Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane ja dzis noc fatalna, Oskarowi nie podobało sie leżenie na lewym boku i boleśnie mnie o tym zawiadamiał jak tylko się przekręciłam.
Beata czas na pozostałe dwa sposoby skoro spacer nie zadziałał :)
Ramczi ja rozpychanie to poczułam dopiero koło 26 tyg i wierz mi że to nie jest najprzyjemniejsze uczucie. U mnie skóra potrafi się tak boleśnie napiąc....te "motylki" z wczesnej ciąży to zupełnie inna bajka :)

Odnośnik do komentarza

Beata Tolka wie co robi, na zewnatrz szaro, buro, zimno u mamy cieplutko i milutko to co...wyszłabyś? :)

Ja po leżeniu wczoraj, mam ból znacznie mniejszy. Dziś też leże, a jutro mam wizytę, dowiem się na ile narozrabiałam.
Sex u nas jest od gdzies 18tyg zakazany ale powiem wam ze moj nie ubolewa z tego tytułu. Chyba też go troszkę krępuje brzuch, choć mówi mi co dzień praktycznie , że ślicznie wyglądam.

Odnośnik do komentarza

Oj Beata chyba naprawdę Iza Cie wyprzedzi:-D
A mój mąż to oporów nie ma- póki co;-) to raczej ja nie chce. Oczywiście są dni kiedy najdzie mnie taka ochota i nie ma zmiłuj się:-P , ale tak to przeważnie mam ochotę na pieszczoty i zadowolenie go w "inny sposób", a nie konkretnie seks- boje się, że coś może być nie tak albo nie mogę się skupić, bo myślę o dziecku;-)
Ignesse uważaj na siebie bardziej i odpoczywaj.
Dominika zrób po prostu test z moczu i badanie krwi. Tez nie mam pojęcia co to endometrium.

A wczoraj w biedronce kupiłam 6 opakowań chusteczek nawilzanych dla niemowlaków w zestawie z pudelkiem, za jedyne 20 złotych ;-)
Mąż chyba zaczął czuć presję, bo sam od siebie wczoraj powiedział, że od listopada musimy zacząć wszystko kompletowac ;-)
Ja to mam ciągle poczucie, że się nie wyrobie:-/ póki co to mam tylko parę Ubranek, trochę pieluch tetrowych, ale muszę jeszcze sporo dokupić, jedna butelkę, smoczek, wanienke, kolderke, teraz te chusteczki i rozek. I tak to chyba nic więcej.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dsi5el7zq.png

Odnośnik do komentarza

Mnie juz zostaly tylko pierdolki typu torba do wózka, czyli takie rzeczy co to mogą być a nie muszą. Ja napierw czytalam potem robilam liste i leciałam po kolei. Polecam, bo nie kupujesz wtedy mnostwa niepotrzebnych rzeczy. Kosmetykow np. Myslalam np. Ze trzeba tone, a w efekcie mam doslownie kilka bo sobie ta srokeo poczytalam i juz wiem ze nie trzeba tony niepotrzebnej chemii w dziecko wklepywać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...