Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama Tymonka

Bingo!
Nika - dziękuję, nigdy bym na to nie wpadła, że dodanie emotikonów urywa wiadomość.
Zacznę więc jeszcze raz.
Też jestem mamą lutową, urodziłam 06.02.2016 kochanego synka, chętnie was dziewczyny podczytuję, choć nie udzielam się.
Chciałam podpowiedzieć Cince - jeśli oczywiście mogę, że u nas na zaparcia rewelacyjnie pomogła kaszka jaglana firmy Sun Baby. Jest bez dodatku, rozrabiam ją na mleku modyfikowanym(stosuję karmienie mieszane)a w ramach osłodzenia jej dodaję łyżeczkę deserku owocowego np. śliweczki.
Jeśli chodzi o kaszki to polecam też z firmy Holle, też są bez dodatku cukru, są same zbożowe np.kukurydziana z tapioką lub mleczno - zbożowe, z glutenem w ofercie mają owsianą, orkiszową. Ryżowej nie podaję,bo jeszcze bardziej zatwardza. Dodatkowo podaję małemu Enterol 250- to jest probiotyk ale na bazie drożdży, więc wywołuje fermentację w jelitkach i można go łączyć z innymi probiotykami np. z Biogaią. U nas kupki od jakiś 2 miesięcy były raz na tydzień i to tylko przy pomocy czopka glicerynowego, po tygodniu braku kupki mały aż ulewał.
Teraz mamy co drugi dzień ładną, zdrową kupkę a mały odzyskał apetyt.
I staram się wybierać warzywka bez marchewki lub z jej niewielkim dodatkiem, nie podaję też bananów.
Mały nie chce pić żadnych soczków ,więc pierś traktuje jako picie plus oczywiście jedzonko.
Ja zamierzam karmić piersią jeszcze przez około miesiąc, bo pod koniec lipca mam zabieg w Bydgoszczy okolicy kręgosłupa i będę musiała zostawić małego z mężem na kilka dni samych w domu.
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Tymonka

W sklepach ze zdrową żywnością, w Piotrze i Pawle,
Polecam też aptekę internetową Gemini, przez którą zamawiam prawie wszystkie leki bez recepty, kosmetyki, nawet mleko dla mojego Tymonka( Bebilon Profutura w tej aptece kosztuje 45 zł a w Rossmanie 63 zł)i właśnie kaszki Holle- wszystko tu kosztuje znacznie mniej i nawet wliczając koszt przesyłki wychodzi dużo taniej niż w aptece stacjonarnej.

Odnośnik do komentarza

Witam :-)
Pierwszy tydzień wakacji minął, a ja już powoli mam dość :-)
Daleko jeszcze do września?
Wykańczają mnie te moje dzieci :-)
Wczoraj byłam z Mikołajem na ostatnich zajęciach na basenie - zapraszam na fb - mam tam filmik jak moje dziecko nurkuje :-)
Mama Tymonka - może dołączysz też do nas?
Cinka, Róża, Misia, Hesia? ??
Kiedy Wy???

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...