Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiki_eg

Wypis na żądanie iczmp łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiki_eg

Witam,
W 31tc trafiłam do iczmp z zagrożeniem porodu przedwczesnego. Szyjka skrócona do 7mm i rozwarcie na 2cm.Dostawałam magnez, luteine i po 6 dniach zostałam wypisana do domu z lekami i zaleceniami leżenia. Niestety po 2 tyg wróciłam z lekkimi skurczami i rozwarciem na 5 cm. Znowu kroplowka, zastrzyk i skurcze ustawy. Leżę już ponad 2 tyg , jestem w połowie 37 tc. Lekarze odstawili mi nawet no spe, zalecają chodzenie i mają nadzieję że poród samoistnie się zacznie. Ja natomiast chcę bezpiecznie donosic maleństwo do terminu, żeby wszystko było ok. Dlatego też myślę nad wypisem z tego szpitala na żądanie, bo boję się że będą chcieli wymusić na mnie wcześniejszy poród. Ogólnie jest to szpital oddalony od mojego miejsca zamieszkania o ok. 100km a ja chciałabym rodzic w swoim rejonowym szpitalu, gdyż mam tam za sobą już jeden poród. Bardzo proszę czy ktoś wypisywal się w podobnej sytuacji na własne żądanie i czy są tego jakieś konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...