Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze masz :-) U mnie biust też duży, jednak brzuch jakby szczuplejszy. Nie chciałabym zbyt dużo przytyć, więc mam zamiar zapytać Panią Doktor, czy ćwiczenia na orbitreku mogę wykonywać. Na necie piszą, że niby tak, ale wolę to skonsultować. Z zachciankami to mam tak, że najpierw mam na coś ochotę, a jak już to widzę (mam przed sobą) to od razu mi się odechciewa. :-( A wy ćwiczycie? Czy zrezygnowałyście z aktywności fizycznej?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3e6hhdd3mp59l.png

Odnośnik do komentarza

Kinia między bogiem a prawdą sama nie wiem czemu na każdej wizycie to badanie stężenia dwutlenku węgla będę miała, samo badanie wygląda trochę jak dmuchanie w alkomat, myślałam że to dlatego że paliłam wcześniej ale każda kobieta tak ma więc jak to babeczka powiedziała żeby przestrzec też, jeszcze bardziej unikać zadymionych pomieszczeń itp :D Chcą niech robią nie zaszkodzi mi :D

Odnośnik do komentarza

Kinia1984, to nie zazdroszczę. Mam nadzieję, że mi już więcej nie spuchną ;-) Co do pracy, na szczęście pracuję w domu, jednak na moje nieszczęście, moje wieczne zmęczenie nie daje mi pracować.
W nocy mam lekki sen, co chwilę się budzę, zasypiam o 22 a wstaję o 5 wyspana. Po czym przychodzi godz. 9-10 a ja zaziewana, bez jakichkolwiek oznak życia, ląduje w łóżku. I o ile właśnie zmęczenie mnie trzyma niezmiennie, o tyle reszta objaw z różnym nasileniem. A was tak cały czas, z tym samym nasileniem męczą przypadłości ciążowe??

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3e6hhdd3mp59l.png

Odnośnik do komentarza

Sok pomaranczowy tez polubilam, choc wczesniej niezbyt.
Ale od wczoraj mnie piersi juz prawie nie bola, a w 10 tygodniu jestem, nie wiem czy to tak prawidlowo jest i troche mnie to martwi.
Kinia a to skad te 4 godziny pracy masz taka polityka firmy czy inny kraj?

Odnośnik do komentarza

Kale polskie prawo pracy. W momencie kiedy przynosisz zaświadczenie do pracodawcy ze jestes w ciąży a twoja praca to ponad 4 godziny przy kompie to wg. Kodeksu nie wolno ci pracować dłużej niż 4 godziny a na kolejne 4 pracodawca musi ci znaleść inne zajęcie a jeśli nie ma takiej możliwości to jeśli dogadasz sie z pracodawca to idziesz do domu

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrus1pbao.png

Odnośnik do komentarza

Karolaa to daj znać co i jak, ja mam wizytę na jutro przeniesioną. Niby piszą w internetach, że jak nie ma krwawienia nie ma się czym martwić. Dla mnie ta ciąża to ogromne zaskoczenie. Jeszcze 15 lipca lekarz stwierdził, że mam zrosty pooperacyjne po wyrostku (miałam zapalenie otrzewnej),nie ma szans na dziecko, a na wrzesień wyznaczył operację ich usunięcia (zrostów). A tu pięć dni później takie zaskoczenie. Zależy mi, by było wszystko ok, dlatego wnikliwie obserwuję swój organizm. I trochę się przejmuję.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3e6hhdd3mp59l.png

Odnośnik do komentarza

Moze przewrazliwiona jestem, bo 10 tydzien najbardziej newralgiczny.
A to faktycznie tak jest przypomnialas mi, tyle ze moj pracodawca to mi powie ze 4 moge sobie papierki ukladac albo czytac cos, lub ze caly dzien nie siedze przy kompie. Choc jak ide na okresowe badania to mam napusane praca przy komputerze powyzej 4 godz.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinaaa

Witam marcóweczki 2016. Ja jestem w ósmym tygodniu ciąży i poranki są dla mnie koszmarne poprostu ciężko mi się zebrać do pracy i jak porannego siadania nie zjem poprostu słabości mnie ogarniają, czy u was dziewczyny tez już brzuszek widać , bo mnie bardzo już wysunęło, choć to moja druga ciąża.

Odnośnik do komentarza

ja jestem w 9 tg i dziś mój brzusio wygląda jakbym była co najmniej w 5 miesiącu :P u mnie pierwsza ciąża i byłam bardzo szczupła przed zajściem w ciąże, teraz z małego B biust mam już prawie D to akurat koszmar bo jak się podczas snu przekręcę to od razu na baczność staję z bólu, a dodatkowo mój mąż twierdzi że mam ładniejszy tyłek :D podobno delikatnie okrąglejszy :P więc mi poszło wszędzie tylko rączki i nóżki dalej szczupłe :) mam pytanie kochane czym się smarujecie by uniknąć rozstępów ???? Oliwką czy czymś innym?

Odnośnik do komentarza

pysiunia- a najgorsze (nie wiem jak Twój) ale ten mój brzuch to taki nie wygląda na ciążowy tylko jakbym pojadła za bardzo :P jeszcze niczym się nie smaruję ale jak wczoraj kupowałam sukienkę na wesele (normalnie noszę rozmiar 36,38) musiałam kupić 42 to chyba zacznę się smarować bo jednak chyba brzusio szybko rosnie JUŻ TERAZ :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

Tez mialam taki wrazliwy biust ze potrafilam sue obudzic w nocy. Albo jadac autem to na jakis nierownosciach tez mnie bolal. Ale od wczoraj jakos mu przeszlo.

A brzuch to chyba bardziej jelita sa anizeli macica bo ona jeszcze niezbyt widoczna dla postronnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...