Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aga, jestes mega silna babka. Szczerze Cie podziwiam!
Arwena, nie stresuj sie glukoza. Każda reaguje na nia inaczej, wiec moze dla Ciebie bedzie pyszna :-) Naprawdę nie jest to straszne badanie. Dla mnie najgorsze bylo siedzenie 2godziny, ale gazetka i net ulatwil zadanie :-) A po wypiciu glukozy mnie np nie dzialo sie kompletnie nic. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

kamilla
heh, tak sbie teraz uswiadmilam jak to dobrze jest nie miec okresu ;) tez zawsze mialam pierwsze 2dni bolesne strasznie. ciekawe czy po ciazy sie to zmieni

Albo sie pogorszy. Większość kobiet jakie znam (czy to rodzina czy koleżanki) po ciazy zaczęło mieć mega bolesne miesiączki. Ja pamietam ze te 2 czy 3 miesiączki ktore miałam po ciazy to były bardzo bolesne :/ mimo ze przed byky normalne (czyli pobolało, ale spokojnie dało sie wytrzymać).

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Kamilla ja ostatnio zapominam o kupnie podpasek. Jeszcze w połowie maja kupowałam w ilościach hurtowych. Na początku sierpnia przyszły do mnie córki z tekstem: Mamo to że ty jesteś w ciazy i nie używasz podpasek to nie znaczy że my też. I teraz regularnie mi przypominają.

hehehe dobre ;D

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
kamilla
heh, tak sbie teraz uswiadmilam jak to dobrze jest nie miec okresu ;) tez zawsze mialam pierwsze 2dni bolesne strasznie. ciekawe czy po ciazy sie to zmieni

Albo sie pogorszy. Większość kobiet jakie znam (czy to rodzina czy koleżanki) po ciazy zaczęło mieć mega bolesne miesiączki. Ja pamietam ze te 2 czy 3 miesiączki ktore miałam po ciazy to były bardzo bolesne :/ mimo ze przed byky normalne (czyli pobolało, ale spokojnie dało sie wytrzymać).

to kiepsko, bo ja i tak pierwsze dni mialam bardzo bolesne, proszki przeciwbolowe nie pomagaly. nie wyobrazam sobie zeby moglo bardziej bolec.

Odnośnik do komentarza

arwena89
Dzięki Dziewczyny za wsparcie, zmykam spać to nie będę czuła że jestem głodna :P odezwę się jak już będę po.

no i ja po glukozie tez glodu nie czulam. zawsze po obudzeniu musze cos szybo zjesc bo inaczej miniedobrze i tego sie balam. ale czulam sie wysmienicie ;D

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
arwena89
Haneczka nie wiem czy o tej godzinie zrobia Ci krzywą. U mnie w lab to na krzywą przyjmują tylko do godziny 10.00, trzeba być na czczo 10-12 godzin, nie wolno mieć cytryny bo fałszuje wyniki i trzeba siedziec na poczekalni te 2 godziny i nie spacerować. Najgorszy dla mnie jest ten czas bez jedzenia, jak ja potrafię w nocy pierwsze śniadanie jeść :P
.

Wlasnie mam podobnie:) chodzę i podskubuje jedzenie bo mam taka zgagę ze wole mniej a cześciej jeść. Ibtroche mnie przeraża ta wizja podjechania na badanie samej. Mam kawałek do lab i boje sie, ze mi sie słabo zrobi bo tu dziewczyny takie historie pisały o tych omdleniach. To pewnie cały kubek tego ulepili trzeba wypić? A to pobierają krew normalnie czy glukometrem??

ja akurat mogłam mieć cytrynę, lekarz mi zezwolił.
u mnie najpierw sprawdzali cukier glukometrem, żeby sprawdzić czy można wykonać obciążenie, potem normalnie z żyły

Odnośnik do komentarza

Aga2801
Kamilla ja ostatnio zapominam o kupnie podpasek. Jeszcze w połowie maja kupowałam w ilościach hurtowych. Na początku sierpnia przyszły do mnie córki z tekstem: Mamo to że ty jesteś w ciazy i nie używasz podpasek to nie znaczy że my też. I teraz regularnie mi przypominają.

Hahaha :D
Aga jesteś wzorem do nasladowania dla innych :) trzymaj się, dużo zdrowia dla Córci i dla Ciebie - tak na zaś! :)

Dziewczyny a po krzywej cukrowej będę mogła sobie lizac cytryne? (Pytanie do tych co mogły cytryne) bo u mnie można ale nie wiem czy po wypiciu też :)?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
olka135

Dziewczyny a po krzywej cukrowej będę mogła sobie lizac cytryne? (Pytanie do tych co mogły cytryne) bo u mnie można ale nie wiem czy po wypiciu też :)?

Mi pielęgniarka wcisnęła wlasnie poł cytryny, a drugie poł kazała wsiąść i lizać jakby mi niedobrze było ;)

mi powiedziala ze od pol roku cytryna jest zabroniona bo falszuje wyniki. ale nigdy nie wiadomo jaka jest prawda

Odnośnik do komentarza

~Ernest
Misiakowata, swedzialo mnie tak od wieczora i w nocy. W ciagu dnia mniej. Swedzialy dlonie rece, stopy i nogi, a i szyja zwlaszcza za uszami. Chochralam sie jakby pchly mnie oblazly. W tej chwili nic mnie nia swedzi ale proby watrobowe tez wrocily do normy.

Dzieki kochana.Wlasnie sie zastanawialam.jak to wygladało u Ciebie.Ide w tygodniu robic krzywa i enzymy watrobowe...
od wczoraj piję wapno i do kąpieli dodaję tamtum rosa i mi bardzo pomogło...w nocy potrafilo mnie wybudzic ze snu swedzenie ud,posladkow,plecow,brzucha i ramion i gin kazal to zbadac..
Cieszę się,że Ci przeszło:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny 2 dni mnie nie było na forum i niestety nawet nie próbuje was nadrobić za dużo tego. Powiedzcie mi tylko czy któraś z was w wyniku moczu miała obecne erytrocyty świeże? Dzisiaj odebrałam badanie i mam po raz pierwszy coś takiego robiłam kontrolne badanie moczu bo miałam liczne bakterie ale one spadły na pojedyncze. Tylko te erytrocyty mnie przerażają. Niby nie ma ich dużo ale jednak się pojawiły.

Odnośnik do komentarza

majka16
Dziewczyny 2 dni mnie nie było na forum i niestety nawet nie próbuje was nadrobić za dużo tego. Powiedzcie mi tylko czy któraś z was w wyniku moczu miała obecne erytrocyty świeże? Dzisiaj odebrałam badanie i mam po raz pierwszy coś takiego robiłam kontrolne badanie moczu bo miałam liczne bakterie ale one spadły na pojedyncze. Tylko te erytrocyty mnie przerażają. Niby nie ma ich dużo ale jednak się pojawiły.

erytrocyty mogą mieć związek z zakażeniem układu moczowego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...