Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

KasiaMamusia
No mi na szczęście mija grzybek, wkładki noszę, wole co godzinę wkładkę zmieniać niż majtki, choć na miesiąc to paczki po 60 szt to ze 4 wychodzą

naprawde? Masakra. No to faktycznie jesli jest aż tak to nic innego tylko wkladki pozostają.

Ja odpukać nie mam takich problemów... Tfu tfu żeby nie wywolac Wilka z lasu:)

Odnośnik do komentarza

Hej brzuszki:) Jeśli chodzi o wyjazd do szpitala to myślę że każda z nas będzie wiedziała czy juz czas. Ktoś kto ma do szpitala pół godziny drogi nie będzie czekał do skurczy co 5 minut bo akcja porodów u niektórych odbywa się błyskawicznie. Poza tym myślę że lepiej dostać w szpitalu oksytocyne i przyspieszyć trochę akcje:). Truskaffka mi się podoba imię Asia z tych co podałas , u nas ma być Filipek:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

Madika, ja bym chciała żeby one brązowe jak pierniku wyszly wiec ile tej przyprawy do piernika musialabym sypać;P ale przyprawy tez dodam. A dla kolorku to albo cynamon albo kakao chociaż nie wiem czy się przyjmie bez problemu.myslalam tez żeby zrobić niby zlote izdoby- kurkumę bym dodala. Hmm kupie sol to na próbę zrobię po troszeczku. A przyprawę do piernika to w tym roku zrobię sama- w większości kupnych jest maka i inne niepotrzebne bzdety

Odnośnik do komentarza

Ja pierniczki tez robiłam na choinkę na razie czekają na jej kupno:) A powiem wam że dla mnie fajnie będzie pozwalać mojej córce codziennie zjeść jednego z nich:) Co roku robię też dla niej kalendarz dla świętego Mikołaja, i miesiąc przed ona codziennie na koniec dnia przykleja na niego minkę uśmiechnięta lub smutną. Potem odpowiednio wie czy dostanie lepszy czy gorszy prezent:) Wiecie jaka to dla niej frajda:) Wczoraj przed snem jak skończyłam czytać jej bajkę pyta mnie: mama a jak urodzi się dzidziuś to będziesz i dla niego i dla mnie czytać bajeczki?:)

Odnośnik do komentarza

Niuska to co innego:) ja naprawde mam same lasuchy w domu a choinka by stala w przedpokoju, gdzie psy śpią wiec po nocy bylaby demolka:D 2lata temu powiesilam cukierki ,to te co byly na wysokości do 1m byly pootwierane i wręcz wylizane papierki. Zastanawiałam się kto to podżera te cukierki i w nocy przylapalam mojego psiaka pod choina :D ucztę sobie zrobil:D

Odnośnik do komentarza

Kalae,misiakowata - każdy mi mówi że tylko brzuszek mi rośnie, a rozstepy na boczkach... Na udach :( i cyckach!
Taka ze mnie sexi nastka, że moja mama po 5 ciazach ma mniej rozstepow niż ja haha :D
Tak mowicie o tych piernivzkach itd, ja w swojej szafce mam takie pudło pierników. Ale aż 1 kg, to bym zjadła na raz, wolę nie otwierać :(
Co proponujecie na obiad? :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

ania71250
kamilla
Auc, ale mnie mala skopala. Udalo mi sie nagrać filmik :)

No to dawaj :)
Podobno zwierzęta upodabniają się do właściciela więc nie dziwne że twoje cukierki zjadły :).
Ja dopiero wcinam śniadanko i mały już szaleje. Zostało mi 84 dni do porodu jeeeahhh :)

Który tc jestes?? Z tym upodabnianiem sie to prawda.. Może nie tyle co się upodobnil co poprostu go zlych nawyków nauczyliśmy, od małego dostawał wszystko co my. Ja juz mu nie daje bo juz ledwo chodzi ale moj. Ojciec nie rozumie słowa nie i jak je cukierka to zawsze da kawałek jednemu i drugiemu. Raz moj ojciec samochód otwarty zostawił s ja chodziłam i psa szukalam, a pies lezal w samochodzie bo paczke miętusów. Znalazł otwarta :D

Odnośnik do komentarza

olka135
Kamilla jeśli masz na 3 marca to masz źle ustawiony suwaczek, bo wg niego jest termin na 10 marca u Ciebie :)

sam sie ustawił, skopiowalam link z tej strony dziecko.haczewski.pl

a z tymi terminami.... :P nie ogarniam

Odnośnik do komentarza

ania71250
To zmień sobie Kamilla ten suwaczek. Zawsze lepiej się patrzy jak jest bliżej niż dalej do spotkania naszych małych miłości :). Wyobrażacie sobie jak będzie wyglądać wasze szczęście?

mi sie jakiś czas temu snila moja Tosia... urodziła się, już bylysmy w domu lezala sobie w wozku w takim mocno rozowym (co jest malo realne) body i sie usmiechala tak slodko.... takie czarne oczka miala jak węgielki :) ani do mnie ani do mojego K nie byla podobna :P

Odnośnik do komentarza

według tej strony to tak : termin porodu 02.03 do konca ciazy zostalo 86dni :D 27 t 5d :P

a na usg mi wychodziło najpierw wedlug om 26luty a usg 03.03 a teraz na ostatnim juz oba byly na 03.03 ale cos czuje ze w lutym sie urodzi

troche mnie przeraza fakt ze jeszcze nic nie mam do szpitala, nawet koszuli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...