Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Klaudina
Dziewczyny a pijecie moze piwo? Glupie pytanie wiem. Ale mam taka straszna ochote ...w tamtym tygodniu kupilam sobie bezalkoholowe. Ale dzisiaj mrozi sie w lodowce somersby i zastanawiam sie czy nie nalac sobie z pol szklanki rozcienczone z woda....

Polecam Warka Radler 0%. Dobre jest też piwo Bavaria (jabłkowa albo brzoskwiniowa) też 0%. Pozostałe piwa bezalkoholowe typu Lech, Żywiec itp mają 0,5% alkoholu... W "Piotrze i Pawle" są też całkiem niezłe wina bezalkoholowe :) Alkoholu nawet rozcieńczonego nie piłabym.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

~a
Tu Alucha

Jej dziewczyny te wyprawki... Chciałabym już miec wszystko ogarnięte.... Jak na razie brak głowy....

Dzisiaj chwile pisałam z tym swoim napisał że mialam na co zaslugiwalam....:-( Chyba musze dobrego psychologa znaleźć żeby wyleczyć się z niego... Napisałam mu ze ma zbierać na alimenty to sie głupio śmiał... Pozbawiony uczuć egoista chciałabym go znienawidzić....

Dzisiaj jade do Poznania na kilka dni do rodzinki.... A potem do Anglii wylatuje tez na tydzień lub dwa....

Straszny upał dzisiaj....:-/

Alucha tak sobie pomyślałam, że skoro wyjeżdzasz, to może zamki powinnaś zmienić w drzwiach... chyba, że oddał Ci klucze to spoko.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

joanna89a
Kuki82
joanna89a bo półśpiochy to chyba warto kupować większe i wtedy na dłużej starczą. I właśnie w tym kontekście chodziło mi o "zmniejszanie" skarpetkami :) Kupowałam roz. 68 i jedną parę w roz. 62, kilka 56 trafiłam w lumpeksie (po 1 lub 2 zł)

Kupiłam dwie pary na 56 cm..potem kupiłam dwie pary na 62- które są jak 56- czego nie byłam w stanie przewidzieć, bo w oczach centymetra nie mam, ponadto jeśli jest napisane na metce rozmiar to taki powinien być , więc nie kupowałam dużo w małym rozmiarze, po prostu te rozmiarówki w sklepach są ciulate jakieś.

Co do rozmiarów to H&M i niektóre ciuszki ze Smyka mają zawyżoną rozmiarówkę. Zwłaszcza rzeczy z H&M nie pasują do standardowej Sama zmierzyłam pajacyki 56cm z h&m i one maja po 62cm i jak przykladam je do np cocodrillo to ewidentnie sa w rozmiarze 62cm.

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Alucha kochana,okropny ten twój facet
Ale spokojnie karty się odwróca i w chwili gdy Ty Będziesz już "poukładana" on zacznie płakać
I wtedy Ty możesz śmiać mu się w twarz
Nie ma ludzi bez sumienia, ono po prostu odzywa się w najmniej oczekiwanym momencie
I życzę Ci pozytywnego obrotu sytuacji plus obecnie udanego wypoczynku :*

Piwko w sumie to i ja chwilami mam ochotę na taki jeden łyk
Chociaż nigdy za trunek nie wybierałam piwa bo go po prostu nie lubię :)
Teraz bardziej umoczyla bym język w jakimś likierze z kostką lodu -coś typu baileys /sheridan's
Mniam mniam
Jednak odwagi nawet na koniec języka brak :-)

Odnośnik do komentarza

tu Alucha

Kuki82 na szczescie klucze mi oddal... Bozee zmarnowane 6 lat ale w sumie nie żałuje wiem jak potrafię kochac wiem jak potrafię walczyć teraz musze sie tylko nauczyć zapominać :-( walczyłam zbyt długo a on to wykorzystał poprostu....

Mowa o piwku:-) ojjj wypilabym...:-) Pilam juz warke 0% ale tylko troche bo sie boje pic gazowane, ponieważ Żołądek mi nawala po gazowanym....:-/

Odnośnik do komentarza

Na moje oko po 7latach doświadczenia ;p
widzę że h&m ma akurat standardy w rozmiarach tak samo jak Zara czy ReKids
Niestety teraz najwięcej się szyję w modelach slim i ja przez to mam problem straszny ze spodniami dla mojego syna bo wg producenta chłopiec powinien mieć biodra jak Barbie :/
Zawyzone rozm ma właśnie Cocodrillo,
C&A jest bez spójności jedna koszulka 122 większą np. od innej w rozm 128
Właściwie w Pepco 5-10-15 czy Smyk jest to samo a to przez różnych producentów
Wczoraj dla kuzyna córki kupiłam.właśnie w Pepco zestawy sukienka+getry i to w rozm 92 a równania się z tymi na 104 kupionych w Reserved :)

Odnośnik do komentarza

Ojej... Z tymi rozmiarami to i mnie denerwują bo właściwie to wszystko na oko trzeba kupować. Ja juz dłuższy czas szukam pajacyka takiego do szpitala tylko jakoś nic mi nie wpadło w oko. Zamówiłam ze smyka no ale raczej będą za duże na początek. Dziewczyny w którym miesiącu tygodniu ciąży najwięcej przybywa? Jedni mówią ze w drugim trymestrze a inni ze 7/8 miesiąc jak to jest? Bo chciałam kupić sukienkę na wesele na za półtora miesiąca i tak mi wszyscy nagadali ze juz głupia jestem.

Odnośnik do komentarza

Alucha przybijam piątkę ;)
Też się rozstałam z ojciecm mojego dziecka. Szkoda, że tak późno sie zorientowalam ze jest kompletnym kretynem ! Nie chce od niego nic bo on nie zasługuje na to żeby być ojcem. Nawet nie podam go jako ojca ja sobie jakos poradze mam nadzieje, że za kilka lat ułoże sobie życie z kimś odpowiednim. I pomyśleć że za miesiąc mieliśmy brac ślub.. to od samego początku była paranoja.. tak to jest jak sie bierze za mamisyneczka.. też zostaje bez środków do życia ale mam rodzine nawet mama mi powiedziała że jak nie jestem go pewna mam zostać z małym tu a oni mi pomogą ;) najgorsze beda pierwsze dwa lata później SAMI wyjdziemy na prostą bez jego łaski i pieniędzy ;)

Odnośnik do komentarza

monikalina gratulacje ostatnie prostej :) ja sobie wczoraj uświadomiłam i policzyłam że za tydz bede świetować studniówke :D wkońcu i ja :) jakbym miała obstawiac to moim zdaniem pierwsza rozpakuje się joanna89a oczywiscie mówie o planowanym rozpakowaniu bo o innych nawet nie mysle

Mój przyjechał i z moim tatą oglądaja mecz, pija piwko, też sie mi chce takiego zimnego albo gdzieś na mieście pod parasolem takiego z sokiem mmmmm ale pozwalam sobie na bezalkoholowe Lecha lub Warke limonka z miętą. Jutro wracamy do domu a po poludniu jestem umówiona z kumpelą pod parasol i teraz to mi tylko woda została, bo po sokach mam zgage, cola w upal nie bardzo a piwa bezalkoholowego nie mają tam gdzie idziemy a nawet jakby mieli to i tak przelane do kufla wiec glupio by to wygladało ale najwazniejsze że muzyczka bedzie grac i bedzie fajny wakacyjny klimat :)

Odnośnik do komentarza

dzasti u Ciebie trochę dłużej, ale szybko zleci:) będziesz na bieżąco po wszystkich porodach:) Teraz przy takiej pogodzie to czas ucieka strasznie. Jak rodziłam wcześniej w kwietniu to ta końcówka się dłużyła, bo i wiosna nie chciała przyjść i te oczekiwanie na synka.

Ja dopiero wyslalam męża po cukier, bo chce ten serniczek upiec, a się skończył. Zrobię jednak na kruchym cieście z truskawkami :) i polewą truskawkową:)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

Zleci, zleci napewno szczególnie że trzeba bedzie doprowadzić wyprawke do końca bo narazie to tylko mam wózek, ubranka, kocyk oraz karuzelke, potem zrobic wkoncu porzadki po szafach i po wypraniu wyprasowac wszystkie ubranka czego nie cierpie. Czasami mam wrażenie że nie zdąrze :/

Serniczek bym zjadła moja mama zrobiła dziś na zimno tzn. to bardziej ciasto z galaretek róznego koloru z pierwsza warstwa w ktorej był serek homo ale powiem wam że fajny taki orzeźwiający :)

Odnośnik do komentarza

Tu Alucha

Weronika.95 odważna jesteś i masz bardzo dobre podejscie... Ja dzisiaj wyłam jak cholera po czym stwierdziłam że przez niego znienawidze jeszcze syna.... Mój tata juz wie 26 czerwca wylatuje na miesiąc do Anglii myślę że mi pomogą bo sama sobie finansowo nie poradze a później zdecydowałam że podam ze ojciec nieznany po co ma mi robić problemy potem chociażby z paszportami lub coś w tym stylu bo na tym ucierpie nie ja a dziecko.... Musze byc twarda dla synka, a swoja drogą pójdę chyba do psychologa bo sama widzę że ten człowiek tak namieszał w mojej psychice ze ja czuje sie za wszystko odpowiedzialna i tak bylo przez 6 lat... I tak już by było zawsze no już tak nauczył się mnie traktować...

Już jestem w Poznaniu tu nie mam gdzie płakać bo ciagle ktoś obok....

Buziaki dziewczyny.... Zazdroszcze wyprawek:-)

Odnośnik do komentarza

Alucha to dobrze że teraz jesteś w większym gronie bedzi ci łatwiej a potem jak ci tam w Angli rodzina pomoże to jeszcze lepiej. My kobiety to silne jesteśmy wiec co nas nie zabije to wzmocni a oni to tylko mocni na gebach tylko że kiedyś bedzie żałował a wiem że los nie rychliwy ale sprawiedliwy wiec dobro powraca i zło też i kara za wasza krzywde go nie ominie a jak urodzisz i przytulisz małego to nabierzesz jeszcze wiecej sił. Trzymam za ciebie mocno kciuki, pisz jak ci bedzie źle i co tam sie dzieje,

Odnośnik do komentarza

Tu Alucha

Tak mi się wydaję ze psycholog coś pomoże....
Muszę sie psychicznie uwolnić bo inaczej ciągle będę tęsknić ciągle wracać i ciągle mieć nadzieje ze się zmieni... A z rodziny i znajomych nikt za nim nie przepadał bo widzieli jak mnie traktuje i ja ich nie słuchałam bo byłam ślepa....

Odnośnik do komentarza

Do Alucha przed wylotem do anglii wyrob sobie europejska karte ubezpieczenia zdrowotnego w skrocie EKUZ musisz wejsc na strone nfz i tam jest napisane co musisz zrobic. latac wizz air mozesz do 34 tygodnia ciazy a rynair do 36 tygodnia ciazy z tym ze musisz okazac zaswiadczenie od lekarza lub poloznej po ukonczeniu 28 tygodnia ze mozesz leciec.
Ja lecialam wizz air w 26 tygodniu a mam dosc pokazny brzuch i nikt sie mnie nie pytal o te zaswiadczenie. A w anglii jako samotna matka bys sobie lepiej poradzila bo tu rzad pomaga.
A co do wyprawki w anglii w kazdy weekend sa organizowane car boot sale na ktorych ludzie przyjezdzaja i wyprzedsja za grosze wszystko co jest im nie potrzebne.
Glowa do gory dasz rade za jakis czas bedziesz sie smiala jak moglas az tak kogos takiego kochac.
Pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Tu Alucha

Amilka
Na stałe tam nie lece tylko na miesiąc... Rok pracowalam w Anglii także mniej więcej sie orientuje jak to tam wyglada iwiem ze rząd dużo pomaga.... Ale o lataniu sie nie dowiadywalam mam nadzieje ze mi lekarz wystawi takie zaświadczenie... Dobrze ze mi to napisałaś dziękuje

Odnośnik do komentarza

Alucha ojciec nie musi byc nieznany. Wystarczy ze będzie mieć ograniczone prawa rodzicielskie. Jak nie podasz go o alimenty to tylko mu pomożesz,a sobie zaszkodzisz. Życie jest długie i kosztowne. Pomyśl o przyszlosci swojej i dziecka,przestań myśleć o miłości,ona jeszcze przyjdzie tylko Ty musisz nauczyć się szanować sama siebie.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Ja sie zastanawiam jak to jest bo mój byly grozi mi ze mi wezmie malego.. nawet jak podam go jako NN to będzie chcial zrobić testy.. z tym ze on mieszka w niemczech to chyba nie ma prawa wywieźć mi malego do niemiec bez mojej zgody.. sama nie wiem jak to jest... po weekendzie będę szukala jakiegoś prawnika zeby sie dowiedzieć dokładnie jak to wygląda.. na szczescie ja straciłam tylko dwa lata.. a po dzisiejszej rozmowie moge szczerze powiedzieć ze go NIENAWIDZĘ. Boje sie tylko, ze mi zabierze syna...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...