Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyjazna

Kamila ja jestem choleryk :-)
Najgorzej wk...a mnie glupota (mojej teściowej) , zakręcenie mojego starego i moja obrażalska matka ! A jak to sie wszystko skumuluje na jedno popołudnie to przestaje ręczyć za siebie:D a stary sobie grabi id dobrych kilku dni.Nie cierpię jak nie słucha bo mnie wtedy lekceważy a jak jestem teraz zależna od niego to jak pachta na byka ..bo tak normalnie to bym wyszla pizdnela drzwiami i sobie załatwiła co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

kamillla
przyjazna, i co odrazu byl efekt?? bo ja czytalam w necie to rurke na 8cm do tylka wsadzic trzeba...

Ola jak tam tesciowa, pojechala juz? :D

Efekt byl jak odblokowałam pośladki:D po 30 minutach hahaha. Ja dostałam taka wieksza strzykawkę, dokladnie nie pamiętam bo to 8 lat temu bylo, ale na pewno nie rurka :D

Odnośnik do komentarza

Heh ja mialam rurke z takim workiem i efekt serio byl po chwili oj niezbyt mile;)
Kalea dziecko zglaszasz podajac pesel i wypelniajac druk w zakladzie.Tak przynajmniej u mnie i meza bylo.
Przyjazna moj tez ostatnio nie wiem o czym mysli musze wszystko 5 razy tlumaczyc jak dziecku wiec mimo ze nie urwie to ostatnio mi sie zdarza

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Heh ja mialam rurke z takim workiem i efekt serio byl po chwili oj niezbyt mile;)
Kalea dziecko zglaszasz podajac pesel i wypelniajac druk w zakladzie.Tak przynajmniej u mnie i meza bylo.
Przyjazna moj tez ostatnio nie wiem o czym mysli musze wszystko 5 razy tlumaczyc jak dziecku wiec mimo ze nie urwie to ostatnio mi sie zdarza

no no o takim worku mowie :) skoro zalecaja robić sobie samemu w domu, to co, odejda mi wody i mm sobie zrobic lewatywe?? :O chyba bym sie bala, ze nie zdarze sie wyproznic :P

Odnośnik do komentarza

Lilijka bardzo mi przykro, że musisz sie tak stresować. Ja bym byla jednak za tym żebys sie od mamy odciela do porodu. Bo to w sumie juz niedlugo a moze po porodzie jak zobaczy Maleństwo to jej przejdzie. Ja sama wiem jak zle znosze ta sytuacje w domu. I jestem zla, ze musze na finiszu taki stres fundowac mojej Malej. Skoro ona juz tak dobrze wszystko czuje :(
Wg współczuje Wam przebojow z mamami :/ ale tak jak powiedziala Miskowata MY będziemy wspanialymi mamami i to sie liczy :) :*
Moja mama bedzie cudowna babcia. Pamietam jak sie poplakala jak sie dowiedziala, ze bedzie miala pierwsza wnuczke. Teraz idzie do siostrzenca na dzień babci do przedszkola. Jej pierwsze w zyciu :) i wziela sobie wolne. Ona szybko zostala babcia bo jak miala 42 lata :)
U mojego siostry znow Maja miala w przedszkolu dzien babci i kur... ma dwoch dziadkow dwie babcie i nie mial kto isc. Jakie to przykre. A oni nie pomysla, ze dziecko sie stara i uczy tego jeba.... wierszyka wlasnie dla nich :(
Haniutek bardzo mi szkoda Twojego synka :/ nie lubie takiego traktowania nie równego dzieci. Moja babka nigdy nie pozwalala nam zrywac truskawek z ogrodka i nas wyzywala jak to robilysmy. Nigdy nam nic nie dala bo wszystko bylo dla Mateuszka ( mojego kuzyna) no i po latach on jej potrafi powiedzieć spier... i ma takiego kochanego wnuczka. Takze to zawsze kiedys wroci.
Przyjazna ja tez dzisiaj jak na minie. O wszystko sie kloce. Bo moj mąż mi podniósł ciśnienie i przy okazji sie obrywa innym. No, ale coz. Byle do porodu :)

Renia a Ty czasem jutro nie jedziesz juz do szpitala??

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Kalae Haniutek ma racje musisz miec numer pesel dziecka i w zakładzie pracy Ci dopisza na Twoje ubezpieczenie
Barcelona wyrazy współczucia dla Ciebie i Claudia

to wniosek jakiś składałaś?
a z macierzyńskim, co było potrzebne? wniosek i akt urodzenia?

Odnośnik do komentarza

~kalae
misiakowata - to byloby rozwiązanie idealne, dodatkowa komódka, tylko niestety miejsca na nią brak :(

u mnie jest podobnie..może i by weszła do naszej sypialni gdzie łóżeczko stoi,ale to już całkiem byłoby ciasno..dlatego wiekszość moich ciuchów poszła do drugiego domku:)
Tez nie lubie jak jest tak wszystko na wierzchu,lubie pochowane,więc musiałam kombinować..a na 40 m szybko o poczucie zagracenia :/

Ciąża z bratem mam dobry kontakt..jak juz nie mam siły do matki,zaczyna przesadzac czy coś to mu mówię,to wtedy mama ma reprymendę i juz wie,że przesadziła..a tylko ja zostałam ta miekka co wybacza..
kiedys była tam u nich,miała zajmowac sie wnuczka,gdy bratowa pracowała..co Ty nie wytrzymali ze soba...jednego dnia brat musiał kase na bilet wydać,bo chciała już,natychmiast wracać..taka baba..ode mnie nie raz wychodziła wielce obrazona,ale wie,że ma tu tylko mnie,potrafi sie ugiąć..gdzie z własna siostro nie gada od lat..taka moja matka jest...żadnych rodzinny wiezow nie umie zatrzymać,pamieta tylko co złe,wiec każdy dał sobie z nią spokój oprócz mnie ;/ Dzieki Pawłowi jestem powiedzmy silniejsza,bo mnie bardzo wspiera :)

Ernesto piękna fryzura:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Przyjazna ten dziubek to z wazeliną można???:) hehe
ja chyba w domu przed czopka zasadzę :)
Oj biedna..mam czasem taki dzień oj mam..najlepiej ajk wtedy jestem sama w domu:)

niooo to nasza Renia jutro zostanie mamą :D jejku jejku:)

ech a ja zjadłam śledzia,rolmopsa znaczy się i nie wiem..świeży był,ale cos mi nie podpasował..to odłożyłam i zjadłam kanapki..jeju jakie cofki mi się zaczely,kwas,nawet wymusiłam wymioty,masakra pobekałam,pomarudziłam i przeszło:))no i dobrze,że pamietałam o moich gumach :D

Mateuszek tak mi masakruje gulami lewa stronę,że na brzuchu mi naczynka wyszły i normalnie jakby siniaki i to mnie boli..w ogóle mnie jakoś dzis bolą jego ruchy..może dlatego,że te zakupy dzisiaj i taki długi spacer..masakra..
Paweł powiedzial,że widzi jak ja sie mecze i chce już marzec...zauwazylam ze jakis taki cichy sie zrobił w drodze powrotnej..zły moze ze ledwo łaże,ze marudzę echh
powiedział,że jedynym plusem w ciazy to te ruchy co widac,a na tym etapie to juz meczarnia hehe i cieszy sie ze ciaza nie trwa 3 lata jak u słoni hehe

Wiecie co i nie dziwie mu sie..i ja tez juz powoli chce mojego synka po tej stronie..forma formą..ale ma rację,jest to meczace juz:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

No Primark nie jest zly chociaz ceny niektorych ciuchow porazaja! Ja jakos tam roznicy w slodyczach nie widze:-)
Moja matka wlasnie mnie wkurw*la. Moglam tel nie odbierac, oczywiscie za siostra byla, a ze ja w ciazy, mam dolegliwosci itd to sie nie liczy. O boze! Nagadala sie, nie dala mi nawet dojsc do slowa i tyle... Nic nie wie o mojej ciazy i o naszym zyciu teraz. W sumie dobrze ale mi sie nie chce jej historii wysluchiwac. Wspomnialam ze maz chory to nawet sie nie zapytala co jest, jak sie czuje.
Przyjazna tak sie lewatywe teraz robi? Wow!
Zuzia 30 dni;-) zbliza sie
O widzisz Misiakowata. A my czasami z siora ponarzekamy na matke ale to by bylo na tyle. Zreszta jak rodzina mi suszy glowe ze mam pomagac siorze bo ona taka biedna, ma dzieci, meza ciape to szlag mnie trafia. Sama wie co robi a przed rodzina tez niezle gra.
Oj, cos marudny dzien dzis:P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Widze ze tez nie mozecie spac. Ja jutrzejsze badania przezywam troszke jednak sie wydarzy;) moze w koncu poznam plec i dowiem sie kiedy mnie potna;) Dwa maluchy maja bal i rano musze nie zapomniec o niczym.
Wlasnie kupilam mojej najmlodszej pierwszy zegarek analogowy;) Taki ruszofiasty;) W nagrode za A z zegarka ;)
Kalea ja skladalam tylko wypelniony dokument w zakladzie i akt urodzenia ale to jakis czas temu.
Misiakowata mne juz tez i ciesza kopniaczki i jednoczesnie bola maz mowi ze pierwszy raz mam taki brzuch. Raz ze najwiekszy z wszystkich ciaz a dwa twardy jak by mial peknac zaraz.

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...