Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zakatarzona

Poszukiwany pediatra w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakatarzona

Poszukuję dobrego pediatry w Warszawie. Potrzebuję konsultacji w zakresie rozszerzania diety u 9 - miesięcznej zdeklarowanej fanki mleka mamy :) tacy, którzy wręczają książeczki firm produkujących obiadki w słoiczkach odpadają - już u takich byłam. Chodzi mi o takich z prawdziwego zdarzenia. Znacie takich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakatarzona

Też tak myślałam, ale się okazuje, że nie ma takiej specjalizacji jak dietetyk dziecięcy/niemowlęcy i że te kwestie powinni "ogarniać" pediatrzy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zakatarzona

Znam tę panią :) czytam zarówno bloga jak i publikacje w Kwartalniku Laktacyjnym. Po części mnie one uspokajają, ale mimo wszytko chciałam zasięgnąć opinii medyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość livia233

Nie jestem w stanie Ci polecic żadnej praktyki funduszowej ponieważ byłam raz z dzieckiem ale kolejki są spore na Żoliborzu tak więc od jakiegoś czasu chodzimy prywatnie. Umawiasz się tam na wizytę o określonej godzinie. Co jest o wiele wygodniejsze. Szczególnie, że możliwe są wizyty do późnych godzin popołudniowych. Dobrych pediatrów ma ta przychodnia:
http://poradniakarney.pl/pediatra/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martynna

No szczerze to w Warszawie też miałam problem ze znalezieniem dobrego pediatry na NFZ... w końcu wyszło na to, że się przenieśliśmy całą rodziną z POZ do Radzymina, do CM Panorama. Jestem bardzo zadowolona, początkowo przerażał mnie dojazd ale okazało się, że to wcale nie tak daleko szczególnie z mojej dzielnicy. Moimi dzieciakami zajmuje się dr Ewa Albrecht, pediatra, neonatolog. Sporo dzieciaków z Warszawy dojeżdża do niej bo ma świetne podejście i nie daje na wszystko antybiotyków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kazana

Z bardzo dobrym pediatrą w Warszawie na pewno spotkacie się w centrum medycznym http://www.med-expert.pl/ Pracują tam też inni świetni specjaliści. Polecam wam zapoznać się z ofertą tej placówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Konkluda

Oj powiem Wam, ze dawno juz z dzieckiem byłam u pediatry na narodowy fundusz zdrowia. Obecnie chodzę praktycznie jedynie prywatnie bo na nfz bardzo trudno jest się dostać a kolejki są długaśne. Nie mam ochoty tyle czekać na wizytę. Poza tym czytałam raport oraz pediatrów w Polsce jest niewiele. Niewielu lekarzy szkoli sie w tej specjalizacji bo jest trudna ( mały człowiek ma zupełnie inne wymagania).

https://www.mobica.pl/lekarz-pediatra-na-nfz-czy-prywatnie/

A prywatnie jestem przynajmniej przyjęta praktycznie od razu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...