe. Poza tym, jak czegoś nie będzie w stacjonarnej to Ci nie zamówia, będziesz musiala i tak przez internet zamowic wiec sie to kompletnie nie kalkuluje. Jak przekroczysz kwote 150zl to mozesz wziąć opcje odbioru osobistego. Jak mniejsza kwota, to wtedy juz trzeba płacić za przesyłkę. Ja odebrałam w piątek swoje zamówienie i jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Velveti-
Wlasnie mi przy kazdym badaniy szyjka sie skraca. Teraz ma 2cm i jest otwarta.

Moj gin powiedzial,ze wg niego urodze w 5tyg od ost wizyty,a bylam u niego 04.08na wizycie.

Kazal niby duzo lezec,ale zeby nic nie robic to nie. Musze niestety non stop sprzatac,gotowac,prac i prasowac bo kto mi to zrobi. Przeciez wiekszosc z Was tez musi to robic bo jak inaczej. U mnie niestety moj nie zrobi nic bo tylko remint,a mamuski czy siostra nie zaproponuja.

Odnośnik do komentarza

Co do apteki to ja zamawialam w Gemini bo maz sprawdzal w najtańszej stacjon. jaka zna i okazalo sie ze sporo taniej przez neta na większej ilości rzeczy. A ja tyle nazamawialam ze mi przesyłka za darmo wyszła (ponad 3 stowki) ale za to niemal wszystko mam. Niemal bo pieluch za mało wzięłam i muszę dokupić :/
Pauka ciekawe które z naszych dzieci zdecyduje się pierwsze zobaczyć z rodzicami :D

Odnośnik do komentarza

MaZos-
Skoro to rozwolnienie zwiastuje porod to powinnam nigdy nie urodzic:-((
Jesli Cie dopadnie,masz szanse byc pierwsza.

Chyba,ze moja szyjka nie wytrzyma...tak naprawde to ja bardzo chce juz od 20.09 rodzic....Niech osiagnie 3kg z kawalkiem i basta.Nie mam sily dalej go zywic w brzuszysku....

Kurcze niestety ciagle uciska mi zoladek:-((zajmuje go bo tak boli...

Ide wziac leki i cos w tv obejrze.
Ja kupowalsm raz w gemini za 150zl(glownie dla siebie)i na wszystkim pare zlotych taniej.

Odnośnik do komentarza

Hej :). Mam nadzieję, że dzisiaj nocka będzie lepsza. Położyłam się wczoraj a raczej dzisiaj prawie zasypiałam a tu awantura u sąsiadki. A że okna pootwierane to wszystko było słychać. Była 2 w nocy :/. A potem żeby tego było mało ktoś pod nocnym awanturował się.
Maluch dzisiaj daje czadu. Jak walnął w pęcherz to bym się posikała. I cały dzień stópki w żebra próbuje wcisnąć.
Totek durnym gadaniem szwagierki się nie przejmuj. Zazdrośnica i tyle. Jak mnie ktoś wkurzy głupim tekstem to mówię krótko "człowiek człowieka własną miarą mierzy". Jak na razie skutkuje.
Eh ale na Śląsku nawałnica przeszła. 2 minuty ulewy i straty niewyobrażalne. W Chorzowie drzewa z korzeniami powyrywało.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie widziałam żadnych wiadomości od Lwicy. Pewnie ma teraz mnóstwo na głowie. Mam nadzieje ze wszystko idzie w dobra stronę.

U mnie ok. Wyniki dobre. Nic sie nie sączy. Jutro lekarz bedzie moze powie cos więcej, nabrałam nadziei na powrót do domu tylko mnie te pomiary martwią. Ponad 3kg w 34t?? Musieli cos pomylić. Bo 800g w tydzień to masakra.

Totek współczuje serdecznie. Z tego co widzę ktoś zadał sobie sporo trudu zeby Cie szukać w necie. Moze jakiś przypadek. Nie wiem. Trzymaj sie dzielnie. Ludzie zawsze gadają. Nic z tym nie zrobimy.

Odnośnik do komentarza

Świat tak jak i internet jest mały, a ja się trochę tez za bardzo rozkleiłam żeby tyle pisać, ale tak to czasem jest jak się nie ma komu wygadać ;) aż sprawdzę co mam na pierwszym usg, jaki termin.. Oby nie, ale coś czuje ze tez moge być w pierwszej kolejce do porodu, bo od początku ciąży się nie oszczędzałam. A teraz pochodzę chwilkę i czuje te dziwne napięcia i ból jak na miesiączkę. Wole wgl nie chodzić, dziś w sumie połowe dnia przeleżałam jak len, tylko miejsca zmieniałam :p a i tak czułam te skurcze...

Odnośnik do komentarza

Nie znam Cię totek:)napisałam to życzliwie jestem przyszła mama z 18 października i poczytuje to forum a napisałam to bo moja siostra też miała dziwna sytuację dwa lata temu była na forum ciazowek jakiejś tam kafeterii i miała zdjęcie :) zwierzala się cuazowka itp i jakimś cudem jej szwagierka ja znalazła a potem była większa afera bo siostra opisywała tam teściowa itd. I zawsze powtarza mi że miała zdjęcie, że Masakra itd.

Odnośnik do komentarza

Mysle,ze Majka tylko tak napisala,sledzi nasze losy bo jej sie nudzi:-)))
Kazdej pewnie sie wydaje,ze bedzie nastepna.Mysle,ze za 2tyg jakas pojedyncza sztuka moze sie wykluc hehe:-)))ale tak zaraz wszystkie to nie.

Ja tez sie nie oszczedzam w domu,ale ogolnie to prawie od samego poczatku do pracy nie chodze,odszedl mi tamten stres,ale tak na pol etatu moglabym popracowac:-)troche brakuje mi kontaktu z ludzmi,papierami.

U mnie caly dzien pada,duzo przemieszczalam sie autem. Przez cala ciaze prawie nie prowadzilam,a na koniec sie zabralam.

Jutro wybiore sie chyba do ciucholandu i poszukam getrow dla siebie(wiekszego rozm). Dzis popralam 2kombinezony zimowe malego i pierwsza kurtke miniaturke i juz wszystko gotowe czeka. Spakuje malucha po wizycie u gin 30.08

Odnośnik do komentarza

A tak poza tym to Was serdecznie pozdrawiam:)) ja będę mieć dziewczynke. Ogólnie z ciążą wszystko ok, skurcze jak na okres mam od 25 tygodnia a szyjka ponad 4 cm. Jak byłam z tym problemem w szpitalu to mnie opieprzyli że im zawracam głowę:).. przytylam 12 kg a malutka ostatnio ważyła 1500 :)) co do porodu to mam wybór , mogę mieć cesarkę bo w badaniu EEG glowy mam jakieś fale ostre wskazujące na padaczkę, choć w życiu ataku nie miałam a badanie robiłam że względu częstego bólu głowy. Lekarz twierdzi że poród to taki wysiłek że padaczka może się uuaktywnic. Więc sama nie wiem. Z drugiej strony mój ginekolog też jest zwolennikiem CC, uważa że za dużo niedotlenien wśród dzieciaków. Więc mam Myślenice. Pozdrawiam was serdecznie, wyspijcie się dobrze:)

Odnośnik do komentarza

Ja dzis odwiedzilam oddzial i dostalam liste co spakowac do torby:-)
Ja mam od 2 dni schiza, ze w nocy odchodza mi wody tzn jak wstaje do siusiania. Tragedia. Juz jest mi ciezko, sporo przytylam i czuje sie jak slon. Choc na szczescie nikt nie powiedzial mi nic przykrego na temat mojej wagi. Od jutra planuje generalne porzadki w mieszkaniu. Oczywiscie z umiarem, bo 2 godzinki sprzatania i pozniej krzyz daje popalic, wiec bede sie oszczedzac.

Odnośnik do komentarza

Ucielo pierwsza część posta. Pisałam że nie znam Cię totek :) napisałam to życzliwie bo moja siostra była w podobnej sytuacji dwa lata temu i opisywała to na forum ciążowym kafeterii , miała zdjęcie i trafiła tam też jej szwagierka i dopiero wtedy się zaczęła jazda bo siorka grubi tam się zwierzala i smariwala po tesciowej . do dziś nie odzywają się, nawet dla dobra wnuka :(

Odnośnik do komentarza

Ja jak w środę zaniosę L4 do pracy to też podejdę po listę. Ja to sama z siebie się śmieję. Po jedzeniu jak się kładę na chwilkę to mówię, że leżę jak wieloryb na plaży ;). No ale nie wiem jak bym zareagowała na przytyk od innych.
Mnie ostatnio bardzo krocze boli. Jak rano wstaję to masakra. W środę wizyta więc się dowiem czy wszystko ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...