Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
INDYGO33

Znieczulenie zewnątrz oponowe Siemiradzkiego Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję, że w Szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie żądają opłaty 250zł za znieczulenie zewnątrz oponowe kobiety przed porodem pomimo, że jest to darmowe według umowy z NFZ??? Twierdzą, że znieczulenie jest darmowe tylko w uzasadnionych przypadkach. Jeśli jednak zapłacisz 250zł to zrobią znieczulenie bez mrugania okiem. To jest korupcja i oszukiwanie ciężarnych kobiet. Spotkałyście się z podobnymi przypadkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cannea

Też byłam bardzo zdziwiona,kiedy dostałam kartkę do podpisania a tam informacja,że znieczulenie płatne.
A słyszałam,że w innych szpitalach nie ma czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elizka90

Halooooo Dziewczyny! Czyli widzę, że w tamtejszym szpitalu nic się nie zmieniło. Rodziłam tam swoje pierwsze dziecko w maju 2013 roku właśnie z ZZO za kwotę bagatela 300zl :) Po rocznej batalii, interwencji u Rzecznika Praw Pacjenta i w NFZ oddali kasę bez komentarza. Jeszcze nałożyli na nich karę za te praktyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mf1

Znieczulenie ma być płatne. W innych szpitalach się go nie dostaje bo jest bezpłatne właśnje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...