Skocz do zawartości
Forum

gimnazjalista nie potrafi sie uczyc! a testy tuz tuz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich rodziców. Mam problem z córką. Idzie teraz do ostatniej klasy gimnazjum, ma ogromne kłopoty z angielskim. Chciałabym, żeby zdała dobrze testy i poszła do dobrego liceum, ale ona w ogóle nie chce się tego angielskiego uczyć. Nie wiem co zrobić, zwłaszcza że reszta przedmiotów idzie jej dość dobrze, nie wiem kompletnie co się dzieje. Zacząłem nawet stosować kary za każdy test napisany na gorzej niż 4, ale nic to nie daje. Sama też nie przysiądzie, a nie mogę jej pilnować non stop. jak zmuszacie swoje dzieci do nauki? wszystkie rady będą pomocne.

Odnośnik do komentarza

kruwit najpierw zastanów się do jakiej szkoły chce iść twoja córka z tego co piszesz to klasy o profilu angielskim nie wybierze więc i ten przedmiot nie będzie liczony do punktacji mój syn wybrał biol-chem i głównie na te przedmioty patrzono w procesie rekrutacyjnym wiadomo ze angielski jest ważny i nie obejdzie się bez niego w żadnej szkole ale 3 czy 4 z tego przedmiotu jest dobrym wynikiem i może zamiast kar przydałyby się dodatkowe lekcje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...