Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Marcoweczki.
Strasznie za Wami tesknie ale jakos nie jestem w stanie Was czytac. Mam nadzieje ze jakos zaczne...
Ale jestem z Wami myslami. Mam nadzieje ze wszystko idzie po Waszej mysli i jestescie szczesliwe
Ja probuje pozbierac sie po porodzie, wczoraj wyszlysmy ze szpitala. Wszystko mnie boli, mam zawroty glowy z powodu niskiego poziomu zelaza.
Kamila, cos dla Ciebie:-) moje stopy zmienily rozmiar o 2! Cyce juz nawet nie wiem!
I chcialabym zebyscie mi poradzily, mam pokarm i cycki od dzis mam tak nabombane, sa jak kamienie, bola, co robic???? Chyba sie ureguluje ale jak sobie ulzyc? Tylko laktatorem? Chyba pisalyscie cos o okladach z kapusty?
Karmie piersia ale mi niewygodnie, jutro zglaszam sie po pomoc bo w szpitalu to kazdy madry byl a ja jakos dalej kombinuje bo mi nie pasuje.
Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość arwena 89

Ciaza316
Kamila, i co z tymi stopami? Kiedy ta opuchlizna zejdzie?

Ciąża mi po porodzie strasznie spuchły nogi, dosłownie miałam kostki gorsze niż moja babcia. Pomogło karmienie na leżąco (w szpitalu nam na leżąco noe wychodziło i karmiłam na siedząco a wtedy opuchlizna jeszcze narastała). Położna mnie trochę nastraszyła że to może schodzić do miesiąca, ale po 3 dniach nie było już śladu :)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

~arwena 89
Przyjazna a testowałaś już ten laktator? Bo też się zastanawiam czy nie zainwestować w ratowanie mojej laktacji. Ręcznym z aventu uciagłam dzisiaj 50 ml ale dużo czasu mi to zajęło :(

Mam go od południa i wydaje się calkiem ok naprawdę.
U mnie tez szalu nie ma, co trzy godziny mnie więcej ściągam ok.70 ml z obu piersi ele to zawsze coś. Pije herbatki, dużo wody i leczę cycki. Jak wyleczę spróbuje w nakładkach karmić.

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaa

Ciaza316
Kamila, i co z tymi stopami? Kiedy ta opuchlizna zejdzie?
kochana mi z tydzień schodzila.a właściwie to poprostu byla, z dnia na dzień w sumie mniejsze sie zrobily. Teraz się napatrzeć nie moge, wydają się takie piękne!!:)

Odnośnik do komentarza

~kamilllaa
Czyli to pieluchowanie to tylko gdy dzieci sa posladkowo ułożone?? Mi polozna dala skierowanie ba ust ale zapisać sie mam dopiero po 24kwietnia i wtedy tez pierwsza wizyta u pediatry

Leniwiec toż powiedziałam ze pewnie zablokowane podglądanie grupy:)

Nie tylko, moj był ułożony główka w dół i ma nosić flanelowa pieluchę miedzy nożkami. To zalezy od lekarza, który robi usg. W moim mieście jest jedna poradnia preluksacyjna i jeden lekarz wiec wszyscy pieluchuja. Ale np moje koleżanki w innych miastach nie miały takich zaleceń - jak usg w porządku to nic nie trzeba robic.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87

Dziewczyny czy robię błąd uspokajając Groszke przy piersi? Zdarza mi się jej dać do possania na 3 minuty mimo, że wiem, że głodna nie jest ani nic nie poleci bo to sprawia, że zasypia. Inaczej nie umiem jej uspokoić jak wrzeszczy :( będę tego żałować?

To zalezy... Bo ryzykujesz tym, ze nikt inny jej nie uśpi/uspokoi. Ja sie bronie przed tym zeby maly zasypiał przy piersi. Chociaż to wygodne jest ;) Zawsze będziesz musiała byc obok. Chociaż to dużo zalezy od dziecka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Dżizus! Godzinę prawie trwało karmienie+usypianie przy cycku oczywiście. Po czym zaraz po wyjęciu cycka poszedł bąk... Z kleksem! Przy zmianie pampersa Ania ma już oczy jak 5 zł. Zawsze bąki mnie śmieszą, a dzisiaj już niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza

A u nas znów to samo :( juz sily nie mam :/ o,1 karmienie bylo, 10min. Potem odlozylam do wyrka, przebudzała sienale włączyliśmy jej golarkę i pospala aż do teraz.nie wstawałam do niej ani nic dopóki nie zaczęła przeraźliwie krzyczeć.,dalam cycka na minutę i śpi,juz na mnie.. Ewidentnie cos z brzuszkiem tez...

Odnośnik do komentarza

MamaMi1
Ernesto ogromne gratulacje dla ciebie i Paulinki:-)
Ale sie wstrzelilyscie w termin:-)
Nabierajcie sil, opisz jak to wszystko poszlo i czekamy na zdjecie, Ale najpierw odpocznijcie!

Cos ta pelnia malo efektywna? Chyba ze rano pojawia sie owoce...

Noo bez kitu..jak zawsze przy pełni nie spię(w ciąży mam ciągle pełnie :D),ale to co tak przewidują,że najwiecej sie rodzi to chyba nie u nas :)
Mam pełno energii,wogole nie jestem zmeczona po dzisiejszym sprzataniu,ani igraszkach..nooo szok normalnie :D

MamaMi jakos tak ok 4 przeważnie odchodza wody,słyszałaś?:)
wolałabym to i jechać niz czekać na skurcze :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
MamaMi1
Ernesto ogromne gratulacje dla ciebie i Paulinki:-)
Ale sie wstrzelilyscie w termin:-)
Nabierajcie sil, opisz jak to wszystko poszlo i czekamy na zdjecie, Ale najpierw odpocznijcie!

Cos ta pelnia malo efektywna? Chyba ze rano pojawia sie owoce...

Noo bez kitu..jak zawsze przy pełni nie spię(w ciąży mam ciągle pełnie :D),ale to co tak przewidują,że najwiecej sie rodzi to chyba nie u nas :)
Mam pełno energii,wogole nie jestem zmeczona po dzisiejszym sprzataniu,ani igraszkach..nooo szok normalnie :D

MamaMi jakos tak ok 4 przeważnie odchodza wody,słyszałaś?:)
wolałabym to i jechać niz czekać na skurcze :)

He he Misiakowata30, to nie pozostaje nic innego, jak tylko godzinę podyzurowac:-) i czekac na chlust!
No ty moze sie doczekasz, bo sie seksisz regularnie; -) Ja wątpię, ze coś ruszy. Jutro do poludnia mam ktg, ale tez nie oczekuje zbyt wiele.
Czuje taka bezsilnosc i wiele obaw: czy to sama mala nie chce eyjsc,czy cos jej w tym przeszkadza i jest noe tak?czy ona sie ma tam dobrze? Czy nie ma zielonych wod? Czy nie jest poobkrecana pepowina, itp.
Tylko to mnie martwi, tak to bym sie nie stresowala tum przeterminowaniem-gdyby nie strach o zdrowie i zycie malutkiej.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

~kamilllaa
Ciaza316
Kamila, i co z tymi stopami? Kiedy ta opuchlizna zejdzie?
kochana mi z tydzień schodzila.a właściwie to poprostu byla, z dnia na dzień w sumie mniejsze sie zrobily. Teraz się napatrzeć nie moge, wydają się takie piękne!!:)

Heh tez sie na moje napatrzec nie moge odkad ta opuchlizna prawie zeszla.

Podobn9 do miesiaca moze schodzic, duzo wodi i bialka trzeba jesc.

Odnośnik do komentarza
Gość jaskolka3005

[quote="MamaMi1"]Aktualizacja listy "niedobitkow" marcowych, tych ktore jeszcze w domu czekaja na akcję:

- MamaMi1
- Asiazet
- KasiaMamusia
- Misiakowata30
- Megi2016
- AsiaR

W szpitalu czekają na akcję, lub wlasnie ona trwa (pozazdrościć):
-Ernesto
-Sylwia921125
-Strunka7777
-Mama77777
-Jola88
-RedNails89

i ja ;) czekam na akcje w domu;)
Chociaz ibudzily mnie silne bole podbrzuszs jak przy porzadnym okresie i juz zasnąć nie moge. Pobaraszkowalismy z mezem porzadnie chyba dlatego. Poczekamy do rana może cos będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

Dołączam do niespiacych Mamus! Też juz nie mam siły ale razem damy rade! Ciążę znioslysmy to i teraz wytrwamy:D jakoś tak milej.i jak wiem ze jesteście i nie tylko u mnie takie problemy. WcOraj to aż płakałam. Bezsilności i tego ze zła matka jestem bo nie wiem co się z dzieckiem dzieje jak nie odbijanie po jedzeniu to kupa meczyla a w międzyczasie ryk i cyc na zmianę masakra! W dodatku byłam u atarszaka w przedszkolu bo były zabawy z rodzicami i ffajnie spędziliśmy czas ale po powrocie dal mi taki popis rozpieszczonego jedynaka ze stwierdzam ze ciężkie czasy nadchodzą. O ile pirwsze wrażenie na braciszka było "jaki spodziak" tak teraz juz zaczyna się zazdrosc:( istny chaos wkradł się do mojego poukłada ego życia.
Mamy rozpakowane gratulacje i 3mam mocno kciuki za pozostałe i ich lekkie przejście "na druga stronę mNocy":D buziaki dla Was.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...