Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gwiazdka0

Kosmetyki z Vichy?

Rekomendowane odpowiedzi

A co używałaś z tej firmy jeśli można wiedzieć? Bo zastanawiam się nad kupnem prezentu dla mamy:) I myślałam o kremie przeciwzmarszczkowym Vichy Liftactiv Supreme:) Ale nie wiem jeszcze się zastanawiam;/ Ogólnie mama lubi kosmetyki z tej marki:) Co sądzicie o tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olica

To jest bardzo dobry krem, ja go używam i mi służy. Cena do niskich nie należy, ale widać, że działa, no i jest też bardzo wydajny. Mama na pewno będzie zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak myślę że będzie z niego zadowolona:). Tylko mam nadzieje że efekt też będzie dobry taki jak tu piszą skóra świeża, ujędrniona i wypoczęta, a zmarszczki wygładzone :). Zobaczymy wszystko się okaże w praktyce. Właśnie dzisiaj go zamawiam :):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olica

popatrz jeszcze na ceny w aptekach, ja tam kupuję, u nas akurat jest nawet tańszy niż w drogeriach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tusia87

gwiazdka0 to czekamy na Twoje spostrzeżenia. Ja krem mam już ponad miesiąc. Bardzo jestem z niego zadowolona - z efektu liftingu i matowienia najbardziej. Ale fajnie że się szybko wchłania i można nałożyć makijaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tuśka87

Zwróciłam uwagę na efekty jakieś 3 tygodnie od momentu rozpoczęcia regularnego stosowania. Natomiast samo uczucie napiętej skóry czułam już wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olica

fajne zestawy świąteczne w aptece widziałam, krem + dwie miniatury w prezencie, no i oczywiście to wszystko w ładnym opakowaniu i w cenie samego kremu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...