Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny i ja sie melduje!
Coraz mniej czasu mam bo ciagle na budowie,latanie po sklepach meblowych i wszystko co zwiazane z domem.
Podlogi wykafelkowane,kuchnie montuja,sypialnia bedzie w srode a reszta mebli przyjdzie do konca miesiaca.Zostala lazienka i ubikacja do wykafelkowania i mozna sie wprowadzac.A syf tam,nie wiem jak ja to wszystko powymywam i posprzatam noszac malego na rekach! Mama moja przyjedzie mi pomöc ale dopiero jak juz tam bedziemy a do tej pory ten wiekszy bröd trzeba sprzatnac.Zobaczymy moze kolezanki mi pomoga.Za kazdym razem jak z malym tam jestem nie chce lezec w wözku tylko chce na rece,zawsze mi jakas robote przerwie,jest strasznie ciekawy co sie robi musi wszystko obserwowac.
Gugus jest bardzo wesoly i spokojny,bardzo grzeczny,smieje sie do wszystkich Pan jakie napotka,podrywacz jeden! Obraca sie z plecöw na brzuszek i lubi sobie tak lezec ale z brzuszka na plecy jeszcze nie.
Dawalam mu do spröbowania papke z jabluszek to nawet troszke polizal,krzywil sie ale taka malutka lyzeczke codziennie mu daje wiecej nie chce,marchewke spröbuje w nastepnym tygodniu. Herbatke owocowa juz kupilam ale nie chce pic,poczekam troche jeszcze.
Jest strasznie ruchliwy i gagatkiwy,lubi stac na nözkach( trzymajac go oczywiscie) i stoi dosyc dlugo i robi kroczki do przodu jak by chcial juz chodzic,moze wczwsnie zacznie kto wie!Slini sie niesamowicie,kupki juz sa czestrze niz kiedys.
Lubi ogladac bajki i wpatruje sie w nie niesamowicie , bawi sie sam zabawkami,lapie co ma pod reka,nawet trzymajac go na kolanach ogladajac gazete przekrecal kartki,smyk jeden,oczywiscie chcial ja tez zjesc.
Idzie juz miedzy 20 a 21 spac ,je ze 3 razy w nocy i pobudka o 7 rano!
Jest naprawde smieszny.

Megi jak Colinek,przeszlo wszystko? Jak ta grzybica?

Gabi ja nie mam pojecia ile sie daje. U nas jest 18 stopni i ma byc do 20 w tym tygodniu,juhu...

aleksandra masz racje rosna nam dzieci bardzo szybko,dopiero co byl poröd a tu juz prawie 4 miesiace temu! A jak popatrze na zdjecie z narodzin to Taki maly robaczek z niego byl a teraz kawal bobaska!
Ja tez mam miekkie biustonosze bo sa teraz najwygodniejsze.Jak zatyka sie kanalik? Jak z ciemieniuszka i grzybica?

mamaMa super ze wszystko z paczusiem wporzadku,möj tez tak wazy moze teraz troche wiecej.

Mae gratuluje, czlowiek sie strasznie cieszy jak widzi cos nowego u maluchöw az sie milo na duchu robi!

Roza , Gabrycha wspölczuje wam!

Dziewczyny odzywac sie,chociasz od czasu do czasu by Forum sie nie stracilo! Wiem fajna pogoda ale wieczorem czy z ranca mozna cos napisac!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0ann156nl0.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie

To i ja się odzywam.. U nas jak na razie wszystko dobrze tylko czasu brakuje... Starsza córka strasznie psoci, trzeba non stop patrzeć czy nie zrobi coś małej... Marta ma 7kg i nosi 68 rozm. Raz ma lepszy, raz gorsze dzień :)
Gabi, moja córka dostała od chrzestnej 800zl i kolczyki, od chrzestnego 400zl.. Nie ma co wariowac moim zdaniem to przesada. Okrzyczalam ich. Ja swojenu pięć lat temu kupiłam leżak Bujak.. Co do komunii to ja miałam chrześniaka rok temu.. Mieszka daleko ode mnie więc na co dzień nic mu nie daje. Dałam mu tys zł i książkę o papieżu żeby miał pamiątkę choć możecie wierzyć jak się cieszył z tej książki osmiolatek:) spotkałam się często z sugestia ze mało dałam, np ludzie to co dać? Mieszkanie, wartość dwóch pensji? :) daj tyle ile uznasz, że możesz dać lub połowę tego a za drugą coś kup:)

Odnośnik do komentarza

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) co do Komunii to jest jakaś paranoje - ludzie na śluby mniej dają niż na Komunie :/ u nas w rodzinie na chrzest daje się coś normalnego, czyli jak na urodziny (z kasa podobnie, bez szaleństw). Co do Komunii to też uważam że każdy daje tyle ile uważa, Ja dałam Chrześniakowi 500 zł i zegarek (za ok 100-150zl) a i tak uważam że to sporo.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny ☺
Gabi u nas córka na chrzciny od chrzestnego dostała kolczyki a od chrzestnej pieniądze, od babci dostała jeszcze fotelik do karmienia, a tak to pieniądze. Na w zeszłym roku byłam na komuni u chrzesniaczki i kupiłam rower za ok 600
U nas wszystko dobrze małej zdarzy się ze w nocy stoi po 8 godzin a częstym budzi się prędzej. W ciągu dnia malo śpi tak po 20 minut no i przy cycku. W niedziele byliśmy nawet z małą w kościele bo była ładna pogoda i się wyrobilismy :-P
Meggi dobrze ze Colin juz zdrowy :-)
Martaa to teraz czeka cię urządzanie wnętrz może później pochwała się efektem :-) super ze Semi się już obraca
Mae to super ze Antos łapie zabawki, moja tez złapie ale nie wiem czy swiadomie, jak ma przy tetrowa to ja trzyma, a jak ma ubrana koszulkę to ja podciaga do góry :-)
Od paru dni tak namiętnie wkłada paluszki do buzi i strasznie się slini. Juz lepiej trzyma tez główkę jak leży. Tez tak mają ze z każdym dniem coraz bardziej kochacie swoje maluchy? Nie potrafię sobie teraz wyobrazić ze jej nie ma

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Tez mi sie wydaje ze z tymi komuniami to przegięcie, tysiac zł mało to ile później dac na wesele, chyba od razu do banku po kredyt. Powinno się dawac jakies pamiatki względnie kase ale nie tyle.

Megi no to masz teraz ładny przemiał ludzi ale przynajmniej ci się nie nudzi i ma cie kto zmieniac przy synku jak marudzi

MartaA ciesz sie ze domek juz gotowy, co prawda roboty to bedziesz miała ale warto, może faktycznie jakies koleżanki pomogą. Ja to przechodziłam 1,5 roku temu, myślałam że nigdy nie posprzatam ale warto bo co swoje to swoje a jak cieszy i do tego w końcu w nowym domu sie nam córcia udała.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! To i ja się odzywam. Tak na fb trochę poreczniej ale czytam was cały czas.
Co do prezentów. Chrzestna ma zasponsorowac sesję zdjęciową Hubka, a dziadki napewno kupią taki srebrny obrazek bo chciałam żeby miał pamiątkę. A reszta nie wiem. Jak będzie kasa to będziemy mieć na krzesełko do karmienia i takie pierdoły :-) a jeśli chodzi o komunie to chrześniak męża w tym roku ma i my damy 1000-1500 zl bo bardzo rzadko się widujemy (dzieli nas 600 km)
Mój Hubunio odkrył że może się obracać i że ma rączki które w dużej części mieszczą się w buzi. Dziś ja odkryłam że lepiej śpi jak jest ciemno.
Widzę że pomimo tego że Hubek ważył prawie 4 kg jak się urodził to nie jest teraz wybitnie wielki- waży 6, 1kg a ma 3, 5 miesiąca.
A co u fasolki? Już długo się nie odzywa!

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki dziewczyny za podpowiedź. Mężowi mówiłam w zeszłym roku żeby zaczął zbierać kasę dla chrześniaka na komunię haha
Jeżeli chodzi o chrzciny to idziemy do rodzinki jako goście, nie będziemy chrzestnymi.
U nas dziś piękna pogoda. Niestety jest duży wiatr, ale spacerek obowiązkowy.
Córeczka obudziła się dziś po 5, dałam cyca i co? Uznała, że to najlepszy czas na uśmiechy i rozmowę, a mamusia ledwo co patrzy na oczy. Nie ma sumienia :) Zasnęła przed 7 i spała półtorej godz.
Megi fajnie, że masz towarzystwo i pomoc w domu. Dobrze ze Colin już zdrowy
MartaA swój domek marzenie każdej osoby. Można powiedzieć, że jedną nogą mieszkasz już w nim. Może zatrudnij panią do sprzątania. Ogarnie Ci domek w mig.
larissa85 mało dałaś? Uważam, że wystarczająco a nawet dużo. Nie każdy ma kasę. To jak na komunię dało się 1000zł, to ile na 18-tkę i wesele?? Za naszych czasów dostało się złoty łańcuszek, album na foto i każdy cieszył się.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki i ja sie melduje to prawda czasu coraz mniej :) i moja mała jest kochana grzeczna tylko głodomorek i krzyczy jak jest głodna jak by nie jadła 3 dni :) zasypia o 20 kapiel mleko odciagam by zjadła jak najwiecej 100ml wypija pieluszka gasze swiatło i spi do 24;30 potem juz co 2 godz budzi sie o 6-30 budzi sie godz zabawy i znowu spi 40 min potem znowu 1.5 h zabawy i znowu godz spi potem do konca dnia az do kapieli spi 30 min czy jestesmy na dworze czy w domu :) u nas piekna pogoda od niedzieli spacerujemy 2 godz dziennie :) Mała tez juz poznała swoje raczki bawi sie nimi zjada je czasem złapie smoka i wyciaga go z buzi i wkłada tak samo z cyckiem robi hehhe bedzie miała 23 3 miesice wazy 6kg za tydz mamy szczepienie 2 dawka juz si e boje tego dnia !
Gabi na chrzciny dostalismy kase i jeden prezent piekne sanki duze z raczkami i pieknym spiworem i lampke nocna szklana z imieniem Mariettki :) pamiatka chrztu

Dziewczyny ja rozmawiałam z dr i połozna i powiedziały ze jak sie karmi piersia to pokarm wprowadza sie od 6 mieisiaca jak sztucznym mlekiem to od 4 hmm sama nie wiem co zrobic jak wy dziewczyny do tego podchodzicie ???

U nas panuje straszn grypa szpitale przepełnione i jelitowa i zwykła albo obydwie naraz strach chodzic po duzych sklepach i do koscioła ! W szpitalu u nas leza 3 osoby ze swinska grypa wstrzymane sa odwiedziny ! ah niech juz ten sezon grypowy si e konczy !

Mae
Fajnie ze mały juz bawi sie raczkami :)

Gabi moja mała tez wkłada dosłownie całe raczki do buzi az sie krztusi czasem chyba ja dziasełka swedza :)

Witam nowe mamy na forum
Ja uzywam wkładek laktacyjnych johnson bebe sa najlepsze jak dla mnie najgorsze z belli!

Na sutki miałam masc maltan uzyta tylko 2 razy na poczatku jak bolały przykarmieniu !

Megii super ze colinek ma sie dobrze ciekwe co to było ...

MartaA super ze za niedługo sie bedziesz przeprowadzac my dopiero na boze narodzenie :)

Twój Semi sypia w nocy podobnnie jak moja 3 razu sie budzi :)

Dzis idziemy tez na spacerek 16 stopni jest o 13 ruszamy do 15-16

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Ale fajnie czytać co u Was! :)

U nas chyba zaczynaja się ząbki.
Mam nadzieje że prędko się przebija...;/

Witek przekreca się z brzucha na plecy ale odwrotnie jeszcze nie.
Raczkami codziennie lepiej operuje ;D
Jego najlepsza zabawa to robienie min do siebie w lustrze..... Jest przy tym tyle śmiechu :D chyba nic go nie rozśmiesza bardziej ;D
Ahh no i wiersze... Brzechwa, Tuwim... Uwielbia.

W zeszłym tygodniu po szczepieniu było lepiej niż po tym pierwszym, bez gorączki. A w ten czwartek druga dawka na rotawirus i pneumokoki.

Co do spania to u nas bez zmian.. (odpukac), wieczorem wcześnie spanko a rano wcześnie pobudka (ale po pobudce nieraz probuje z nim się zdrzemnac jeszcze).
Mam tylko jeden "problem".. Co bedzie po zmianie czasu. Skoro teraz budzi mnie 5/6 to później 4/5? Masakra.. Probuje go wieczorem klasc codziennie trochę później tak aby się przestawił, ale najgorsze jest to że nawet jak się polozymy później to pobudka jest o tej samej godzinie.
Mamy rannych ptaszkow- myślałyscie już o tym? Macie jakies patenty czy liczycie że same się dzieci dostosują do nowego czasu ?;)

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Vanessa
Ja karmie piersią i będę rozszerzać dietę po pół roku o ile Maly już bedzie siedział. Nie śpieszę się.. Skoro mleko moje jest w stanie mu zapewnia to czego mu potrzeba na tym etapie to jeszcze zdarze nagotować mu obiadkow/nakupowac słoiczkow.
U nas (kujawsko-pom) też grypa.. Ja non stop ręce myje:D boję się malego brać do sklepów itp gdzie jest dużo ludzi

Marta a
Dzieki, z ta grzybica już ok. Bynajmniej już mnie piersi nie kluja ale jeszcze smaruje maścia, bo trzeba dwa tygodnie. A cienieniucha to nie u nas;)
Tak jak ktoras z dziewczyn pisała-wy już jedna nogą w swoim domu. Ale super:-). Zazdroszczę. Mam nadzieje że my też z czasem się wybudujemy. Obys znalazła kogos do pomocy bo mimo że semi jest grzeczny to wiadomo że wymaga opieki i twojej uwagi.. Na pewno bedzie ciężko Ci samej ogarnac.

Megi
Fajnie że już ok ;) oo to teraz masz pomoc w domu ;D odpoczywasz trochę? Wykorzystaj gosci na maksa niech bawią Colinka ;D

Gabi
My dopiero w swieta mamy chrzest.
Zgadzam się z Tobą że te prezenty teraz i kwoty są bardzo wygórowane.. Ale ludzie jakby sami się nakręcaja, przynajmniej u nas że skoro ktos daje tyle to inni nawet jak nie mają to nie chcą być gorsi i też się rzucaja... Ja mojej chrześniaczce dałam na chrzest 400 zł i prezent za ok 100. Mieszkamy blisko więc co rusz coś jej przywoze jakies prezenciki więc myślę że to ok. :)

Larissa
No tak musisz na pewno mieć oczy dookoła głowy żeby upilnować starsza :) a w ogole zazdrosna jest czy nie? :) moja siostrzenica o swoją siostrę taka zazdrosna że co rusz jej się psoci, niby nie celowo ale tak niedelikatnie okazuje jej uczucia.. (np przytula ja i "przypadkiem" drapnie) a wiemy że potrafi być bardzo delikatna bo z moim synkiem to tak się pieści... Cały czas koło niego chodzi.. Podaje pampersy, daje całusy ;) itd
1000zl na komunię i niby mało... O losie - świat oszalał ;D

Marta 89
Tak, też tak mamy :-) przynajmniej ja tak mam ;p codziennie kocham mocniej :-)

Iza majka
Rzeczywiście ta waga urodzeniowa nijak ma się do tego jak przybierają.. Mój urodzeniowa 2900 a teraz ponad 7 ;D. Ale nie jest wcale kluseczka :( tylko taki długi :-D

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, moje maleństwo od jakiegoś czasu punktualnie o 20 zasypiało. Wystarczyło polulać i dzieciątko już spało. Teraz coś się odmieniło i lulanie absolutnie jej się nie podoba, jednocześnie choć widzę że jest śpiąca nie daje się na sen namówić. Dopóki nie padnie..... Nie mam już pomysłu, jak Wy sobie z tym radzicie, macie jakieś sposoby? a czy macie jakieś fajne strony z ciuszkami/akcesoriami dla dzieci? Ja osobiście uwielbiam Zarę dla dzieci i mogę też polecić stronę smalldesign.pl z cudnymi opaskami dla maluchów.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzzbmh9gzvsuxk.png

Odnośnik do komentarza

Vanessa35 ja zamierzam rozszerzac diete jak malutka sama stabilnie usiadzie .jesli usiadzie wczesniej niz przed skonczonym 6 mies,w co watpie ,to po skonczonym 6 m. Takie sa zalecenie WHO ,AAP I tak osobiscie czuje . Uwazam ze uklad pokarmowy 4 m bobaska nie jest gotowy na nowosci .Ale kazda mama robi tak jak uwaza za sluszne I najlepsze dla swojego dziecka bo kazda mama sama czuje co I jak. Jak dla mnie do roku podstawa zywienia to mleko czy mm czy mamy a reszta to tylko dodatek .

SLICZNA Marietka;)

Dziewczyny moja Malutka zasnela o 19 o 22 kapiel na spiocha I cyc I spala do 5.30 !!! Cala noc przespana !!!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgupjyml4u9676.png

Odnośnik do komentarza

Co włożę małej smoka to zaraz wypluwa go i wkłada ręce do buzi. Czasami strasznie ślini się. W niedzielę jak karmiłam małą to poczułam jakby twardsze dolne dziąsło. Czułam jakby kłucie w brodawkę. Hmm trochę za wcześnie
Sama nie wiem jak to będzie z wprowadzeniem nowych pokarmów, bo mam mieszane karmienie. Jak będę pod koniec kwietnia u pediatry (na szczepienie) to zapytam się. Na pewno poczekam aż usiądzie
Marietka śliczna
My omijamy szerokim łukiem sklepy i wszystkie skupiska ludzi.
mamaMa zazdroszczę przespanej nocki. U mnie 2-3 razy cyc :)
Roza87 jak na razie odpukać po kąpieli i jedzonku jest usypianie tj. głaskanie i tulenie. Bardzo ale to bardzo rzadko zdarza się aby sama zasnęła bez przytulenia. Poza tym chcę i muszę ją utulić :) Mam tylko jeden sposób na uśpienie jak marudzi. Trzymam ją pionowo mocno tuląc do siebie dopóki nie uspokoi się albo nie, po czym kładę ją na rekach poziomo na boku, daję smoka i zasypia momentalnie.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
My po chrzcinach moje słonko faktycznie musiało dostać jakiegoś aniołka pod skórę całą imprezę był grzeczny i dzielnie znosił przechodzenie z rąk do rąk i tego samego dnia jak go położyłam o 22 tak spał do 6 rano jak zadzwonił budzik męża mało nie zleciałam z łóżka :) dzis spał analogicznie od 21 do 5 rano... oby mu tak zostało

Co do rączek
to całe piąchy aż nieraz się zakrztusi... ale zauważyłam białe i lekko podniesione dziąsełko więc to raczej ząbki...
Bioderka odhaczone wszystko ok tylko malo wycwiczone kłaść go duzo na brzuszku zeby to było takie latwe jak sie mowi koza jedna zlapala ze moze obrocic sie na plecki.... wiec co go ja na brzuszek on na plecki i tak sie bawimy w kolko az sie nie zdenerwoje i zacznie plakac ahhh
Gabi
Tobi też tak próbuje i na dodatek się złości kiedy mu nie wychodzi hehe

Róża
Ja sie klade razem z malym przytulam go do siebie on chwile pogrymasi ale sie wycisza i zasypia....

Ja małego butla karmie ale czekam do 5mc co do dokarmiania narazie jakos sie boje...

Odnośnik do komentarza

Gabi, Aleksandra.. No możecie sobie wyobrazić jak się wkurzyłam jak usłyszałam, że tys zł na komunie to mało... Tak samo zapyt co na wesele, czy nie mieszkanie. Najgorsze, że ludzie sami tąk uczą dzieci.
Aleksandra, starsza jest zazdrosna w momentach kiedy wszyscy interesują się mlodsza.. Wtedy stara się zwrócić na siebie uwagę.
Martwię się, bo od dwóch tyg mala ma na czole takie coś jakby podskórny wyprysk. Najpierw myślałam, że guz od uderzenia grzechotka, ale już by zszedł. Przesuwa się to pod palcami i wydaje się bardziej widoczne. Boje się brać ja do lekarki, bo szaleje grypa, no ale byłabym spokojniejsza gdybym wiedziała co to.

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Znow nie śpimy :( od paru dni zawsze o 5 colin wstaje smieje sie nie chce spać tylko sie bawic . Wczoraj pierwsza drzemka było dopiero o 7:30 i to aż uwaga 20 min . Do tego moje słoneczko nie potrafi zając sie sam czymś np mata tylko rączki . Taki mamy fantastyczny okres :) jedynie na spacerze spi ok 30 min a tak leży i ogłada drzewka :)

Martaa
Zmotywowałaś mnie do kupna soczku z herbatka takiego w butelce od 4 Msc . Zabierałam sie od tygodnia aż wkoncu dzisiaj mowie kupie i dałam pół na pół z woda na początku robil mega śmieszne miny i krzywił sie a potem wypił 30 ml :) za tydzien kupie marchewkowy :)

Aleksandra
Mam gośći ale mój synusiem jest mami cycusiem chwile sie pobawi a potem jak widzi ze to nie mama to płacz i tylko ja i ja . Maż jedynie potrafi go zając i uśpić . Jedynie mogę na spacer dziecko sprzedać ale jak byłi moi rodzice i colin oczywiście sie obudził to sie chowali za wózkiem zeby nie widział ze to nie ja :D

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Gabi
Mi od 2 msc mega strasznie tez wypadają mam zawsze spięte a mimo to zawsze gdzies sa na kanapie na colinie wszędzie

Vanesa
A gdzie te obiecane zdjęcia z komuni :)?

Róża
Pewnie skok tez u ciebie . U nas tez zawsze colin sie sam bawił sam zasypiał a teraz lulanie i chodzenie

Marta a
U nas juz wszystko zeszło Colin jest czysty :)

Marta 89
Niestety nawet te kremy o które pytałam uczulają Colina :( krem do buzi ok Ale do ciała od razu miał pełno kropek . Teraz mamy od lekarza specjalna i jest ok :)

Vanesa
Ja wprowadZam od 4 msc marchewkę

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Gabi
Nic nie mów wszedzie pełno wlosow.. Od wczoraj właściwie to też garciami ;/ a najbardziej jak czesze po myciu-cała szczotka włosów. Ogolnie mam gęste wlosy więc do wczoraj (dosłownie jak mówisz garściami mi wychodziły) nie martwiłam się tym tylko bardziej mnie wkurzalo że wszedzie się plączą. A wczoraj pokusiło mnie żeby z kolorem eksperymentować. Robiłam "kąpiel rozjaśniająca" i po tym zabiegu chyba że sto wlosow mi wypadło.

rechotka
To super że chrzciny były spokojne. Oby mój synek też był grzeczny ;)

Larissa
To dobrze że tylko w takich sytuacjach jest zazdrość, a nie taka skrajna o wszystko. Wiadomo że nowy członek rodziny to dla wszystkich duża zmiana a co dopiero dla takiego maluszka kiedy dotąd cała uwaga była na niego skierowana. Jeszcze trochę i dziewczyny będą się razem bawic :). Co do tej krostki to nie mam pojęcia co to może być, nie wiem co Ci doradzić co do wizyty. Też miałabym podobny dylemat na twoim miejscu.

Megi
To wspolczuje, też mieliśmy już taki okres że maly tylko do mnie chcial ewentualnie do męża.. U rodzicow czuje się najbezpieczniej wiadomo. Mam nadzieje że szybko mu przejdzie poki jeszcze masz gosci. :) tak samo ze spaniem. Trzeba przeczekać takie okresy są przejściowe zwykle. Mój teraz to już w ogole jeden dzień ma taki że sam się bawi i tylko trochę jest u mnie na rękach a drugi dzień to muszę mu całą swoją uwagę i czas poświęcić.. I tak na zmianę ;D

MamaMa
Każda mama na pewno zazdrości Ci takiego spioszka ;D (chyba że sama takiego ma).

Róża87
Co do ubranek i akcesoriów to ja zamawian i kupuje wszędzie ;p nie mam jakiegoś swojego ulubionego sklepu. No może jedynie hm bo te ubranka są takie fajne gatunkowo, one jakby rosną razem z dzieckiem. Widzialam reklamę że ma działać sklep on line. Ale nie wiem od kiedy-może już uruchomili.
Pytasz o zasypianie... U nas wieczorem to przy piersi... Nieraz jak ma gorszy dzień to też trzeba trochę lulać. U nas się super też sprawdza suszarka lub nagrany szum. Poszukaj nagrania "uspokajacz niemowlaków" jonek sharaque. Mam to nagrane na tablecie i się śmieje że to moja mobilna suszarka ;D zawsze jest w torbie u Malego gdy gdzieś jedziemy, nieraz się tym ratowałam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...