Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz ledwo oczy otworze, odruch wymiotny jeden, musze biec do toalety bo za drugim razem już.... A jak próbowałam napić się wody zaraz po wstaniu i zjeść coś, to jeszcze gorzej, niż bym nic nie jadła.
Już myślałam że coś nie tak, że aż tak 'wrażliwa' jestem, ale widzę że nie jestem sama :)
Dziewczyny a miałyscie już badania na toxoplazmoze? Mi wyszedł wynik dodatni >350 :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
A miedzy pierwszym i ostatnim badaniem udalo sie je zbic do 2,1. Po czym skoczylo do prawie 4...
Ciaza to naprawde odmienny stan;)))

mi ginekolog przepisuje u endokrynologa nie byłam i bada mi tylko tsh, właśnie też słyszałam, że ft3 ft4 są ważniejsze.
A jak wykonujesz badanie tych hormonów czy tez tsh to bierzesz euthyrox przed badaniem czy dopiero po nim?
a jesteś może ze śląska? bo poszłabym do endokrynologa.

Odnośnik do komentarza

Kinia ja tez będę kupować wszystko wcześniej, żeby potem nie zostawiać mojego z listą i "kłopotem ". Wózek chyba tez kupie używany, bo ceny nowych mnie przerażają :-/
Ba obiad mam wczorajszy barszczyk tzw ukraiński czyli z różnymi warzywami, a na drugie kupiłam pstrąga, więc będzie pieczony w folii z masłem i kiszona kapusta :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Zu2ia
Ja tez bede miala jeszcze tylko dwa usg. Ale mi to nie przeszkadza. Zauważyliście ze w trakcie usg dzieci zawsze sie wiercą? Ja jestem zdania ze dzieci nie przepadają za usg. Sa wtedy poddenerwowane. Nie chce co miesiąc fundować dziecku takiego stresu tylko po to zeby sobie popatrzec. Tętno można sprawdzić za pomocą detektora.

moje spało na usg genetycznym, trzeba było je budzić a niezbyt chciało :)

Odnośnik do komentarza

Cześć, co do zakupów to z M planujemy tak między 25 a 30 tyg, jak już będziemy wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka, ale już kilka ciuszków mam w kolorze białym i kremowym, z jeżykami i latawcami i w gwiazdki. Jak chcecie mogę wstawić kilka zdjęć :)
Mi doktorka mówiła że nie ma sensu narażać dziecko co chwile na fale z USG bo dla maluszka to nie jest przyjemne.

PS Macie jakiś sprawdzony sposób na zgagę?

Odnośnik do komentarza

Również słyszałam że na zgage są dobre migdały, mi toxo wyszła dodatni 350, trochę się martwie, ja już kupilam kilka bodow, skarpetusie w szarym kolorze bo w sumie jeszcze nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka :)
Kasiamamusia ja na obiad mam bigos, chodzi za mną od dłuższego czasu, ale jeśli chce coś na szybko to spaghetti i gotowe, z tym że mięso mi nie wchodzi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...