Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

No to w takim razie myślimy o Bielsku, ja też mam tam około 30 km,więc w miarę blisko.Może się nas trochę zbierze. Tylko z miejscem nie mam pomysłu, bo najlepiej znam tylko centra handlowe (sklepy i kina).
Lilijka, będzie co ma być, może modlitwy pomogą, zaufaj naturze :-) A w każdej sytuacji na pewno masz Anię jako najlepsze wsparcie, ona da Ci siłę na wszystko.
Zdrówka dla Tosi, dzielne jesteście!!
A jeszcze z temacie bucików, wczoraj pojechaliśmy do befado (w B-B właśnie), bo 2 rehabilitantki już nam polecały buty z tej firmy. Niektóre buty były bardzo twarde i sztywne, więc się zniechęciłam, ale szukając dalej znaleźliśmy fajne tenisówki, miękkie i elastyczne i jeszcze jedne sandałki. A przy kasie jeszcze milsza niespodzianka -60zł za 2 pary!!! Bo okazało się, że sandałki z 2gatunku, minimalnie miały tą gumę z przodu nierówną.

Odnośnik do komentarza

No oki to sprawdzę jaki dzień w weekend by odpowiadal i Wam dam znać bo jeszcze czas =)
Co prawda myślałam o jakimś parku, ale nie wiadomo czy pogoda dopisze.
Kalae brawo za postawę ja bym pewnie spanikowala i na sor pojechala. My jak dostaliśmy skierowanie z Martynka jak była malutka to najpierw nas przebadali a potem podjeli decyzje o przeniesieniu na oddzial.
Olija spotkanie w Kętach bylo w zeszłe wakacje =) tam mam chyba z 5 km =)

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

~kalae
bałam się, że to te drgawki gorączkowe, bo ona cała dygotała. Położyłam ją na sobie skóra do skóry, a ona cała chodziła, jęczała i popłakiwała. Chciała spać ale nie mogła.

Pediatra powiedziała, że przy drgawkach gorączkowych dziecko traci przytomność.

Zero kontaktu jakiegokolwiek z dzieckiem wtedy :(
Dużo zdrówka dla Tosi

Odnośnik do komentarza

~czarna.anaa
Misia odeśnie :D

Kalae mam nadzieję że już corci przeszło.

Czarna.ana DOBRA :D

Kalae jeju ale sobie poradziliście,matko..biedna Tosia..przeszło coś?
Mam nadzieje,że szybko wroci do zdrowia..aż ciarki mnie przeszły.:*

Dziś byliśmy z Matim szukać bucików dla niego,bo zapitala po domku aż miło,pewnie zaraz na dworku by tak chciał..oczywiście w moim miescie nie ma odpowiednich bucikow..Elefanty dopiero w Szczecinie..zamówiłam na stronie Deichmana..kurcze zwrot gratis,dostawa tak samo,zwrot do sklepu..także co mi tam..a wyglądaja na dobre do nauki chodzenia..
nooo..ale szukajac cos stacjonarnie Mati zrzucic misiowy bucik i nigdzie nie mogłam znaleźć :(
w Pepco kupiłam mu trampeczki tak do wozka :)
w domu najpierw plakal jak go postawilam na nogi..a za drugim podejsciem jak byl odprezony,tak fajnie,śmiesznie chodził w nich hehe..skojarzyło mi się z psiakiem,któremu sie skarpety założy :D wiecie o co chodzi :D

zamówiłam spacerówkę,w końcu..wybór padł na Baby desing mini..skonsultowałam sie ze znajomymi co sobie chwalą ten wózio.Mam nadzieję,że Matiemu sie spodoba..

Lecę spać,wstaje o 6..muszę do UP sie zarejestrować...jak ja tego nienawidzę :(
pewnie do zusu mnie wysla,zasiwadczenia o tym minonym macierzynskim zadnego nie mam ,nawet decyzji nie dostałam zadnej rok temu..
Miłej nocy.trzymam kciuki za choruszków :*
ps:Mati nauczył sie wypluwać..jeju jaki długi jęzor wtedy robi hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Kalae masz bardzo sztywne reguly:-) tez bym chciala byc taka konsekwenta i opanowana:-) a w zlobku to nawet i fajnie ze panie tak dbaja o to zeby dziecko zjadlo, pospalo. Nie zawsze tak sie przykladaja. Ale wiem o co Ci chodzi. Rozpuszcza Ci Tosie i potem Ty w domu bedziesz z nia wojowac. Wiem ze moja kolezanka mowila paniom w zlobku jak dziecko karmi, jak kladzie spac. Ale to tez roznie z tym jest bo one nie zawsze maja czas zeby kazdym dzieckiem tak az bardzo sie zajac. Jakby ktos mial Moja klasc spac to by im to pol dnia zajelo:P
Misiakowata jak sie czujesz przed jutrzejsza rozmowa o prace? Trzymam kciuki:-)

Odnośnik do komentarza

Jolu kciuki za Twoja wizyte tez trzymam:-) i jak ja bede w komputer wklepywac. Prosze mi tu same dobre wiesci dostarczav zeby juz nie trzeba bylo piastek zaciskac:-)
Haha czarna.ana ale maz wymyslil z tymi slodyczami haha
Misiakowata u nas tez dwojke na dole widac i to 7 zab.

Odnośnik do komentarza

Anikod zazdroszcze wizji wypraw rowerowych z fotelikiem:-) u nas jeszcze przynajmniej z rok sie wstrzymujemy bo nawet rowerow nie mamy
Misiakowata to chyba pies Pluto tak chodzil:-) czlapal na boki hihi. Gratuluje wyboru spacerowki. Bardzo fajna sprawa
Kalae, mam nadzieje ze Tosia choc troche lepiej sie czuje. Bidulka. Okropne sa te goraczki. Dzieciaczek sie meczy a rodzice zestresowani

Odnośnik do komentarza

~Ciaza3166
Kalae masz bardzo sztywne reguly:-) tez bym chciala byc taka konsekwenta i opanowana:-) a w zlobku to nawet i fajnie ze panie tak dbaja o to zeby dziecko zjadlo, pospalo. Nie zawsze tak sie przykladaja. Ale wiem o co Ci chodzi. Rozpuszcza Ci Tosie i potem Ty w domu bedziesz z nia wojowac. Wiem ze moja kolezanka mowila paniom w zlobku jak dziecko karmi, jak kladzie spac. Ale to tez roznie z tym jest bo one nie zawsze maja czas zeby kazdym dzieckiem tak az bardzo sie zajac. Jakby ktos mial Moja klasc spac to by im to pol dnia zajelo:P
Misiakowata jak sie czujesz przed jutrzejsza rozmowa o prace? Trzymam kciuki:-)

sztywne reguły? ja? czemu?
Odnośnik do komentarza

Dzięki :)

Zastanawiałam się czy jej dawać ten antybiotyk, ale w końcu dałam, mam też dicoflor. Nie wiem tylko czy można go dawać zaraz po antybiotyku, czy zrobić przerwę? Jeszcze nasivin na katar i jakiś syrop na kaszel.
Pieluchę dziś tyle razy zmieniałam, że chyba cały tamten tydzień tyle nie zeszło.

Lilijka, co tam u ciebie?

Odnośnik do komentarza

Lilijka
Przykro mi, tulę
Kale
Zdrówka dla Tosi
Ja całe dnie spędzam na dworzu, dom ostatnio sprzątam jak mały zaśnie na noc, czyli ok 19.30 Nie robię żadnych porządków przedświątecznych a wy ? Jedynie umyję okna w salonie bo ostatnio je pominęłam. Dużo robicie potraw na święta ? Ja chyba zrobię dwa ciasta, sałatkę jakąś, i może udka i dewolaje, no i obowiązkowo żurek z jajami i białą kiełbasą.

Odnośnik do komentarza

Dzieki Ciaza :* a zmotywowana jestem :) Troche dzis luklam czym sie zajmuje ta firma i same nowe rzeczy :D Mam nadzieje ze sie uda :D
Pisalam z kolezanka z ostatniej pracy i maja nowa pania..ale dopiero po swietach...wala we dwie z kietowniczka po 14 godzin..no powiedz nie debilka ta z góry,ze na swieta zostawila dwie osoby do prowadzenia sklepu?szkoda mi tej laski..ale kierowniczki wcale he he :D
Gratuluje bucikow :)
Ja zamowilam Elefanty :) Mam nadzieje ze beda wygodne i Mati je polubi :)
Dzis wstalam o 6..polatalam po urzedach..zrobilam 7 km z buta czaicie :D
Jako ze wstalam z katarem lekkim to po powrocie siup pod kolderke :) a jak Mati padl po 12 na drzemke to ja z nim..i do 15..jejuuu...ja sie wypocilam..Mati wyspal..od razu nam lepiej bylo :D

Kalae jejuu zapalenie gardla..wspolczuje..wiem jak to boli..biedna Tosiula..zdrowka!!*

Lilijko przykro mi :,(
Nie poddawaj sie,tulę bardzo mocno :** :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Renia74 ja upieke kawal karkowki,zrobie salatke i barszcz bialy z kiełbą i jajami :)
P moj pracuje to sie nie spuszczam..nikogo nie zapraszamy..no moze jak P bedzie chcial to babcia przylezie do Matiego to ciasto podam..pewnie jakies kupie :)
Matkooo rok temu w niedziele wielkanocna jechalam rodzic Matiego a urodzil sie w lany poniedzialek :)

Ciaza my tez mamy prawie 7 zeboli :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Lilijka przykro mi.....

Kalae tak myślałam,że Tosia taka tulaśna była......"pokładała się"na moje , czyli już ja coś rozbierało, dużo zdrówka życzymy:)
Ja widzę po moich ,że jak bardzo się tulą czy pokładają to zawsze to zwiastuje chorobę lub jakieś cierpienie , które je dopada,zaobserwujcie u swoich maluchów może mają podobnie

Misia ja też kupiłam dziś Nikoli w Pepco cichobiegi;) choć przeważnie by miała na dwór lub jak do miasta jedziemy,bo tak to ma po starszym bracie:) jeszcze nas nie ima się chodzenie,przy meblach to sobie chodzi na całego:)

Ja już wiem,że z Adasiem będziemy piec babeczki, babkę i sernik mi się marzy upiec, biała kiszka,jajka,choć w tv widziałam takie zapiekane i ciekawie wyglądały i smacznie

Moje pierworodne ma od zeszłej środy detoks na tableta i bajki 2h dziennie tylko......W przedszkolu się pani w ogóle nie słuchał,aż obiad jadł sam w kuchni;( jakoś mi przykro się zrobiło jak mi to mąż powiedział.....

Alexan aż się cieszę razem z tobą na myśl o ponownym porodzie;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...