Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ewelona

Interpretacja HCG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkie Mamusie!
5.12 zrobiłam test wyszedł POZYTYWNY;)
7.12 byłam na pierwszej wizycie u ginekologa. Po wykonaniu USG lekarz stwierdził,że jestem w 5/6 tygodniu (licząc od dnia ostatniej miesiączki),ale nie widać jeszcze zarodka tylko sam pęcherzyk ciążowy. Zdaniem lekarza taka sytuacja jest możliwa gdyż może być jeszcze zbyt wcześnie na pojawienie się zarodka i bicie serduszka. Troszkę się zmartwiłam i zrobiłam wczoraj tj. 14.12 badanie HCG CAŁOŚCIOWE. Ale mam problem z interpretacją wyniku. Przeszperałam internet i na mój "chłopski rozum" jestem w 6tygodniu ciąży. Drogie Panie proszę o pomoc! Ewelina

monthly_2015_12/interpretacja-hcg_40878.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie to 7tc.
Zarodek powinien być już widoczny. Wszystko tez zalezy od sprzetu usg. Rob betę co parę dni i zobacz czy przyrost jest.
Za tydzień bym poszła jeszcze raz na usg.może do innego lekarza.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jogoda2016

Prawidlowo Hcg powinno podwajac swoja wartosc co 48-72 godz. W jakim odstepnie czasu wykonalas kolejne badanie hcg ? Czesto lekarze zalecaja pojawienie sie na wizycie w 6-8 tyg wtedy juz widac serduszko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta2016

Ula tego wyniku nie wykryje test ciazowy. A czy zatrzymała Ci się miesiaczka? Który to dzień cyklu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta2016

Kiedyś czytałam artykuł ze hcg poniżej 5 oznacza ze nie jest się w ciazy. Poczekaj jeszcze parę dni jeśli miesiaczka nie nadejdzie zrób hcg ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta2016

Hcg podwaja swoją wartość co 48-72godziny możesz wykonać ponowny test.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta2016

Czesto blada kleska swiadczy o wczesnej ciazy. Na Twoim miejscu poszlabym do ginekologa. Bedzie juz widzial czy szyjka jest zasiniona i zamknieta czyli czy jestes w ciazy. A na usg ok 5-6 tyg widoczny pecherzyk ciazowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Proszę o interpretacje moich wyników bhcg :
04.07 181,5 22dni od owylacji,
08.07 284,7
11.06 418
Czy nie są to za niskie przyrosty? Dodam ze przyjmuje luteine od czasu gdy sie dowiedziałam o ciąży poniewaz jestem juz po dwóch stratach. Dodatkowo mam brunatne plemienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta2016

Z plamieniami warto udac sie na IP do szpitala. Zbadaja zrobia usg. Bedziesz spokojniejsza. A na forum w zakladce uslugi dalej polozna-ginekolog mozesz zadawac pytania do fachowcow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagodada

Roznie kobiety znosza ciaze. Pierwszym objawem jest zatrzymanie sie miesiaczki, pozytywny test ciazowy. Moga byc to objawy ciazy ale tez przemeczenia czy stresu. Jesli masz mozliwosc udaj siw do ginekologa. Bo objawy moga byc rozne kazda ciaza inna nawet u tej samej kobiety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka123

Hej dziewczyny. Spoznia mi sie okres. Robilam hcg ktore wyszlo 33,07. Pani w labolatorium powiedziała ze to wczesna ciąża . Po dwoch dniach badanie wykonalam jeszcze raz z wynikiem 53 . Martwi mnie ten niski przyrost. Jakie są Wasze opinie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olka odpisze Ci jeszcze tu ;) opinia mojej ginki na temat bety jest taka że nie należy jej robić, bo kobietki robią a potem wariuja że za mała że za duża, każdy inaczej produkuje hormony i jak przyrasta to jest ok, więc nie martw się :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka123

Zrobilam ponownie b hcg i urosla do 138,500. Powiedzccie który to może byc tydzień ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...