Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Moniaaaa
Olibu makrela z ruskiego sklepu jest inna od polskiej bo oni wedzą na zimno...ja raz u nich kupilam i nigdy więcej ;) Nasza rozpływa się w ustach a tamta ciągnie się jak guma...
Życzę szybkiego rozwiązania problemu lekarza i nie martw się na zapas bo jesli nie masz niepokojących objawów to wszystko gra. Tu w uk na infekcję dawali mi Canasten cream i tabsy jednocześnie.

Na rozstepy - cokolwiek nawilżającego, bo to geny bardziej niz cokolwiek innego. Osobiście polecam super krem do twarzy i całego ciała Aveeno (pszeniczny, reklamuje go Jennifer Aniston), nie rozwali budżetu a jest naprawdę bardzo dobry. Ja rozstępów nie mam ale skóra na brzuchu to juz inna historia...rozciągnięta jak u babci, ciąża bliźniacza tak mi się dala we znaki:)

Miałam napisać ze robilam na śniadanie american pancakes ale nie będę drażnić Stardust :D

Stardust już nic nie rusza krwotoku w nocy dostałam zygac mi się chce

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

oj dziewczynki dziewczynki,
takie jestesmy leniwe, ale jak przyjdzie do pisania to chyba przebijamy inne fora :D

Olibu
musisz usiasc z olowkiem w reku i przliczyc ktora opcja najbardziej finansowo Ci sie oplaca w razie jak meldunek nie wypali, pozostaje jeszcze modlic sie do Matki Bozej -Ona tez ma zawsze dobre pomysly

Usmiech
tak, mieszkam w gorach, okolice Bielska Bialej, blisko mam Szczyrk Wisle Zywiec, pelno gor i lasow i nie zamienilabym tego miejsca na zadne inne :)
mieszkamy przy samym lesie, czesto przez okna widze sarenki i zajace, dziki tez tu sa, ale na szczescie nie mialam z nimi bliskiego spotkania
bede miala gdzie spacerowac z maluszkiem :)

Ninatka
szkoda ze nie wiedzialam o tym pasku kilkanascie lat wczesniej- moi przyjaciele starali sie o dziecko lacznie z leczeniem, inseminacjami itd. Nie udalo sie im, a teraz sa juz zbyt wiekowi :(

Stardust
Ciebie szybko wypuszcza z tego szpitala bo marudzisz jak baba w ciazy :D

dziewczynki milego dnia Wam zycze, moze dzis cos zrobie pozytecznego w koncu :)

Odnośnik do komentarza

Olibu super się składa, że przyjedziesz na święta. Koniecznie umów się na wizytę prywatnie w Polsce i będziesz spokojniejsza. Rzeczywiście 400zł za wizytę to bardzo dużo. Może niedługo sprawa z ubezpieczeniem się rozwiąże i wtedy pójdziesz do lekarza w De. Jeśli się nie uda to pójdziesz w Polsce. Nie łam się, będzie dobrze!

http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73pwoq2or9.png

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
oj dziewczynki dziewczynki,
takie jestesmy leniwe, ale jak przyjdzie do pisania to chyba przebijamy inne fora :D

Olibu
musisz usiasc z olowkiem w reku i przliczyc ktora opcja najbardziej finansowo Ci sie oplaca w razie jak meldunek nie wypali, pozostaje jeszcze modlic sie do Matki Bozej -Ona tez ma zawsze dobre pomysly

Usmiech
tak, mieszkam w gorach, okolice Bielska Bialej, blisko mam Szczyrk Wisle Zywiec, pelno gor i lasow i nie zamienilabym tego miejsca na zadne inne :)
mieszkamy przy samym lesie, czesto przez okna widze sarenki i zajace, dziki tez tu sa, ale na szczescie nie mialam z nimi bliskiego spotkania
bede miala gdzie spacerowac z maluszkiem :)

Ninatka
szkoda ze nie wiedzialam o tym pasku kilkanascie lat wczesniej- moi przyjaciele starali sie o dziecko lacznie z leczeniem, inseminacjami itd. Nie udalo sie im, a teraz sa juz zbyt wiekowi :(

Stardust
Ciebie szybko wypuszcza z tego szpitala bo marudzisz jak baba w ciazy :D

dziewczynki milego dnia Wam zycze, moze dzis cos zrobie pozytecznego w koncu :)

Nie wypuszcza Beata niestety trofoblast się odkleil w dość sporym kawałku.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza
Gość MatkaPolka1989.1

Przykro mi stardust, mam nadzieję ze wszystko ułoży się u Ciebie i ze z dzidziusiem wszystko dobrze, w każdym raZie musisz myśleć pozytywnie i trzymaj się tam !
Ja to natomiast mialam wesoła noc, bo moja córka prawie całą wymiotowala i co jakiś czas musiałam ja kompac i wszystko do przebrania :/ ciekawie było.. A rano wstała jak gdyby nigdy nic i od razu mama daj cukierka, echem już daje :p no nic miłego dnia dzIewczyny:)

Odnośnik do komentarza
Gość czarnykwiat

Stardust ciężko uwierzyć, że to wszystko na Ciebie spada czasem przez ułamek sekundy myślę "czy ta Stardust rzeczywiście istnieje czy ktoś bawi się na forum?" po prostu nieprawdopodobne!! Ale trafia na silną osobę - ja bym chyba cały czas ryczała - jestem strasznie słaba.
To co mogę Ci podarować największego od siebie to modlitwa. Jak masz na imię?

Odnośnik do komentarza

Ninatka - dziękuję, ale to Bea.ta1 ma tak dobrze z tym lasem i górami. U mnie też nie jest źle, bo mieszkam pod Warszawą - więc zapraszam na zieloną trawkę :-) Jak będzie ładna pogoda możemy urządzić zabawę dla naszych maluchów! I dla nas :-)) Taki zlot czarownic i ich potomstwa he, he

Odnośnik do komentarza

Bea.ta1 - byłam kiedyś w Żywcu i w Muszynie - jejku! Jak tam pięknie!

Moniaaa i Moniska12 - ja właśnie testuję różne opcje na rozstępy - też nigdy nie byłam jakoś specjalnie gruba - w wieku dojrzewania trochę przytyłam, potem schudłam, ale rozstępy zostały...

Ponieważ boję się, że porobią mi się jakieś masakryczne mega-pręgi, od początku ciąży kombinuję czym tu się smarować.

Najpierw kupiłam olejek Eucerin dla kobiet w ciąży i się tym smarowałam, ale jakoś wydawało mi się, skóra nie jest zbyt dobrze po nim nawilżona, przynajmniej nie przez cały dzień...

Mleczko do ciała Ziaja z olejkiem arganowym jest całkiem fajne i ładnie pachnie, ale wydaje mi się, że jest za słabe, że to raczej trochę jak zwykły, trochę tłustszy balsam do ciała.

Potem kupiłam koncentrat Palmer's - krem na rozstępy (taki w tubie), ale on z kolei zostawia tłustą warstwę na skórze i dziwnie pachnie - poza tym szału nie ma.

Szukając w sieci po raz kolejny natrafiłam na info, że kobiety stosują oliwę z oliwek - nie wszystkim pomaga, ale postanowiłam wczoraj spróbować. I jestem mile zaskoczona, bo super się wchłania i skóra wydaje się być lepiej nawilżona niż po Eucerin, Ziaja, Palmers...

Wiecie może czy można sobie robić peeling brzucha (nie chemiczny tylko "mechaniczny", jakimś scrubem)? Skóra byłaby wtedy odświeżona i dobrze ukrwiona - ale czy to dla mieszkańca brzucha jest ok?

Narazie od początku utyłam 1.7kg i mam nadzieje utrzymać takie rozsądne tempo...

Z twarzą za to mam problem, bo dotychczas używałam krem z kwasem salicylowym, który jest teraz zakazany i nie mogę nic dobrać - czy ten Aveeno jest dostępny w drogerii czy aptece?

Odnośnik do komentarza

Kasia (Sturdust) - polatałam po sieci i znalazłam sporo info, o tym, że dziewczyny z odklejonym trofoblastem szczęśliwie donosiły ciąże - leżały plackiem, brały duphaston, nospe i wszystko dobrze się skończyło! Nie martw się na zapas!!!

Odnośnik do komentarza

Ja też myślę że się ułoży!
Musi nie ma innej opcji.

Uśmiech ja robię pilingi myślę że jak nie będziesz się bić po brzuchu nic nie grozi ;p
Ja mam jakiś balsam mama mia z ziai na rozstępy ale szczerze szybko się wchłania, więc zostaje przy oliwce w żelu jest super.
Jadę właśnie w nowe miejsce tam też będziemy mieszkać na takim odludziu że do pierwszego sąsiada mamy 2km jest las,pole sarenki itd mi to odpowiada taki spokój blisko jezioro można odpocząć ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kwlknu3e0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/8unes65g1giu5hc4.png

Odnośnik do komentarza

Usmiech
Moniska-12 - nie no, w bęben bić się nie będę he, he! Wklepywać też nic nie zamierzam :-D

Fajnie masz - ciąża nad jeziorem - mmm...! jak wakacje...

Kochana nie zapominaj że w poniedziałek idę do nowej pracy zmiana branży, stres itd
Nie wiem co mnie czeka nikogo nie znam ale mam nadzieję że jakoś to będzie bo muszę popracować Przynajmniej do lutego

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kwlknu3e0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/8unes65g1giu5hc4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...