Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Ja powiem tak. Wszystkie trzy ciąze planowane. Wczesniej ok 2 miesiecy od planowanej ciazy zaczynalam od foliku.
Pierwsza ciaza...wszystkie badania na potege. Druga ciaza...hcg. usg w 5 tyg. i to byl błąd. Bo lekarz mnie nastraszyl ze nie widzi zarodka w pecherzyku i do nastepnego usg po tygodniu balam sie a nie mialam o co. Bo co ma byc to bedzie. Nic nie pomoze wynik hcg czy wiadomosc o widocznosci zarodka. Teraz spokojnie zrobilam testy wyszly pozytywne...na spokojnie umowilam sie na wizyte ktora bedzie 22.10 i nie martwie sie o nic bo lepiej w spokoju czekac na swoja kolej. No tak teraz uważam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Wczoraj zrobiłam test i w końcu zobaczyłam wymarzone dwie kreseczki! Potem szybko na betę by potwierdzić czy to nie jakiś psikus, wczoraj jeszcze niska 467,6, po południu zdążyłam też zaliczyć gina i pani powiedziała że to jeszcze bardzo wczesna ciąża, a że cykle miałam nieregularne i owulacja wywoływana clostibegytem to pewnie dopiero początek 4 tygodnia, strasznie się denerwuje co będzie dalej, wczoraj na usg nie było jeszcze nic widać :-( następna wizyta w środę a w poniedziałek mam z robić ponownie betę, jak wszystko będzie dobrze to mój maluszek też będzie czerwcowy! :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyebgdvuj3l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yda9zax6q7.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Gratuluję wszystkim czerwcowym mamusiom. Ja też się staram o dzidziusia i mam nadzieję że tym razem sie uda. dwa miesiące temu próbowaliśmy i nic. Jutro planowo powinnam dostać @. dziś zrobiłam test i była jedna kreseczka. Wiem że trochę za wcześnie. To mogłaby być moja druga ciąża. W pierwszej test wyszedł pozytywnie w czwartym dniu po planowanej miesiączce i to wyszła słaba druga kreseczka ale jednak. Było by cudownie mieć drugiego szkrabka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgowv6d64l.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!!! Ja jeszcze nie byłam u gina ale wg moich obliczeń termin będzie na 5.06 :-) Dodam tylko że w domu mam Dwuletniego synka i córeczkę 5 mc.... Boję się strasznie ale i zaczynam się cieszyć. Oby tylko wszystko było dobrze z Maluszkiem, martwię się bo to moja czwarta ciąża (za pierwszym razem straciliśmy Dzidzię w 12tc) :-( Ale będzie dobrze wiem to na pewno!!!! Trzymajcie się cieplutko

Odnośnik do komentarza

Ahh... Coraz więcej nas ;p
Tyle nie pisalam bo moja Lenka potrzebowała baaardzo dużo uwagi :P
A więc... Do wszystkich nowych mamusiek! Będzie dobrze i nie ma się co przejmować bo z tego nic dobrego nie wyjdzie :)

I wprowadziłem was w błąd (czyt. Piszę z telefonu i on sobie podstawie słowa jakie chce) moja córka skończyła 4 miesiące :) mamuśka3 mamy dzieci w tym samym wieku prawie :D

Eosia fasolka napewno jest i ma się dobrze! :*

Katiko udało się na 100%! Czerwiec to cudowny miesiąc i maluszki są bardzo silne! Trzymam za Was kciuki!

AgaStan i Kawa z mlekiem jak się czujecie?

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, ja także gratuluję. Czuje się dobrze w sumie nie mam żadnych objawów oprócz rozchwiania emocjonalnego ;) Mogłybyście mi pomóc ustalić w którym tygodniu ciąży tak właściwie jestem? ostatni okres miałam 01.09. standardowo 28 dniowy cykl, więc wg moich obliczeń jestem w 5 tygodniu, wg mojej ginekolog w 4. Kalendarze w internecie mówią różnie zależy na której stronie www. A jak liczą wasi ginekolodzy?

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kawa z mlekiem ja mialam ostatni okres 29/08/15 ale niestety nie miałam regularnych cykli więc nie wiem dokładnie w którym jestem tygodniu, w środę pójdę do swoje gin może ona mi powie coś więcej :) teraz ta u której byłam powiedziała że 4/5 ale nic nie było jeszcze widać.
katiko wg obliczeń planowany termin porodu to 08/06/16 :)
właśnie wróciłam z pobrania krwi, jutro wyniki ale odbiorę dopiero w środę przed samą wizytą u gin. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.. Z objawów to odczuwam tylko często zmęczenie i często chodzę siusiu, poza tym dobrze się czuję :)
A jak tam u Was?
Miłego tygodnia życzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyebgdvuj3l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2be6yda9zax6q7.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was serdecznie, bardzo się cieszę, że mogę dopisać się do tej grupy! W niedzielę tydzień temu (27 września) w dniu spodziewanego okresu nieśmiało zrobiłam test ciążowy i zobaczyłam na nim bledziutką kreseczkę w polu T! Nie pozwoliłam mojej radości wybuchnąć na całego bo jestem już po jednym poronieniu w 6tc w czerwcu tego roku. Ale wtedy kreseczka przez cały czas była blada, a beta HCG dzień po spodziewanej miesiączce wynosiła zaledwie 100, dwa dni później 150, a dzień przed poronieniem 51. Wiec od początku czekałam na to co się wydarzyło.
Ale tym razem musi być inaczej bo ciążowy wykonany w czwartek po pracy, jak widać, nie z porannej próbki moczu pokazał dwie grube czerwone krechy!:) badania krwi postanowiłam już tym razem nie robić, bo za dużo nerwów mnie to kosztuje, a czekanie jest nie do wytrzymania.
Na dziś na 19.30 jestem umówiona do GIN i zobaczymy co mi powie, ale jestem dziwnie spokojna i nie dopuszczam myśli, że coś mogłoby się nie udać. Z moich obliczeń wynika, że dzidziuś powinien być na świecie 06.06.2016r. więc mam nadzieję, że spędzę tu z wami kolejne 8 miesięcy!

Odnośnik do komentarza

Katiko dokładnie! Dlatego będzie dobrze :*

Milen-ka to jeszcze na majowki się zalapiesz :D ale zostań z nami :P i zdrówka dla rodzinki :)

Werste witamy! gratuluję tej wymarzonej kreseczki i bardzo współczuję wcześniejszych przeżyć... Wiem jakie to dla kobiety ciężkie. Tym razem będzie dobrze i koniecznie daj znać jak u gina! Będę czekać z niecierpliwością :)

Stardust.serw jakie witaminki bierzesz kochana? :)

Odnośnik do komentarza

werste cześć!!! Fajnie że jesteś :-) Nie martw się będzie wszystko ok. Ja właśnie spodziewam się trzeciego Maleństwa a moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem w 12tc. Też się strasznie bałam a teraz mam dwa urwisy i Kruszynkę w brzuchu:-) Stracha mam okropnego, bo jestem pięć miesięcy po cc (zresztą już drugim) no i nie wiem jak tam ta moja blizna wytrzyma....
Dżasta a Ty masz jedno czy dwójkę maluchów?
Pozdrawiam dziewczyny!!!

Odnośnik do komentarza

Mój mąż już nie może słuchać mojego panikowania, a z wami na pewno będzie mi raźniej! Świetnie, że można porozmawiać z kimś kto przeżywa to samo! Dżasta i Mamuśka3 tak szubko drugi dzidziuś? Podziwiam Was, nie boicie się, że sobie nie poradzicie z dwoma maluszkami? Jeśli Bóg da to chciałabym trójeczkę, ale z co najmniej rocznymi przerwami.

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8rvfxmslkx3hyu.png

Odnośnik do komentarza

werste Ja osobiście boję się strasznie ale wiem że dam radę. Strach chyba bardziej ze względu na to, że dwie cesarki z tego jedna chwilę temu. powinnam rok poczekać ale cóż... Trzecie dziecko było w planie ale jeszcze nie teraz. Hmmm... Ktoś ma na moje życie własny plan:-) Z wizytą u gina czekam bo w każdej ciąży się ze mnie śmiali, że "jeszcze mi się nogi trzęsą" a ja już do lekarza:-p Teraz najważniejsze żeby z Maluszkiem było ok a reszta się już ułoży:-) Spokojnej nocy Dziewczyny!!!!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Podziwiam was za tak szybka decyzje o drugim maluchu :-) moja mlodsza w listopadzie bedzie miala roczek. To u mnie roznica bedzie ok poltora roku.
U mnie zadnych mdlosci narazie ani bolacych piersi. Ale za to wczorajsza kolacja byla spoko az mąż sie dziwil. Najpierw zjadlam polowe opakowania takiego ciasta z biedronki cos typu tiramisu (godzina 22) a potem zajadlam to śledzikiem na raz z lisnera :-/ chyba bylam w jakims amoku ciążowym bo rano jak sobie o tym pomyslalam to sie aż skrzywiłam :-D moze to objaw na chlopaka bo u mnie dwie dziewczynki. I wczesniej mialam wymioty i rozsadne jedzenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...