Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie
Mam pytanie ponieważ od 4 dni bolą mnie piersi najpierw jedna teraz obie czy może to być oznaką ciąży? Miesiączke miałam 21 grudnia , 28 grudnia kochaliśmy się z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie doszedł we mnie tylko później podczas dalszych pieszczot jego męskości dodam jeszcze że 2 dni później 30.12.2014) też robiliśmy to ale z zabezpieczeniem i nic się nie wydarzyło prezerwatywa nie pękła. 3 stycznia zaczęła boleć mnie jedna pierś tzn jest jakaś obrzmiała i sutki też są bardziej wrażliwe a od wczoraj druga. Po stosunku bez zabezpieczenia na bieliźnie zauważyłam trochę śluzu z malutką domieszką krwi.Czy to może być oznaką ciąży choć wydaje mi się że raczej to nie możliwe żebym była czy np. może być to przyczyną dni płodnych? –przed miesiaczką zazwyczaj kilka dni wcześniej bolą mnie piersi ale nie aż tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem czemu co jakiś czas nas pytasz o to czy jesteś w ciąży. Czy to oznaka że tak bardzo się jej boisz czy może że starasz się choć z twoich opisów na to drugie nie wygląda. Może czas skończyć z tym uprawianiem seksu bo z twoich opisów wynika że nie jesteś na odpowiedzialność z tym związana gotowa.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Wcześniejsze pytanie nie przede wszystkim nie dotyczyło mnie tylko mojej przyjaciółki akurat wtedy była u mnie i po różnych forach szukałyśmy odpowiedzi na jej problem i natrafiłyśmy na to forum więc pozwoliłam sobie założyć konto. Teraz problem dotyczy mnie i ona przypomniała mi o tym forum . Jeśli potrzebowała bym porad psychologa to tam bym się zgłosiła a takowych nie potrzebuję . A o uprawianiu seksu pozwoli Pani że sama będę decydować

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego zakładacie Panie że ja akurat nie chcę mieć dziecka dlatego że zadałam takie pytanie? Po co jest to forum żeby pouczać i wypowiadać się za kogoś co komu wolno a co nie? W tym dziale z tego co mi się wydaje to można zadawać pytania na różne tematy! Jeśli nie możecie mi pomóc to po co w ogóle się Panie obie wypowiadacie skoro się wam nie chce odpowiadać jak już pisałam wcześniej nie potrzebuję pouczeń i takiego typu rad!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...