Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

heh ja byłam córeczka tatusia dlatego,że mnie wychował..on mi tłumaczył co to jest okres,on mi kupił pierwsze podpaski,pierwszy sliczny biały staniczek..
mama była zajeta swoim swiatem..nie interesowal ja dom,nasze potrzeby..ojciec pracowal,wracal,sprzatal i nam gotowal..w wieku 14 lat straciłam ojca i zostałysmy we dwie(brat mieszkał z narzeczoną) ni i po prostu nie dogadywałysmy się..sama musialam o siebie dbać itp
potem poznałam exa,zobaczyłam jak w innym domu jest,że jest ciasto,że sa obiady,że posprzatane i nie wiele myslac spakowalam sie i wyszlam,bo klotni mialam juz dosc..
Nie powiem,dzięki mojemu pawełkowi ten kontakt odnowiłam,pomoglismy jej nie raz..ale jakos pamietam te lata wszystkie i ciezko mi uwierzyc ze raptem sie zmienila..
Przez swój charakter wszystkich do siebie zraziła i została sama jak palec..jestem jedyna osoba która z nia gada i znosi..i mam dość,bo to dla mnie ciezar..wysluchiwac codziennie..
Mam nadzieje,ze jak zobaczy ze mam swoja rodzinę to zluzuje,bo kuzwa nie bede juz na kazde zawołanie itp..
dodam,że choruje,ale na własne zyczenie sie nie leczy..
ech dobra szkoda gadac..

zjadłabym coś dobrego :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Kamila dokładnie, ale wytlumacz to ludzia starej daty... u mnie jest taka sytuacja, ze z jednej wyplaty wyzyjemy. Bo sie na wszystko składamy z mama i siostra. Na wynajem nie trzeba dawac bo to dom, ale w przypadku Miskowatej to co ona ma isc mieszkac pod most albo nie jesc caly miesiac zeby byc przy dziecku. Ja chce isc do pracy bo zwariuje w domu. I chcialabym sie wkoncu usamodzielnic a nie ciagle mieszkac u mnie w domum jeszcze w takiej sytuacji.

ty się nie przejmuj tym gadaniem, wiem ze to nie łatwe, że jesteś jakby sama na przeciw wszystkim, ale myśl o sobie, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.
nie robisz krzywdy dziecku oddając go do złobka/ przedszkola
poza tym nie wiem czy godziny pracy się wam pokrywają z mężem, ale on chodzi na nocki, więc pewnie pracuje na zmiany, dlatego zapewne nie zawsze dziecko będzie 8 godzin w żłobku, czasem może 2 godziny, czasem może 6 i wszystko będzie można zaplanować, żeby wszyscy byli zadowoleni.

u mnie np mała będzie max 6godzin w żlobku, bo jedno zaprowadzi a drugie odbierze.

Odnośnik do komentarza

pozatym, jak dziecko bedzie caly czas tylko i wylacznie przy mamie, to stanie sie takim odludkiem... tzn nie koniecznie kazde dziecko, ale mam przzyklad.. moja szzwagierka siedziala z dzieciakami wlasciwie do teraz, tzn moze od roku pracuje. syn ma 8lat, corki po 5. syn jak byl maly to tam na 2-4h chodzil do takiej jakby swietlicy kiedy ona sobie dorabiala, ale to bylo krotko potem zaszla w ciaze i potem juz w domu do tej pory. Dziewczyny dopoki do przedszkola nie poszly (2015) to były tak wyalienowne, że jak ktoś obcy (tzn nie widywany czesto, np ich chrzestna) wchodzil do domu to był ryk i awantura, ze ma sie na nie nie patrzec itp, straszznie sie baly ludzi, tylko mama i mama. jak mama chciala kogos na kawe zaprosic, to jej dziewczyny nie pozwalaly. dopiero teraz jak poszly do przzedszkola to duzo bardziej kontaktowe sa, ale i tak pierwsze miesiące w przedszkolu były tragiczne.

Odnośnik do komentarza

Hey laseczki :-)
Olcia super że wyszłaś z Mają do domku :-) celebruj wasz pierwszy wspólny wieczór:-)
Dziś Antoś dostaje mleczko 6x1ml i jak będzie ok to zwiększą dawkę, po badaniach osłuchowo lepiej, łatwiej oddycha i wyniki też troszkę lepsze więc zapalenie pomału ustępuje. Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę:-) ja też byłam na wizycie u gina dostałam zaświadczenie do becikowego i ściągnął mi szew. Odebrałam też papiery ze szpitala i oficjalnie jestem na macierzyńskim ;-) odrazu na rok brałam nie ma sensu brać teraz 100% a później 60% strata pieniędzy przynajmniej w moim wypadku. Dobrego wieczorka:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

one są blizniaczkami, a są tak rózne od siebie charakterami, czzasem jak slucham co one wydzziwiaja to az uwierzyc nie moge ze juz w wieku 5lat takie rzeczy robią :D jedna juz sobie dorwala jakąś koleżanke do odrabiania lekcji :D druga ostatnio dostala medal za osiagniecia najlepsze w grupie i w ogole same pochwaly, zawsze lekcje sobie odrobi jeszcze w przedszkolu, a potem w domu siostra jej placze bo Amelka odrobila w szkole a jej nie zrobila :D

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Hey laseczki :-)
Olcia super że wyszłaś z Mają do domku :-) celebruj wasz pierwszy wspólny wieczór:-)
Dziś Antoś dostaje mleczko 6x1ml i jak będzie ok to zwiększą dawkę, po badaniach osłuchowo lepiej, łatwiej oddycha i wyniki też troszkę lepsze więc zapalenie pomału ustępuje. Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę:-) ja też byłam na wizycie u gina dostałam zaświadczenie do becikowego i ściągnął mi szew. Odebrałam też papiery ze szpitala i oficjalnie jestem na macierzyńskim ;-) odrazu na rok brałam nie ma sensu brać teraz 100% a później 60% strata pieniędzy przynajmniej w moim wypadku. Dobrego wieczorka:-)

Moja znajoma sobie wymyśliła tak ze najpierw weźmie 100% bo planuje zaraz odrazu kolejne dziecko i potem znowu na zwolnienie czyli tez 100% platne. Takze jak ktoras tak planuje to może warto sie zastanowic nad takim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Aniołek_nocy
Hey laseczki :-)
Olcia super że wyszłaś z Mają do domku :-) celebruj wasz pierwszy wspólny wieczór:-)
Dziś Antoś dostaje mleczko 6x1ml i jak będzie ok to zwiększą dawkę, po badaniach osłuchowo lepiej, łatwiej oddycha i wyniki też troszkę lepsze więc zapalenie pomału ustępuje. Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę:-) ja też byłam na wizycie u gina dostałam zaświadczenie do becikowego i ściągnął mi szew. Odebrałam też papiery ze szpitala i oficjalnie jestem na macierzyńskim ;-) odrazu na rok brałam nie ma sensu brać teraz 100% a później 60% strata pieniędzy przynajmniej w moim wypadku. Dobrego wieczorka:-)

super,no widzisz mówiłam :) Antos silny chłop,niebawem bedziesz go tulic w domciu:)
Ja też biorę 80% na 52 tyg po porodzie od razu :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

niuska_aw
Aniołek_nocy
Hey laseczki :-)
Olcia super że wyszłaś z Mają do domku :-) celebruj wasz pierwszy wspólny wieczór:-)
Dziś Antoś dostaje mleczko 6x1ml i jak będzie ok to zwiększą dawkę, po badaniach osłuchowo lepiej, łatwiej oddycha i wyniki też troszkę lepsze więc zapalenie pomału ustępuje. Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę:-) ja też byłam na wizycie u gina dostałam zaświadczenie do becikowego i ściągnął mi szew. Odebrałam też papiery ze szpitala i oficjalnie jestem na macierzyńskim ;-) odrazu na rok brałam nie ma sensu brać teraz 100% a później 60% strata pieniędzy przynajmniej w moim wypadku. Dobrego wieczorka:-)

Moja znajoma sobie wymyśliła tak ze najpierw weźmie 100% bo planuje zaraz odrazu kolejne dziecko i potem znowu na zwolnienie czyli tez 100% platne. Takze jak ktoras tak planuje to może warto sie zastanowic nad takim rozwiązaniem.

A to się można zdziwić z takim planowaniem. Ja syna urodziłam w wieku 20 lat. A córcię dopiero teraz mam w brzuszku ...
Z synem jak to się mówi nie wiem kiedy i w ciąży byłam a tu tyle lat starań, strat , nie powodzeń i kto by się spodziewał.

Odnośnik do komentarza

Renia83
Rozmawialyscie o żelach chłodzących, ja kupiłam dzis taki w Rossmannie, jakas promocja byla i kosztował chyba 5.99. Zaraz pierwsze smarowanko moich spuchniętych stóp i opowiem jutro jak wrażenia :)
Zaczynam ostatni weekend w dwupaku, ale mam stresa!

Reniu to naciesz się brzuszkiem :D Głaskaj,mów,jak mozna to wiesz z mężemy yhym :)wypoczywaj :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Renia83
Rozmawialyscie o żelach chłodzących, ja kupiłam dzis taki w Rossmannie, jakas promocja byla i kosztował chyba 5.99. Zaraz pierwsze smarowanko moich spuchniętych stóp i opowiem jutro jak wrażenia :)
Zaczynam ostatni weekend w dwupaku, ale mam stresa!

no własnie dzis myslalam, ze dzis juz 5... i że ty za chwile już bedziesz maleństwo tulic :)

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Renia83
Rozmawialyscie o żelach chłodzących, ja kupiłam dzis taki w Rossmannie, jakas promocja byla i kosztował chyba 5.99. Zaraz pierwsze smarowanko moich spuchniętych stóp i opowiem jutro jak wrażenia :)
Zaczynam ostatni weekend w dwupaku, ale mam stresa!

Reniu to naciesz się brzuszkiem :D Głaskaj,mów,jak mozna to wiesz z mężemy yhym :)wypoczywaj :)

Wlasnie nie można bo jeszcze mam pessar. Ale może i dobrze bo gdybym sie na mojego rzucila to nie wiem czy by to przeżył :D

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Jejku Renia. Też bym miala stresa. A pamiętasz hak niedawno odliczalaś do bezpiecznego terminu- 26, 32 tc. Super ze udalo ci siw wytrwac jak najdluzej w dwupaku!

Aniolek no to już lepsze wieści i oby tak dalej.

A ja opitolilam mini pizze corki, w lodówce światło - nie chcialo mi sue dziś iść do sklepu, jutro mamy wesele wiec pewnie też se odpuscimy zakupy, ale pojem na zapas haa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...