Skocz do zawartości
Forum

Pampers Pants są naprawdę świetne-testowałam


agusia26814

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane mamusie i tatusiowie;-) od jakiegoś czasu testuję nowe pieluchomajtki Pampers.Do tej pory używałam standardowych pieluszek wielu marek, ale Pampers Pants biją wszystkie na głowę.Synuś ma 14miesięcy i jak każdy brzdąc w tym wieku jest bardzo ruchliwy.Zmiana tradycyjnej pieluszki(położenie dziecka na plecy) kończyła się ogromnym płaczem, po za tym mały wiecznie odpinał rzepy.Dzięki łatwemu zakładaniu i zdejmowaniu pieluchomajtek nie muszę już "szarpać " się z dzieckiem aby zmienić pieluszkę, bo pieluchomajtki jak sama nazwa wskazuje zakłada się jak zwykłe majteczki.Gdy pieluszka ulegnie zabrudzeniu wystarczy rozerwać elastyczne boczki i gotowe;-)Po za tym pieluchomajtki są super chłonne nic nie przecieka, synek nawet całą noc przesypia w jednej pieluszce.Bardzo dużym atutem który docenia mój szkrab jest to,że pieluchomajtki są bardzo mięciutkie i miłe w dotyku,elastyczne dzięki czemu nic nie obciera nawet największego grubaska.Nie krępują ruchów dziecka więc maluch praktycznie nie czuje,że ma coś założone na pupę, a starszym pociechą z pewnością ułatwia naukę korzystania z nocnika.Naprawdę jako mama polecam bardzo

monthly_2015_10/pampers-pants-sa-naprawde-swietne-testowalam_36609.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie miałam okazje brać udział w projekcie testowania pieluchomajtek pampers pants i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że są super. To połączenie wielu lat doświadczenia firmy Pampers i nowoczesności. Są bardzo dobrze dopasowane do brzuszka i nóżek dziecka dzięki czemu nie utrudniają żadnych ruchów, kiedy nasze skarby zaczynają chodzić. Pieluchomajtki są niezwykle miękkie niczym bawełna a przy tyn niezwykle chłonne, dziecko spokojnie może przespać noc. Przewijanie małego szkraba jest bardzo proste i wygodne zakładamy je jak zwykłe majteczki, ażeby zdjąć wystarczy rozedrzeć boki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...