Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lupitkalonga

Co robić z dziećmi w ferie?

Rekomendowane odpowiedzi

My w tym roku byliśmy w Austrii i było cudownie!

Byliśmy w regionie Schadming. Mieliśmy zapewnione nie tylko zimowe szaleństwo:blisko stoku, urozmaicone trasy, ale i również inne atrakcje: basen z aquaparkiem, kręgle w hotelu, gdzie spędzaliśmy wieczory rodzinne.

Polecamy każdemu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marika00

Nie wiem skąd jesteś ale polecam chociażby wypad na weekend do Hotelu Magellan dla dzieci fajne atrakcje, basen i wiele innych ciekawych rzeczy. Dla rodziców spa i jacuzzi. Zobaczysz wszyscy wrócą zadowoleni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje dziecko  w te ferie wysłałam na półkolonie organizowane przez Go4Robot. Uczyli się m.in. programować roboty z klocków lego 😄 Wiem, że to dziwnie brzmi, ale rzeczywiście mój ośmiolatek budował roboty, które umiały wykonywać pewne polecenia. I bardzo był  zadowolony z zajęć, bo zajęcia były prowadzone bardzo rozrywkowo. Warsztaty trwały tydzień i odbywały się codziennie od 7-17. W tym czasie mieli również różnego typu zajęcia sportowe, więc to nie były tylko zajęcia informatyczne. Wg mnie to był idealny wstęp przed wysłaniem Szymka na dłuższe kolonie. Aha i jedzenie i odpoczynek też mieli zapewniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...