Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ka_Pi

Jakie sklepy z artykułami eko dla niemowląt polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie moje dziecko przechodzi na pokarmy stałe i chciałam podpytać, które sklepy internetowe z kaszkami i produktami eko polecacie. Niestety nacięłam się na obsługę klienta w sklepie GaleriaBOBASA, gdzie pani z obsługi okazała się opryskliwa i zwyczajnie mnie okłamała. Zamówiłam towar 8 dni temu, mały nie śpi dobrze na samym cycu czekam na te kaszki jak na wybawienie a ich nie ma. Pani ze sklepu poinformowała mnie, ze kurier mnie nie zastał. No to ja pędem na pocztę a tam żadnej paczki dla mnie nie ma. Załamka... Same wiecie jak to jest wyrwać się z domu z Maluchem na godzinę - i to bez najmniejszego sensu... Wiec szukam alternatywy - ewentualnie sklepu stacjonarnego w Krakowie z kaszkami Holle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklepu internetowego nie polecę, bo nie znam, ale te kaszki Holle widziałam w sklepie ze zdrową żywotnością na ul. Łużyckiej, w szarym bloku naprzeciw stacji Orlena.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki! Właśnie zrobiłam porządne poszukiwania i znalazłam też na Miłkowskiego w zdrowej żywności. Uff, a już myślałam, że jestem skazana na paczki z Internetu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RubyBaby

a co jest złego w paczkach z internetu? ja kasze holle kupuję tylko przez neta bo taniej wychodzi i nie musze tachac zakupów do domu 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...