Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny obiecuję, że po weekendzie postaram się w końcu tego fb ogarnąć , ale będziecie mi musiały napisać co i jak tam się robi żeby dołączyć, bo ja nie ogarnięta w tym temacie jestem :)
U mnie Gabek jak na razie skoków chyba nie ma i mogę go każdemu sprzedać i nie protestuje :D Upał mu chyba trochę doskwiera , bo lekko marudny jest ale mu się nie dziwię. Dziś było u nas 35 stopni w cieniu , więc nigdzie nie byliśmy na sp spacerze , a jutro ok 5 jedziemy do domu do Torunia to może nie będzie jeszcze tak gorąco.
Co do innych dzieci to Gabek je uwielbia. W ogóle bardzo towarzyski się zrobił. W dodatku zaczyna wydobywać z siebie dziwne odgłosy , które ja nazywam gulgotaniem starego indyka :) są mega śmieszne.
Lutówka torcik super.
Mimka podobnie mój Gabek będzie ubrany na chrzcinach ;)
Mimka, Lutówka zazdroszczę, że wasze dzieciaki były takie grzeczne. Zobaczymy za niecały miesiąc jak mój się będzie zachowywał.

Odnośnik do komentarza

Emocje były na meczu, ale ważne, że nasi dalej w grze :-)
Cinka - zakładaj, zakładaj :-) a jak mąż wyjedzie ze starszą córą, to trochę złapiesz oddech :-)
Miki - mój śpioch nad śpiochy też odczuwa ten upał, niestety spanie dziś kiepskie :-/ ciekawe jak będzie w nocy. ..
A jutro teściowie do nas przyjeżdżają - żeby było śmieszniej, to zupełnie nie mam pojęcia po co :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Cinka Sandra dolaczajcie dolaczajcie i jeszcze reszta dziewczyn Niunia,Roza zapraszamy:-)
U nas dzisiaj 4miesiace tak jak u Sebastianka Niuni:-)
Sandra super zdjęcie fajna synowa Ci się trafiła i jak szybko nono Gabek to lamacz kobiecych serc:-D
Cinka może Nadzieja miała gorszy dzień albo coś jej nie podpasowalo w koleżance..
U nas też dzisiaj 35stopni ale o dziwo Iga spała ok 2godzin jak nigdy na dworze ale to też na pewno przez pogodę,lekki wiaterek był to pod drzewkiem w cieniu dobrze jej się spało.
Nika powodzenia z tesciami widać że bardzo się cieszysz :-D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72233.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia-bez-konta

Hej dziewczyny,
Wysłałam wlasnie prośbę o dołączenie do grupy, ale nie chciałabym podawać tu swoich danych i proszę, żeby nie padało tu moje nazwisko, Kasia B.
Czytam Was regularnie od bardzo dawna, nie zakładałam nigdy konta, ale pisałam Wam kilka razy o karmieniu piersią i mitach wokół tzw diety matki karmiącej. Smutno patrzeć, jak forum wymiera, przyzwyczaiłam się czytać, co u Was, to niesamowite widzieć, jak nasze dzieci nagle wszystkie zaczynaja marudzić, zdobywać nowe umiejętności itd :) Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
Pozdrawiam, Kasia

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego Misia.

Lutowka , ja jestem na fejsie, ale miło ze pamiętasz :)

A jak wam idzie karmienie w takie upały ? Bo mój to się strasznie poci na główce jak go trzymam, on ciepły ja ciepła. Ehh. Czasem podkladam pieluche ale i tak się poci maluszek..

Odnośnik do komentarza

O u nas tez ząbki idą. Trzy śliniaki dziennie schodzą :D jeżeli chodzi o karmienie to jest problem , bo Gabek nawet na leżąco bardzo się przytula , ale jakoś dajemy radę :).
Dziewczyny pytanie mam do Was. Dajecie juz może kaszkę na noc? Jeżeli tak to jaką i w jaki sposób? Mieszacie z mleczkiem?
Dzisiaj dałam Gabkowi słoiczek marchewka z jabłuszkiem, ale sie zajadał. Jak za wolno mu dawałam to aż się trząsł z oburzenia i na mnie krzyczał! Taki to synek ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...