Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

leniwiec_leniwiec
leniwiec_leniwiec
Kalae, czytam i czytam, i niektorzy czekaja jedynie kilka dni- 3-4:) wiec dobra wiadomosc:)))

W sensie na wynik posiewu a nie oddanie moczu;)))
Jazawsze biegne od razu, ale myslisz, ze nizsza temp moze zahamowac rozwoj bakterii? Ja tu juz odpadam ... Nie mam pojecia;)

tak, znów za zimna temp też może zafałszować wynik.

też zawsze idę od razu, zresztą zazwyczaj oddaje też krew, więc i tak nic nie zjem, to tylko wstaje umyje się zrobię próbkę ubiore się i idę

Odnośnik do komentarza

~mama7777
Odkad zaczelam stosowac plyn do higieny intymnej pliva pomaranczowa skonczyly sie jakiekolwiek problemy. Kilka lat wstecz mialam czeste infekcje. Polecam więc plive jeśli macie problemy. Można też w ciąży stosować.

ja nie stosowałam żadnych płynów nigdy i miałam zawsze spokój, teraz mi się doczepiło chyba przez luteine, kupiłam płyn w aptece i powróciło, dlatego przestane stosować płyn.

kiedyś, dawno w sumie już, kupiłam sobie lactacyd i skończyło sie na infekcji.

zawsze stosowałam wode i był spokój

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Aha no tak, lekarze u was nie robią problemu jak chcecie zrobić posiew z pochwy? Zawsze musicie płacić czy zdarza się na Nfz?

nie robiłam nigdy posiewu, ale jeżeli bym się decydowała to prywatnie bym poszla, w diagnostyce robią tylko nie w każdym punkcie.

lekarzowi też można zasugerować, ale oni nie lubią jak się im mówi co mają robić, to nie wiem czy bym miała śmiałość

Odnośnik do komentarza

Ja proszkow uzywam dla dzieci hipoalergicznych. Nie stosuje za to plynu do plukania tylko nakretke octu, zeby zakwasiic wode i wyplukac proszek dobrze.
Do tego nie wycieram sie nigdy recznikiem tylko chusteczkami, papier toal bezzapachowy, zero wkladek, bielizna bawelniana tylko, prana tez w min 60 st.
I tylko i wylacznie bialy jelen:) przetestowalam wszystkie plyny do hig.intymnej chyba;) jedyny, ktory byl w miare to byl lactacyd ultradelikatny bezzapachowa formula (cos w tym stylu).
Ale lekarz i tak odradzal tego, co plynne i zalecal bialego jelenia. Naprawde jest super. Podobnie mydlo marsylskie (oryginalne).
Trzeba tez uwazac na rozne ziola na nasiadowek, raczej sie nimi nie podmywac bo bardzo wplywaja na rownowage bakteryjna pochwy...niby przynosza ulge w danym momencie, ale nie wiadomo co za dwa, trzy dni...wiec ostroznie mamusie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

No kalae moja dr taka jest że nie lubi jak się jej coś mówi naprzód,
Miałam przypadek, aby mi zaznaczyła ba skierowaniu na prenatalne ze wskazaniem aby wiadomo nie płacić, to na końcu stwierdziła że ją zmusilam do tego, eh z tym ze ja ciągle na fundusz chodzę i żałuję, że nie mam aby iść prywatnie wtedy z zadawaniem pytań bym się nie krepowala,
A tak z innej beczki, Mąż dzisiaj komedię oglądał i był tatuś z córcia i bardzo mu się spodobało jak ta córka tato wołała, mówię poczekaj jeszcze trochę i będziesz miał swoją księżniczkę hehe

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
też używam bawełnianych
akurat też płynu do płukania nie używam piorąc bielizne, zresztą nie każde rzeczy powinno sie płukać w płynie np staniki, jeansy

też chodzę na nfz do gin. ale zadowolona jestem

No ja juz zupelnie odstawilam plyny do plukania... Kul ani orzechow nie probowalam, ale ludzie chwala (szczegolnie orzechy)...
Co do mamo, to juz jestem przyzwyczajona- koty;))) Niestety czesto mi sie wyrwie "tak mama zaraz da jesc" albo "chodz do mamy";))) w momencie jak zaczelam tak mowic, stwierdzilismy, ze czas na dziecko;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Oj coś bezsenna noc... tydzień mieszkałam u rodziców (bo małżonek malował pokoje dzieci i nie chciałam wdychac tego), no i tak się przyzwyczaiłam rozwalić na łóżku (jak się okazało mój małżonek również) ze jak wróciłam 2 dni temu to pomieścić się na łożu małżeńskim nie mogliśmy i cała noc się wiercilismy. Postanowiłam spać dzisiaj w pokoiku mojego synka i tak jakoś mi dziwnie bez meza, szczególnie ze wiem ze jest obok w pokoju ze zasnąć nie moge... eh sama nie wiem czego chce :-) ale nie będę go budzić choć chętnie bym się do niego przytulila teraz...

Odnośnik do komentarza
Gość - misiakowata30

No tak..usnęłam na 30 min.ok 21 i się wyspałam..Muszę wstać przed 6 a tu oczy jak 5 zł :-(
Zazdroszczę mojemu,że tylko przyłoży głowę do poduszki i śpi..nawet jak drzemie po 2 godz.po obiadku...ech
Ja wykąpałam się w wodzie z płynem intymnym z łychą soli morskiej i przestało swędzieć :-) :-)
Zjem jeszcze mandarynkę i pòjdę znòw do łòżka..jutro wycieczka do Szczecina to choć troszkę uda mi się zdrzemnąć :-)
Kamila trzymam kciuki za Ciebie w zakazźnym :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...