Skocz do zawartości
Forum

Da się ugotować obiad w 10 min ???


phill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, jestem nowa na forum ... i od razu pytania ;) :)

wracam straszanie zmęczona po pracy i nie mam siły na wielkie gotowanie ...
czy znacie jakieś przepisy na obiad w czasie do 10 minut - i nie myślę o "wyciągnij zamrożone danie z lodówki i podgrzej" tylko o czymś od zera .... :)?

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Da sie ugotowac obiad w "10 minut" bo doslownei w 10 minut to zdarzysz jedynei wode na makaron zagotowac :).
Polecam zajrzec do moich przepisow :kucharz: tam sa szybkie i proste dania :)

W poniedzialek np postawilam wode na ryz/makaron , w tym czasie na olej wrzuciłam cebulke.kawaleczki pieczarek i czosnek, mieso mielone i podsmazylam, dodalam fasolke w sosie pomidorowym z puszki, kukurydze i chwilke poddusilam - wszystko wraz z ryzem bylo gotowe w 20 minut :) Sycace, cieple i dobre :)

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

HEJ aNTALIS DOBRZE ZE CIE ZLAPALAM RANO.DZIS ROBIE PIEROGI Z GRZYBAMI WIADOMO DWIE PACZKI GRZYBOW SUSZONYCH I DODAM PIECZAREK.ALE PYTANIE-JAK SIE TO PO KOLEI ROBI BO JUZ NIE PAMIETAM CHOROBA W TAMTYM ROKU ROBILAM ALE TAK NA CZUJA IMPROWIZOWALAM NO I ZAMIAST ZAPISAC SOBIE TO ZAPOMNIALAM TERAZ.CZY CEBULKE SIE PODSMAZA I DODAJE GRZYBY CZY NAJPIERW JWE SIE GOTUJE TROCHE (OCZYWISCIE WIEM ZE MUSZA BYC NAMOCZONE)?POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODZEW

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...