Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiakowata

No tak..zapomnialam ze dzieciaczki na mm od poczatku tez sa i nie spia...gapa ze mnie :D
Nie wiem..ale u nas dziala.Na samym kp budzil sie czesto,krzyczal po piersi..czasem juz butle po piersi robilam bo krzyczal.Zasypia i spi..do 1 ,albo do 5..o 5 to butla i spi do 7-8.
Moze to przez to ze wyszly mu zeby te co ma..teraz znow sie pojawiaja to ciekawe jak bedzie..

Za to ze mna dziwnie..ciagle bym spala...jakbym odsypiala te dwa tyg tej ex pracy hehe
Matiego rano przebiore,zamykam pokoj..ja pod koldre jeszcze dofrzemuje a on sie bawi..potrzebuje wiecej czasu by wstac...dzis przegielam ze spaniem...jako ze moja kolej dluzszego spania to pospalam..do 10.o 10 Mati trafil do mnie..wystawilam piers i oboje zasnelismy do 12...matko jak mnie plecy bolaly juz hehe
Nie wiem..chyba odsypiam zaleglosci heheh

Odnośnik do komentarza

3 naleśniki to na pewno nie jest niejadkiem... Dawid też nie zjada dwudaniowych obiadów. Teraz najchętniej by jadł suchy chleb...
W naszym przypadku widzę zależność między kp piersią a przesypianiem nocy. Ostatnie 1,5 m-ca kp Dawid budził się co godzinę, półtorej. Byłam ledwo żywa... Jak się odstawił i dostał flache to skończyły się pobudki. Od 4 mc-y budzi się tylko raz ok 5-6 i dosypiamy do 8. Tak wiem, że mam szczęście ;) dobranoc mamusie i dzieciaczki

Odnośnik do komentarza

Ale jestem zmeczona.....czytam Was wieczorami bo w ciagu dnia latam jak robocik. Brakuje mi Was. Jeszcze katar mam-nie wiem czy alergiczny czy z przemeczenia..
Byle do soboty. Potrzebuje sobie pospac.
Lilijka my pobieralismy mocz i ten klej neli nie uczulal ale zasikala nam lozko przy okazji pobierania bo przyklejone bylo za wysoko.
Kalae fajnie ze zlobkiem. Ile to różnych doswiadczen dla Was. Z jedzeniem z tego co piszesz to zawsze myslalam ze Tosia jak jej cos zasmakuje to ladnie potrafii jesc-np. placuszki i nalesniki. Pamietam ze jakis czas temu tez się zastanawialas czy aby nie je za mało?! Pod koniec roku chyba byla taka rozkmina.
U nas wywalczylismy i dwa razy karmie w nocy. Resztę pobudek tulenie u nas w lozku lub rumianek do picia. Wzloty i upadki z tymi nocami.
Dzis wogole mialam na 15 do pracy a o 14 wzielam obiad do pojemnika i sie zmylam w spokoju w pracy go zjesc bo mimo ze tesciowa przyjechala to nela targala mnie i nic tylko na ręce i nawet malowalam siw z Nela na rekach. Padam.
Z nowosci mamy zjezdzalnie w domu. Nela wchodzi na gore i zjezdza na brzuchu i nic sie chachor nie boi. Raz wola "mama mama mama" ja twardo sie nie odwracam ale w koncu patrze a tam nela na samej górze zjezdzalni i zjeżdża. Myslalam ze mi stanie serce bo zawsze ją asekurujemy przy wchodzeniu i zjedzeniu. Myszka chciala sie pochwalic i dlatego mnie wolala a ja to zlekcewazylam. No trzeba miec oczy dookola głowy.
Tyle chcialam poodpisywac a teraz juz nie wiem...

Odnośnik do komentarza

~ANikod
Ann1ee
Sylwia jesteś bardzo silną kobietą! Trzymasz się jakoś, pomimo tych wszystkich przeciwności losu jakie Cię dopadły. Wierzę, że jest Ci ciężko. Na szczęście masz Martynkę i masz dla kogo żyć :) Reszta się jakoś poukłada na spokojnie, tylko musisz przemyśleć, czego chcesz. Mam nadzieję, że ta astma o tylko tymczasowa.
Alesandra zazdroszczę wyjścia :)
Anikod to skąd jesteś, że tak blisko do Zakopanego macie? Super wycieczka :)

My w weekend zaliczyliśmy dwa długie spacery i korzystaliśmy z pięknej pogody. Wczoraj po południu mieliśmy 1 imprezę urodzinową Dawisia dla dzieciaków. Za tydzień mamy drugą, dla drugiej paczki znajomych :) Moje dziecko jest bardzo towarzyskie i uwielbia jak jest duzo ludzi i duzo sie dzieje :)

Tak bardzo blisko to nie mamy, jakieś 150 km, ale warto tam czasem pojechać :) Ja ze Śląska, ale ani Górny ani Dolny ;-P


Ale zagadka. To co to za Slask? A moze na śląskie spotkania moglabys sie zjawic? Oprocz Olisia nie mamy slaskiego kawalera a same dziewczyny.
Odnośnik do komentarza

~Czarna.anaa
Wczoraj wieczorem poleciałam ;) do apteki:

Ja- dzień dobry, poproszę dentinox
Pani Aptekarka- a może maść taką ziołową dla maluszków?
Ja- dentinox ma lidokaine i działa przeciwzapalnie i znieczulająco, a jak ten ziołowy będzie działał?
PA- (po chwili namysłu) to ja dam pani dentinox
:D

PS mamy pięć i pół zęba :)

Swietne! Tez się czuje mocno doedukowana przez Marcówki:)

Odnośnik do komentarza

~strunkaaaa
A u mnie "wesoło" i mam powoli dość. I nie wiem jak to będzie gdy wrócę do pracy. Ale chyba ciężko... Przy takich jazdach. Nieprzespanych nocach. Boję się tego powrotu, odpowiedzialności za nie swoje pieniądze. Boję się, ze przez to niewyspanie popełnię byki i nie tylko mnie się oberwie, ale także przełożonym.

Przytulam. Ja tez z tego niewyspania i zabiegania martwie sie o jakość swojej pracy. Czasami tak trudno skupic sie na niej kiedy w domu chore albo zabkujace dziecko. Ale damy rade wsystkie. Dalas rade przy starszaku to i teraz z dwojka dasz
Odnośnik do komentarza

Strunka powiem Ci ze ja sie balam odpowiedzialnosci w pracy przy wiecznym niewyspaniu ale odpukac w pracy nie robie bykow (chyba ze jeszcze nie wyszly;-) ). Jedynie to jak mialam kilka dni wytezonej pracy gdzie musialam bardzo uwazac to wtedy w domu bylam padnieta i chodzilam wsciekla. Takze wszystko w praniu wychodzi. Nie martw sie na zapas

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Jeju chodze dzis rozdrazniona..chcilaabym cala chate ogarnac bo mnie balagan tez denerwuje ale sie nie da..Mati w nocy marudzil,zab idzie..od rana tez jeczy dupka taka..zasnal dopiero po 12..30 min i jeczy dalej.dalam paracetamol i spi..usnal na mnie a teraz w bujaczku.

Podziwiam,ze bykow Ciaza nie robisz...jak jak nie dospie to masakra..nie do zycia i maruda jestem hehe
Super ze sobie radzisz i chyba odzylas..brakowalo Ci pracy to wiem :)

Odnośnik do komentarza

Hey Moje kochane:D

Przrpraszam ze tak dlugo nie pisalam ale nie mialam kiedy zajrzec do Was.... Ciagle cos sie dzialo a wieczorem juz nie mialam sily jak sie polozylam do lozka wziasc za tel i czytac...

Mam nadzieje ze Kalae Wam przekazala ze u nas wszystkonok :D

Mielismy chrzciny ktore udaly sie cudownie:D Hanula byla grzeczna i przespala prawie cala msze:D W restauracji tez bylo ok i byla grzeczna. A restauracja rewelacja :D Bylismy wszyscy baaaardzo zadowoleni.

Spoznione ale szczere zyczonka dla Nikolki!!!! Rosnij zdrowo kruszynko!!

Misiakowata troche nie fajnie zachowoali sie w pracy. A co Ci powiedzieli? Uzasadnili Ci to jakos?
Z jednej strony fajnie bo masz czas dla Matiego ale z 2 strony to kasa jest potrzebna.

Mala teraz spi to troche czytam ale mam jeszcze 15 stron:(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Kalae wydaje mi sie ze panie ze zlobka troche szybko ocenily Tosie. Przeciez ona dopiero co zaczela tam chodzic i one powinny wiedziec ze dzieci roznie reaguja, roznie jedza i roznie wygladaja. Ja widze ze Mala przy nas je wiecej niz przy mojej siostrze. Chudzinka jest, 8.5kg ale ja tez taka bylam i jestem wiec moze ma to po mnie. A jem duzo chociaz ostatnio to roznie bywa.
I tez czasami ma na cos ochote a innego dnia juz nie
Lilijka, co Tobie???

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Ciaza316
Dziewczyny a jak dziecko juz chodzi to lepiej zeby kapcie w domu nosilo czy lepiej na gola stope czy skarpete?

Nikola chodzi boso,w sensie w rajstopach ewentualnie gdy chłodniej jak dziś to jeszcze skarpetki (mamy naprawdę chłodno na podłodze)
Dziękujemy bardzo za życzenia:)
Spóźnione choć szczere dla Bartusia:) niech zdrowo rośnie i się rozwija;)

Skromne przyjęcie uważam (bynajmniej ja )za udane:)
Wszyscy się pomieścili,tort był pyszny (nie na biszkopcie:D), teściowej nie było, trudno nie płacze za nią,niech sobie wraca kiedy chce:D(najlepiej wcale)
Rano wystarczy odsłonie okno, włączę tv i Nikola się sama budzi,odwozimy Adasia, potem go tata odbiera, wyjątkowo dziś jedziemy po tatę i potem Adasia;)

Kalae widać było,że nie jesteś pewna, ale mądra decyzja:)
Ciąża (:D) podobnie jak Madike tak i ciebie zmieniła bardzo;)

Mowia przeciez ze ciaza zmienia mozg kobiety :D Szczegolnie jesli nosi pod serduszkiem chlopca:D

Ale wiecie co... ostatnio zaczelam sie zastanawiac jak to bylo byc w ciazy:D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

No co Ci bede Madika mowic..nie podobalam im sie,nie za bardzo chcialam "handlowac" hehe
Bylo minelo..jestem dobrej mysli.we wtorek mam rozmowe kwalifikacyjna w fajnej firmie :)
Martwilam sie o Ciebie..myslalam ze prasowanie Cie wciagnelo do tego stopnia,ze zapomnialas o nas ha ha :D
Super ,ze chrzciny sie udaly :)

Odnośnik do komentarza

~Czarna.anaa
Wczoraj wieczorem poleciałam ;) do apteki:

Ja- dzień dobry, poproszę dentinox
Pani Aptekarka- a może maść taką ziołową dla maluszków?
Ja- dentinox ma lidokaine i działa przeciwzapalnie i znieczulająco, a jak ten ziołowy będzie działał?
PA- (po chwili namysłu) to ja dam pani dentinox
:D

PS mamy pięć i pół zęba :)

Hehhe:D padlam jak to przeczytalam :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata trzymam kciuki z ta nowa praca:-) daj znac po rozmowie
Ja Malej daje dzem czasami na chleb. Lowicz extra gladki i jest jeszcze jeden bez dodatku cukru ale nie pamietam czy to tez Lowicz. Wydaje mi sie nienajgorszy
Kalae ja tez nie lubie niewiedziec. Niby siostra mi mowi co jadla sle to nie to samo. Przygotowuje Malej jedzenie ale czasami siostra cos innego da czy mam jakies ale do kolejnosci itp:P wiecie jak to jest:P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, które wierzą, pomódlcie się, te które nie, niechaj trzymają kciuki. Wiem, że co ma być to będzie ale każde wsparcie się przyda.

Jestem w 5 tc.
1 kwietnia zrobiłam test ciążowy. Po minucie wyszła już druga kreska. 2 kwietnia powtórzyłam. Nie minęła minuta już była testowa. W poniedziałek byłam na becie, wyszła wysoko, bo 902. W środę powtórzyłam. No i się zaczęło... Przyrosła jedynie o 15%... 1038. Wczoraj byłam na wizycie, u innego ginekologa, mój przyjmuje w środy. Zrobił mi usg. Jest pęcherzyk w macicy ale nieprawidłowy. Nie wiem na czym polega ta nieprawidłowość. Pęcherzyk ma 56 mm. Lekarz powiedział mi szczerze, że ciąża może rozwinąć się w każdą stronę. Faktycznie beta jest niepokojąca, jeśli chodzi o przyrost ale to jeszcze nic nie przesądza. Póki co mam spróbować odetchnąć, w poniedziałek zrobić betę i przyjść na kontrolę.

Dobrze, że jest Ania, balsam na moje serce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...