Skocz do zawartości
Forum

czy to ciaza


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jeżeli można to dołączę do tematu.
Mój przypadek wygląda następująco:
początek ostatniej miesiączki: 14.08
cykl: 31-32 dni
Od początku roku mam regularne miesiączki, wyregulowałam sobie ziołami (sama się zdziwiłam). Cykle mam owulacyjne. W tym miesiącu okres się nie pojawił (miał 14.09), natomiast od 13.09 mam bóle menstruacyjne - do wczoraj tak silne, że ledwo chodziłam. Lekko podwyższoną temp. (36,9), mdli mnie w momencie kiedy nasila się ból w podbrzuszu i ciągnie do aż do kręgosłupa (a ściślej do krzyża), wtedy również przechodzą mnie dreszcze (to dopiero od 3 dni). Dodatkowo mam chyba lekko rozpulchnioną szyjkę macicy. Nie mdli mnie na widok jedzenia, nie bolą mnie piersi, nie powiększyły się, wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny (firmy Quixx i na różnych forach znalazłam sporo krytyki odnośnie tego produktu). Nie plamię, śluz w normie. Wizytę u gina mam za tydzień, ale przyznam, że trochę mnie zastanawia co może się dziać. Ma któraś z Was podobne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza

rudziitka
Dzis zrobiłam test wyszedł negatywnie. Nie wiem czy sie nie pospieszyłam z tym testem.

Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nie minął termin spodziewanej miesiączki, to wydaje mi się, że trochę za szybko zrobiłaś test. Spokojnie poczekaj przynajmniej do tego 28.09, skoro cykl masz około 28 dni. Albo zamiast bawić się w testy, od razu idź na koniec września, albo początek października zrobić sobie badanie krwi. Ze względu na to, że mój test wyszedł również negatywnie, a dzieje się u mnie, to co już opisałam, pobuszowałam wczoraj i poczytałam jak często się zdarza, że kobiety robią testy, nawet dwa, wychodzą im negatywne, a później i tak się okazuje, że są w ciąży, więc moim zdaniem jest to strata pieniędzy, dlatego zdecydowałam się na wizytę u ginekologa, zamiast inwestować (mimo, że bardzo niewiele) w kolejny test, który może nie być wiarygodny. Powodzenia, daj znać jak już będziesz wiedzieć więcej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...