Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie dzis lekarz wkurzyl. Jestem w tym szpitalu, od wczoraj rano nie wymiotowalam a ten mnie opieprzyl dzisiaj ze pije sok. Okazalo sie ze mam jesc suchary i pic wode i gorzka herbate. Powiedzial ze "skoro ja sie tak odzywiam to nie dziwi sie ze wymiotuje". A tak na prawde stal tylko sok pomaranczowy nic wiecej. Poczulam sie jak zla matka. Okropny gbur a wczoraj sami podawali mi diete zwykla i schabowego.dzisiaj ma byc lekkostrawna.nie powiedzieli mi o tym wczoraj co moge a czego nie a dzisiaj opieprzyl :/

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kawa z mlekiem
Ale mnie dzis lekarz wkurzyl. Jestem w tym szpitalu, od wczoraj rano nie wymiotowalam a ten mnie opieprzyl dzisiaj ze pije sok. Okazalo sie ze mam jesc suchary i pic wode i gorzka herbate. Powiedzial ze "skoro ja sie tak odzywiam to nie dziwi sie ze wymiotuje". A tak na prawde stal tylko sok pomaranczowy nic wiecej. Poczulam sie jak zla matka. Okropny gbur a wczoraj sami podawali mi diete zwykla i schabowego.dzisiaj ma byc lekkostrawna.nie powiedzieli mi o tym wczoraj co moge a czego nie a dzisiaj opieprzyl :/

Ja dostałam zjebke że wstaje do toalety mam dość dzwonienia za pigula jak chce siku :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Aj laski macie się w tych szpitalach...ja nadal zdycham juz mysle czy nie zalatwic sobie czopkow Torecan...podobno działają cuda na mdłości, wczoraj znowu wymioty wieczorem a dziś od rana ciagalo mnie niemiłosiernie - zjadlam sera bialego z cukrem śmietaną i jog naturalnym i jakby chwilowo lepiej...

Stardust pisz bo bez Ciebie to juz nie bedzie to samo forum...zawsze mozesz sie wygadac my Cię wesprzemy i razem z Tobą poprzeklinamy co niektórych :D

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Moniaaaa
Aj laski macie się w tych szpitalach...ja nadal zdycham juz mysle czy nie zalatwic sobie czopkow Torecan...podobno działają cuda na mdłości, wczoraj znowu wymioty wieczorem a dziś od rana ciagalo mnie niemiłosiernie - zjadlam sera bialego z cukrem śmietaną i jog naturalnym i jakby chwilowo lepiej...

Stardust pisz bo bez Ciebie to juz nie bedzie to samo forum...zawsze mozesz sie wygadac my Cię wesprzemy i razem z Tobą poprzeklinamy co niektórych :D

Nie chcę przeklinac chce zapomnieć i mieć święty spokój. Wiem że długa droga przede mną ale nie dam się żadnemu skurwielowi. Jak mam płakać to ze szczęścia a nie przez żałosnego dupka który śmiał dziś napisać do mnie jak się czuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

stardust.serw
Moniaaaa
Aj laski macie się w tych szpitalach...ja nadal zdycham juz mysle czy nie zalatwic sobie czopkow Torecan...podobno działają cuda na mdłości, wczoraj znowu wymioty wieczorem a dziś od rana ciagalo mnie niemiłosiernie - zjadlam sera bialego z cukrem śmietaną i jog naturalnym i jakby chwilowo lepiej...

Stardust pisz bo bez Ciebie to juz nie bedzie to samo forum...zawsze mozesz sie wygadac my Cię wesprzemy i razem z Tobą poprzeklinamy co niektórych :D

Nie chcę przeklinac chce zapomnieć i mieć święty spokój. Wiem że długa droga przede mną ale nie dam się żadnemu skurwielowi. Jak mam płakać to ze szczęścia a nie przez żałosnego dupka który śmiał dziś napisać do mnie jak się czuje.

jestes :D dzieki Bogu :)
tupet to ten pan ma, nie ma co, rozmyslajac jeszcze wczoraj na ten temat doszlam do wniosku, ze nie moge rozgryzc roli tej panienki w tym wszystkim, moze nie chcial sie zdeklarowac i ona tym zalosnym czynem chciala go przymusic, nie wiem... gdyby jednak miala klase zostawilaby goscia i obie puscilybyscie go z torbami, bo teraz tego ja wiedzma mu zycze :)

trzymaj sie i pisz :)

Kawa z mlekiem gburowatosc lekarzy jest powszechna, kiedy miesiac temu moja kochana 80-letnia ciocia dostala zawalu lekarz powiedzial jej, ze zrobila to na wlasne zyczenie, bo nie mierzyla cisnienia

coz... z glupimi nie da rady dyskutowac

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
stardust.serw
Moniaaaa
Aj laski macie się w tych szpitalach...ja nadal zdycham juz mysle czy nie zalatwic sobie czopkow Torecan...podobno działają cuda na mdłości, wczoraj znowu wymioty wieczorem a dziś od rana ciagalo mnie niemiłosiernie - zjadlam sera bialego z cukrem śmietaną i jog naturalnym i jakby chwilowo lepiej...

Stardust pisz bo bez Ciebie to juz nie bedzie to samo forum...zawsze mozesz sie wygadac my Cię wesprzemy i razem z Tobą poprzeklinamy co niektórych :D

Nie chcę przeklinac chce zapomnieć i mieć święty spokój. Wiem że długa droga przede mną ale nie dam się żadnemu skurwielowi. Jak mam płakać to ze szczęścia a nie przez żałosnego dupka który śmiał dziś napisać do mnie jak się czuje.

jestes :D dzieki Bogu :)
tupet to ten pan ma, nie ma co, rozmyslajac jeszcze wczoraj na ten temat doszlam do wniosku, ze nie moge rozgryzc roli tej panienki w tym wszystkim, moze nie chcial sie zdeklarowac i ona tym zalosnym czynem chciala go przymusic, nie wiem... gdyby jednak miala klase zostawilaby goscia i obie puscilybyscie go z torbami, bo teraz tego ja wiedzma mu zycze :)

trzymaj sie i pisz :)

Kawa z mlekiem gburowatosc lekarzy jest powszechna, kiedy miesiac temu moja kochana 80-letnia ciocia dostala zawalu lekarz powiedzial jej, ze zrobila to na wlasne zyczenie, bo nie mierzyla cisnienia

coz... z glupimi nie da rady dyskutowac

No u mnie jest spalony panienka podobno wypowiedzenie u księgowej zostawiła wczoraj i urlop do końca wykorzystuje. Dziś też dzwonił zaufany ludz i wiem że on zwalnia biurko. Z prawnikiem już rozmawiałam więc powodzenia im wszystkim życzę.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Stardust ja nie bede sie odnosila to twojego meza bo widze ze chcesz o tym zapomniec wiec moje milczenienie z ingorancji wynika a z tego zebys z nami mogla chwilowo sie oderwac :)
Moniaa torecan ja dostaje w szpitalu. Po pierwszym czopku i 2 kroplowkach mi nic nie przeszlo ale kolejny czopek rano i kolejne kroplowki juz znacznie pomogly. W sumie 3razy bralam torecan i od ponad doby mamy spokoj. Jeszcze mnie mdli ale nie wymiotuje wiec polecam torecan.
No i jesli wierzyc lekarzowi to przy mdlosciach tylko woda, gorzka herbata i suchary. Absolutnie nic z cukrem!

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

dobra, odrywamy sie od ciezkich tematow :)

ide w sobote na piecdziesiatke mojej siostry i szwagra i jak Monia ostatnio tak ja teraz mialam problem co kupic, bo generalnie maja wszystko :)
grzebalam po necie i wygrzebalam tort z recznikow - trzypietrowy, pieknie ozdobiony, szesc recznikow, w tym dwa kapielowe, wlasnie przyszedl i ogladam,
polecam jak ktos gdzies sie wybiera i nie ma pomyslu :)

aha i znowu mialam dzis straszny sen - dopadli mnie terrorysci islamscy i chcieli udusic (zatkal mi sie nos od kataru i nie moglam oddychac)

Odnośnik do komentarza
Gość Kkarolina87

Byłam ostatnio u ginekologa mówię że mam takie zgaga ze zasnać nie mogę więc dał mi pozwolenie na kupno Gaviscon to takie tabletki na zgage bezpieczne dla ciężarnych, od kiedy je sobie zuje (2x1) to jest dużo dużo lepiej więc może zapytajcie o nie też swoich lekarzy. Już nawet wymiotować tak mi się nie chce:)

Odnośnik do komentarza

Stardust z suwaczka Twego wynika że jesteś juz w 12tyg.i 2 dniu ciąży a wcześniej pisałaś że z usg wynika że to już o ponad tydzień starsza ciąża i że przelozylas badania genetyczne o tydzień. Czy wobec tego nie będzie za późno na to badanie?

Kawa z mlekiem dobrze że już dochodzisz do siebie :) Kiedy Cię wypuszczą z tego szpitala?
Mi na szczęście mdłości powoli odpuszczają. Mam nadzieję ;)
Dzisiaj tylko przy myciu zębów troszkę wymiotowałam :/ Ale takie wymioty da się przeżyć :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Beata współczuję takich snów :)
Może przed snem poczytaj o czymś śmiesznym, jakieś portale plotkatskie to i sny się zmienią. My kobiety w ciąży często mamy sny erotyczne ;) Ale to podobno normalne :D

chetnie bym je zamienila na erotyczne, ale w tej ciazy moje libido spadlo do zera :D
a tak serio bardzo martwie sie tym, co sie dzieje w Europie, przed ciaza tez miewalam rozne sny z racji moich historycznych zainteresowan, teraz staram sie unikac trudnych tematow, ale jak widac z miernym skutkiem :) chyba na dobranoc bede ogladac kabarety

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Stardust z suwaczka Twego wynika że jesteś juz w 12tyg.i 2 dniu ciąży a wcześniej pisałaś że z usg wynika że to już o ponad tydzień starsza ciąża i że przelozylas badania genetyczne o tydzień. Czy wobec tego nie będzie za późno na to badanie?

Kawa z mlekiem dobrze że już dochodzisz do siebie :) Kiedy Cię wypuszczą z tego szpitala?
Mi na szczęście mdłości powoli odpuszczają. Mam nadzieję ;)
Dzisiaj tylko przy myciu zębów troszkę wymiotowałam :/ Ale takie wymioty da się przeżyć :D

Tu testy pappa są najważniejsze usg przeszłam książkowo. Więc nie robili już problemu jak usłyszeli ze usg jest ok

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
Nikaa76
Beata współczuję takich snów :)
Może przed snem poczytaj o czymś śmiesznym, jakieś portale plotkatskie to i sny się zmienią. My kobiety w ciąży często mamy sny erotyczne ;) Ale to podobno normalne :D

chetnie bym je zamienila na erotyczne, ale w tej ciazy moje libido spadlo do zera :D
a tak serio bardzo martwie sie tym, co sie dzieje w Europie, przed ciaza tez miewalam rozne sny z racji moich historycznych zainteresowan, teraz staram sie unikac trudnych tematow, ale jak widac z miernym skutkiem :) chyba na dobranoc bede ogladac kabarety

Ja mam swoj sposob na to co sie dzieje na świecie. Nie mam tv. Nie oglądam żadnych wiadomości. Nie czytam na necie. Jesli ktos nie powie mi o czyms, to nie wiem. Juz dawno stwierdziłam ze wiadomości w 99% składają sie ze złych rzeczy. Czasem tylko mówią o czyms pozytywnym. Ja zyje sobie w swoim świecie na ktory mam jako taki wpływ. Na to, co tam sie dzieje nie mam wpływu i nie mam zamiaru sie przez to stresowac.

http://www.suwaczek.pl/cache/c2f250a4ad.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b9fe27cfa4.png

Odnośnik do komentarza

nefer
~Bea.ta1
Nikaa76
Beata współczuję takich snów :)
Może przed snem poczytaj o czymś śmiesznym, jakieś portale plotkatskie to i sny się zmienią. My kobiety w ciąży często mamy sny erotyczne ;) Ale to podobno normalne :D

chetnie bym je zamienila na erotyczne, ale w tej ciazy moje libido spadlo do zera :D
a tak serio bardzo martwie sie tym, co sie dzieje w Europie, przed ciaza tez miewalam rozne sny z racji moich historycznych zainteresowan, teraz staram sie unikac trudnych tematow, ale jak widac z miernym skutkiem :) chyba na dobranoc bede ogladac kabarety

Ja mam swoj sposob na to co sie dzieje na świecie. Nie mam tv. Nie oglądam żadnych wiadomości. Nie czytam na necie. Jesli ktos nie powie mi o czyms, to nie wiem. Juz dawno stwierdziłam ze wiadomości w 99% składają sie ze złych rzeczy. Czasem tylko mówią o czyms pozytywnym. Ja zyje sobie w swoim świecie na ktory mam jako taki wpływ. Na to, co tam sie dzieje nie mam wpływu i nie mam zamiaru sie przez to stresowac.

I słusznie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Jest mi nieziemsko smutno :(
Wczoraj moja bratowa urodziła. Moje siostry przysłały mi zdjecia. Pulchna dziewczynka. Duza.
Moja pierwsza mysl:"jakie to uczucie urodzic donoszone, żywe, pulchniutkie dziecko a nie 1,5- czy 0,5-kilowe jak ja?!" Dziewczyny dookoła mnie rodzą dzieci a ja zawsze problemy. Tak strasznie mi smutno. Łzy same lecą. Powiedziałam ze nie dam rady wiecej zdjeć. A jeszcze wszyscy sie beda tym zacieszac :((( a ja, jak taki wyrzutek co to nie potrafi dziecka donosić :((((((((

http://www.suwaczek.pl/cache/c2f250a4ad.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b9fe27cfa4.png

Odnośnik do komentarza

nefer
Jest mi nieziemsko smutno :(
Wczoraj moja bratowa urodziła. Moje siostry przysłały mi zdjecia. Pulchna dziewczynka. Duza.
Moja pierwsza mysl:"jakie to uczucie urodzic donoszone, żywe, pulchniutkie dziecko a nie 1,5- czy 0,5-kilowe jak ja?!" Dziewczyny dookoła mnie rodzą dzieci a ja zawsze problemy. Tak strasznie mi smutno. Łzy same lecą. Powiedziałam ze nie dam rady wiecej zdjeć. A jeszcze wszyscy sie beda tym zacieszac :((( a ja, jak taki wyrzutek co to nie potrafi dziecka donosić :((((((((

Tak o sobie nawet nie myśl dziewczyno ja wiem co przezywasz ale zacznij mieć na uwadze ze urodzisz 4 kg bobasa zdrowego który da Wam szczęście. I jeśli jeszcze raz usłyszę od Ciebie ze jesteś w czymś gorsza to przeloze Cię przez kolano i tak dupsko spiore że nie usiadziesz na te dwa poldupki przez rok.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Ja się też dzisiaj pokłóciłam z lekarką - co za wredna neurotyczna baba, więcej do niej nie pójdę. Poszłam tylko żeby wymusić kartę ciąży, bo mi na prenatalne potrzebna, a do tej pory nikt nie kwapił się wystawić, "bo w pierwszym trymestrze to nigdy nic nie wiadomo" więc po co się trudzić i wypisywać :-/ szczególnie, że już raz w tym roku poroniłam.
Dodam, że to wszystko prywatnie w Enel-Medzie.

Tak się zezłościłam złym traktowaniem, że zagroziłam, że zwymiotuję w gabinecie. Więc się trochę opamiętała.

Poza tym i tak rzuciłam na nią klątwę. Może jej się "myszy wdadzą", he, he.

Odnośnik do komentarza

Miałam trzymać paszczę na kłódkę, ale nie mogę przestać o tym myśleć...

Stardust, ja myślę, że ten wyrachowany babsztyl specjalnie przylazł podłożyć bombę, żeby wszystko wybuchło, żebyś wywaliła męża za drzwi i żeby mógł bez przeszkód i bez względu na wszystko bawić jej bękarty. Taki bydlęcy instynkt przetrwania. Ona próbuje się ustawić, bo nie chce być sama z bliźniakami. Ona chce tego, co masz Ty.

Może to jakaś nic nie znacząca wpadka, a nie materiał na nową rodzinę kosztem Twojej własnej...?

Oczywiście samotne matki są dzielne i dają radę, ale się przecież nie rozdwoją, żeby być i matką i ojcem.

Odnośnik do komentarza

Usmiech
Miałam trzymać paszczę na kłódkę, ale nie mogę przestać o tym myśleć...

Stardust, ja myślę, że ten wyrachowany babsztyl specjalnie przylazł podłożyć bombę, żeby wszystko wybuchło, żebyś wywaliła męża za drzwi i żeby mógł bez przeszkód i bez względu na wszystko bawić jej bękarty. Taki bydlęcy instynkt przetrwania. Ona próbuje się ustawić, bo nie chce być sama z bliźniakami. Ona chce tego, co masz Ty.

Może to jakaś nic nie znacząca wpadka, a nie materiał na nową rodzinę kosztem Twojej własnej...?

Oczywiście samotne matki są dzielne i dają radę, ale się przecież nie rozdwoją, żeby być i matką i ojcem.

To już jest ich problem a w zasadzie jej firma jest moja niestety intercyza podpisana była ? Była więc w zasadzie zaczynają od zera jak chciała przytulić się do mojego stołka to upadek mocno ja zaboli.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...