Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aga2801
Dziewczyny ja z innej beczki. Trzymajcie za nas kciuki bo zaraz jadę z Asią do szpitala na Karową na ip. Nie wyjdę dopóki nas nie przyjmą. Musiałam iść pi nią do szkoły bo tak ja bolało.

oj to powodzenia, żeby wszystko się udało :)

Odnośnik do komentarza

Aga trzymam kciuki, zrób tam rozpierduche jak nie będą chcieli jej przyjac. Arwena piękne ciuszki:) no ja zapomniałam o zarejestrowaniu, a,akurat rzeczy których potrzebowałam byly z ta karta tańsze no ale co hehe mądry Polak po szkodzie

Odnośnik do komentarza

arwena89
Agusia fajnie że w końcu w domku :)

Aga nie dajcie się wygonić z IP. Prawdę mówiąc to jak w szkole ją tak bolało to może warto było wezwać pogotowie do szkoły. Moją kuzynkę tak zabierali jak miała straszne bóle miesiączkowe i juz nie musiała czekać na IP tylko od razu ją wzięli na zastrzyk.

W sumie racja. Inaczej by ja potraktowali

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia1984

Hej dziewczyny ja juz od poniedziałku w domku,brzuch nie twardnieje skurcze sie uspokoiły to mnie wypuścili.musze dużo wypoczywać.dali juz w razie czego celeston sterydy na rozwój płuc w maluszka bo u mnie ryzyko jest duże ze mogę urodzić wcześniaka-bo córcia to tez wcześniak.jesli chodzi o kosmetyki to teraz z ziaji zrobili cos podobne to Oilatum i od 1 dnia życia można używać.nawet teraz sama go używam.a jak córcia była w inkubatorze to żeby jej sie skóra nie wysuszała to ordynator i pielęgniarki kazały smarować aquastop-em i tym tez pupcie smarowalismy jak juz była większa.ordynator mówił ze oliwki są nie dobre no i oczywiście chusteczki tez są złe.najlepiej to czysto woda.a z wyprawka to juz prawie wszystko mamy wole byc juz przygotowana bo z córka to sie najpierw urodziła a pózniej w biegu wszystko było kupowane.ale sie rozpisałam.

Odnośnik do komentarza

Kamila nie mam nr, bo ja z nia na fb zalatwialam i odbieram osobiście bo z katowic jest. wpisz sobie Agnieszka Przybyla na fb i ma zdjecie profilowe na ktorem tez jest obok twarzy znak zakazu z aparatem w kolku- zakaz fotografowania. Ona Ci wysle jakies gotowe wzory, kolory sostepne, wzorku, czcionki itp. Ona robi z pianki ozdobnej. Sa tez osoby co robia drewniane. Ja jej wyslalam taki projekt i chce tez tego dużego misia i jednego małego. Ja będę miała literki w roznych odciniach brazu i niektóre brazowe w groszki. Bo OLIWIER ma dużo literek. Ona ma dwie wielkości liter 9 i 15, jaa wzielam te większe i dużego misia 30cm tego co na zdjęciu i jednego małego tego co siedzi na literce. Za wszystko dalam 28 zl:D:D

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40569.jpg

Odnośnik do komentarza

Megi2016
Ernesto
Megi nie przejmuj się. Po 13 tygodniu każde dziecko rośnie indywidualnie. Te anomalia maja znaczenie na pierwszym usg. Na drugim głównie obserwuje się narządy wewnętrzne.
Moja ma o dwa tygodnie dłuższe nóżki od reszty i też są w normie.

Dziękuję tez mam nadzieje że będzie ok, ale nerwy i tak są. Ja mam 155 mąż 178 może po prostu nie będzie po nas za wysoki. No ale nerwy sa przy każdej wizycie zawsze sie boje, że ta różnica będzie się powiększać.

Podobno prognozowany wzrost dziecka wylicza się ((wzrost mamy+wzrost taty)-12)/2
czyli u ciebie ((155+178)-12)/2=160 :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

~kalae
oo w sumie to w moim przypadku się zgadza wyszło 168 a mam 170, u mojej Tosi wychodzi 169 :)

a te literki bardzo fajne, hmm tylko czy moja Tosia na pewno jest Tosią?


hihi właśnie tez się zastanawiałam :D:D ale normalnie kolo 100-120 trzeba dac bo chcą 9-12 zl za literke plus za obrazek. A małego imie jest długie. Ale w tej cenie to wziłąm, Misie wykorzystam tak czy siak, a male prawdopodobieństwo żeby już na tym etpie się pomylili:D

Odnośnik do komentarza

~kalae
a nie umiem znaleźć tej dziewczyny może dlatego że nie mam konta, a możesz dać link do profilu?

Takie ma kolory, obrazek z misiem sobie sama znalazłam i jej wysalalam czy mi da rade taki zrobić i ok:D Aplikacje proponuje jak cos samemu wybrać i jej podeslac. Ona bierze za jedna litere-2zl ta 9cm, a za 15cm- 3zl. Ten duzy Mis 30cm 5zl a za tego małego dalam 1.5 zl

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40571.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40572.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40573.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40574.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40575.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40576.jpg

monthly_2015_12/marcoweczki-2016_40577.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...