Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sie i ja z Mają.
Byłam w listopadówkach, jednak Maja zadecydowała inaczej i przyszła na świat 27.10 więc bliżej mi do Was.
Czytam regularnie, niestety nie bardzo mam czas pisać. Maja jest bardzo absorbująca a do tego ma wzmożone napięcie. Po 2 miesiącach jest już na tyle dobrze, że mam więcej czasu i nie wobrażam sobie żebym mogła przestać, was czytać i korzystać z rad! Zwłaszcza, że niedługo rozszerzamy dietę i jestem zielona! Bardzo proszę o przygarnięcie!

https://www.suwaczki.com/tickers/43ktpx9in01r68vk.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe mamusie :)
Mój też absorbujacy egzemplarz, ale jest coraz lepiej:) Niebo a ziemia to co było na początku;p Ale i tak jest bardzo kochany;) Teraz usnal mi po jedzonku na swoją ostatnia krótką 15min drzemkę mój cieplutki grzejniczek mały

WawAnia daj jakiś znak;) Pogodzilas się ze swoim? Czy może jesteś gdzieś gdzie z netem słabo?

https://www.suwaczki.com/tickers/h84fwn15h04wlurd.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Mamusie! Idąc za ciosem ja również przyznam, że czytam Was regularnie i korzystam z tego "utajonego" wsparcia ;-) mój synuś Leonek urodził się 24 października. Totek ale dużo dziewczyn zmotywowałaś do reakcji. Zatem proszę o zaproszenie ;-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, już w ciąży czytałam was regularnie, moj syn jest z 10 października urodził się z dużymi problemami regularnie was podczytuje to mi bardzo pomaga, egzemplarz wiecznie na rączkach płaczliwy jesteśmy przed rozszerzeniem diety będę wdzięczna jeśli mnie do siebie przyjmiecie pozdrawiam wszystkie dzielne mamy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...