Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, u mnie cos dziwnego się stalo, w 14 dniu cyklu bylam na monitoringu i zadnego pęcherzyka nie bylo wiec z owu nici myslalam, nawet testy przez caly cykl dziwne pod pozytyw podchodzily ale nie pozytyw, nic nie ciemnialy, ale wczoraj 29 DZIEN CYKLU i jakis dziwny ból jajnika mam...sluzu pełno, ze az plywalam tam na dole no i zrobilam testy wczoraj z ciekawości...no i pozytyw, że kreska testowa mało nie wybuchła...taka ciemna, robilam test z allegro i taki apteczny i oba mega pozytyw, mąż wykorzystany ( ale z wielkim trudem bo gorąco jak w piekle podczas ❤ ) szczerze odpuscilam ten cykl zero testow od monitoringu, nie mierzylam temp a tu takaaaaaa pozna owu, jak nic z tego to ten cykl bedzie trwał ok 50 dni :( masakra jakaś

Odnośnik do komentarza

Rysia faktycznie się zasiedzialas :D p której wstajesz w tygodniu?
Ja wstaje o 6.
Z tą ilością starań to ja już nie wiem
Raz czytam , że np zbyt długo wstrzemięźliwość to niedobrze. Innym razem czytałam że nawet dwa razy dziennie to dobrze w dzień owu. Gdzie indziej ze co 2, 3 dni.
A które zamawianie testy z allegro.
Rysia dobry tekst ; Rysia ciągle w kiblu i szcza :D aż mi się wesoło zrobiło.
Nass A to nie wiedziałam że to jest tak powiązane. Nass musi się wszystko u Ciebie uregulować.
Trochę szczęścia też trzeba mieć:)
U mnie dziś 8 dc. Trochę wilgotno i zrobiłam od razu test owu. I tak już blisko chyba. Pozytyw to może to nie jest. Ale chyba blisko. Wrzucę foto.
Dorka jak testy pozytywne to bardzo dobrze że dzialaliscie. Fakt że w to gorąco mozs być ciężko. Ale grunt że się udało :D

monthly_2019_06/inofem-a-plodnosc_75777.jpg

Odnośnik do komentarza

Dorka to super że może się uda. Nie przejmuj się długością cyklu jak może będzie ok :)
Iwa właśnie bardzo ciekawe jest to pcos. Tak czytałam o tym ale insulina może wszystko rozregulowac i przeszkadzać. Super że Ci się pokazuje coś :) już można zacząć po malutku. Proponuję pod wiatrakiem :)
ja też widziałam dziś ciemniejsza kreskę. Jeszcze aż taka ciemna nie miałam! Tylko że zaczęłam duphaston i pewnie zablokuje owu. Ale super że już coś widać. jakbyście chciały zobaczyć :)
Chyba założę konto bo to już denerwuje szukania stron by podać zdjęcia

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny. Pewnie, ze dam znać co będziemy mieć ;)
Smutno trochę, ze Wam jeszcze sie nie udało, doskonale wiem co czujecie bo przechodziłam przez to samo. Tylko u Mnie raczej byla blokada w głowie, bo po odpuszczeniu, udało sie.... Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :*

Odnośnik do komentarza

Z tą częstotliwością to różnie są szkoły bo oczywiście co 2, 3 dzień najlepiej, jak ma M dobre nasienie to można codziennie, dwa razy dziennie a nawet czytałam że pary co 4h, no szacun:D (żeby nie przegapić życia komórki jajowej-6h od uwolnienia z jajowodu), aaaa czasem warto "przedtrzymać" kilka dni żołnierzyki żeby było ich dużo, no dobra wrzucę wam mój udany cykl z sierpnia, szkoda że nie zaznaczyłam już później, bo chyba coś było?:-P ovu zaznaczona z paska pozytywnego.
Dorka a to niespodzianka że ovu! fajnie że M wytarmoszony;-) działaj
Z tym pływaniem tj tak że jak mamy śluz wodnisty to za dzień lub dwa jest owulacja, to z Naprotechnologii pamiętam, u mnie się sprawdza bo na Flo zaznaczam śluz, więc zgadzam się z twoimi przypuszczeniami
No laseczki piękne owulaki!:D Dorka dzięki też podłapalam
Iwa lada dzień owulka, chętka jest to i działania będą;-P zaraz wrzucę ci foto allegro'we które zamawiam, tak N3ss są gratisy ciążowych, to te.
N3ss ucb też już blisko ovu, jestem zdziwiona że przy tak długich cyklach kazał ci brać gin. od 16dc (ja brałam od 16dc a mam 28 lub 29dc) i widzisz zblokuje ci ovu, wiem że dziewczyny z pcos brały później od np 25dc, pogadaj o tym z gin, albo zobacz ulotkę, no szkoda że może szanse się zmarnuje, albo i nie? Dokładnie w tych staraniach czasem tylko odrobiny szczęścia brakuje eh
N3ss dobre: pod wiatrakiem:D muszę na weekend przytargać z pracy, nie ma bata
A Iwa: Rysia siedzi na kiblu i szcza- w: Mielno hihi i na Fajsa:D
A tak naprawdę to tak mnie bolał prawy jajnik że myślałam że mi pęknie... zdżarłam kilka paracetamol i zasnęłam chyba z bólu, budzę się o 7ej, tempka, i wstaje 7:30 lub max 8 na 10 do pracy to trochę odeśpię to buszowanie po nocach, oj Iwa to wcześniej wstajesz

monthly_2019_06/inofem-a-plodnosc_75790.jpg

monthly_2019_06/inofem-a-plodnosc_75791.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziś się dowiedziałam o:
PATENT na ciążę z TAMPONEM?
słyszałyście?ja nie....
Klientka starała się 2l. o dziecko, dostała właśnie taką radę od koleżanki.
Nie nogi do góry, pupa wysoko, nie wymywać, leżeć długo z ~~~~ to wiemy
TYLKO po przytulaniu pyk TAMPON żeby nie wyleciało, poleżeć a jeśli już to chodzić z nim przez pewien czas, nieźle co? trzeba spróbować dziewczynki:D i kupić tampony

Odnośnik do komentarza

No trzeba wypróbować:D
Iwa miałam teraz taka @ że 1 i 2 dc to z tamponem i podpaska! a 3d już wkładka, dziś 4dc i kropla, ostatnio zaznaczylam na Flo 3dni @, dziś też jakby nic
Po prysznicu-letni, wtedy ból mnie złapał, dobrze się się "ogarnęłam" bo myślałam o IP bo naprawdę myślałam że prawy jajnik mi pęknie, na drugi dzień tylko delikatnie kłócie z 20 min, dziś już wporzadku.
Nie wiem czy na @ mam odstawić acard????biorę 150mg, też wit.C (zaleca się przy obfitej, i skraca @, ja na mój bolący pęcherz biorę) jak z acard? jak leci jak z wiadra? już od stycznia tam mam;-/po tej 2 ciąży, już mnie to trochę denerwuje...

A jak u was owulaki dziewczyny?wykresy?co słychać?

Odnośnik do komentarza
Gość Neska1212

Cześć dziewczyny, czytam was od 3 dni :) stosuje inofolic combi od 2 tygodni, mam pcos no i problemy z miesiączką i owulacją. Dzisiaj przyszła @ (wywołana duphastonem) i jestem w szoku, bo to moja pierwsza miesiączka bez okropnego bólu, w ogóle nie czuje, że ja mam ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj Neska;-) długo się starasz?1 cykl?czy narazie chcesz uregulować wszystko?odpowiedz coś nam o sobie
Wiecie co, zamówiłam owulaki 50szt. iiii teraz odpakowałam i miały być 5 testów ciążowych gratis 18,50+17zł pobranie, zapłaciłam 35,5zł a ja dostałam 10 hch JESZCZE???? chyba pomyłka ALE mam uzbrojenie jak na wojnę:D

monthly_2019_06/inofem-a-plodnosc_75846.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Neska1212

Mam 26 lat w sierpniu 2018 odtawilam antykoncepcję i dostałam normalnie @. Cykle się wydłużały aż do kwietnia nie miałam @ ponad 60 dni. Dostałam tabletki na wywołanie i w połowie cyklu byłam na USG a tam cisza. Więc teraz jestem po duphastonie i 3 dnia cyklu zaczynam brać Clo przez 5 dni. Za 11 dni jestem umówiona na USG żeby sprawdzić czy coś się ruszyło. Od kilku miesięcy nie uważamy ale dopiero od miesiąca myślę już na serio o fasolce. Badałam tarczycę, robiłam krzywa cukrowa i insulinę wszystko w normie. Jedyne u mnie objawy to długie cykle lub ich brak, trądzik od grudnia i tłusta bardzo tłusta cera. Waga ok mam 169 i ważę ok 54kg.

Odnośnik do komentarza

Rysia witamina C skraca malpe nie widziałam. Ja mam teraz krótkie Ale też nieobfite. I biorę dużą dawkę witaminy C.
Ale masz zestaw.
Witaj Neska :)
Fajnie że do nas dołączyłas. Jak nie boli to już dużo. Wiem coś o tym.
Co do cyklu to nie mam pojęcia. Coś się dzieje. Chyba zaczyna się zapalenie pęcherza raz w życiu to miałam i było to przestraszne. Od 2 h to czuje. Mama dała mi furagine. Mogę brać?
A co ze staraniami? Jest to zaraźliwe? Można się tarmosic? :(
czy owu była nie mam pojęcia Wg temp to chyba nie
Była jedną wzwyzka temp Ale dziś spadło. Testy też słabsze więc nie mam pojęcia.
Wrzucam foty

monthly_2019_06/inofem-a-plodnosc_75853.jpg

monthly_2019_06/inofem-a-plodnosc_75854.jpg

Odnośnik do komentarza

Neska no widać że poważnie podeszłaś do sprawy;-) Clo, Duphaston, będziemy trzymać kciuki za 11 dni, starania o 1 dziecko?
Iwa wróciłam do wit C (1000) bo mnie też pobolewa często pęcherz (to moja zmora) klima wiatraki eh
Jeśli chodzi o starania to nie przeszkadza, wiele kobiet zachodzi z zapaleniem pęcherza tylko to zależy od ciebie, samopoczucia, raczej nie jest zaraźliwe, sięgam czasem po furagine, żeby pomogło bierz tydzień.

Na pasku ovu- masz 8dc pozytywny?owulację?tak szybko by było?ło, mi się wydaje że tak 8,9 i 10, dziś tempka pokazuje że byłby koniec- że ovu do 10dc;-/ no ale nie wiem, może to jeszcze nie teraz, jak myślisz Iwa?

Odnośnik do komentarza

Neska brałam 3 cykle Clo (i Luteinę) 2 cykle monitoring i zawsze miałam 3 pęcherzyki, zastrzyk Ovitrelle i starania, nie zaskoczyło w 1 cyklu, w 2 to samo tylko M zaczął wyjeżdżać i w weekend starania, wtedy zaczęłam mierzyć temp i okazało się że Clo przesunął mi dużo później owulację i w 3 cyklu brałam ale na monitoringu nie byłam, później poszedł w odstawkę bo mijało się z celem, jest fajny Clo napewno jak M jest na miejscu, mam nadzieję że tobie się z nim poszczęści
Teraz jestem na Inofem i Castagnus, choć ciężko to nazwać staraniami

Odnośnik do komentarza

Ovitrelle tj na pękanie pęcherzyków, siemie lniane też mam w ziarnach, ja robię jak herbatkę raz dziennie z łyżeczki (z 2 nie wypiję, nie słodzę tego ale sprubuj jak lubisz) piję się w płodne na śluz bo u mnie skąpo, ucb też?
również Olej z wiesiołka (6tabl) i Guajazyl (rano i wieczór łyżeczka) od 1dc do owulacji

Odnośnik do komentarza

Rysia dziękuję za info.
Straszne to jest. Spania dziś nie bedzis. Ogólnie jak kiedyś miałam to było gorzej Ale wtedy później zareagowałam bo nie wiedziałam co to. Teraz siedzę i pije herbatę z żurawiny A wcześniej pokrzywe.
No może faktycznie 8 pozytyw Ale doszłam do wniosku że to niemożliwe że tak wcześnie. Temp następnego dnia była w górę Ale żeby od razu spaść. Ciekawe jaka tempka bedzis jutro Ale że się nie wyspie to i tak bedzis niewiarygodne.
Rysia A jak u Ciebie?
Weekend spokojnje ?
Co do owu nie mam pojęcia nie czaję tego. Staranka były tylko dziś rano.
Neska ja też brałam clo. Ovitrelle jest na pęknięcie pecherzyka. Na wizycie na usg lekarz określi czy była już owulacja czy nie.Ten zastrzyk to nic zlego.

Odnośnik do komentarza

To miałaś Iwa noc.... współczuję, miejmy nadzieję że szybko przejdzie paskudztwo;-) o super herbatki
No właśnie by musiały wskoczyć tempki teraz najwyżej a nie spadek, no ciekawe, zobaczysz co będzie dalej, może tj "mała owulacja", że płodne się zaczęły
Ja dziś chyba po @, jak na złość wczoraj leciała smoła i nie było nic, szkoda ale nie chcę nic mieszać, brakuje mi tej bliskości, tęsknię...ale nadrobimy:D w tą sobotę wyjazd! zaklepane Mielno 5 dni a N3sss kiedy dokładnie wyjeżdżasz?co u ciebie?

Odnośnik do komentarza

Rysia to już niedługo będziesz grzać dupcie na plaży. :)
Zobaczymy potem się zrobi test to może coś wykaże choć jak to zapalenie to też mozs być zafalszowane. Teraz jest ok. Ale miałam w nocy akcje że tak mi się głowie kotlowalo że musiałam na podłodze w łazience poleżeć bo bym zemdlala.
Nass podłączam się pod pytania Rysi :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam :)
Witaj Neska (chyba jesteśmy imienniczkami)!
Rysia super że Ci się udało tyle dodatkowych testów dostać :)
Iwa nie wiem jak to jest z tamtym tabletkami ale jak czuje ze będę miała zapalenia pechalerza to jem tabletki zurawinowe przez jakiś tydzień i jest dobrze. Można kupić w aptece :)
Fajnie Rysia że niebawem jedziesz :) my jedziemy właśnie za tydzień w sobotę więc tydzień po Was
Jak tam wszystko? Jakie macie? Ja mam 20dc i bardo bym chciała by @przyesla przed wyjazdem! Chyba miała być owu albo było, nie mam pewności. Ale chyba nic z tego bo i tak teraz biorę duphaston i niby zablokuje mi owulacje i nie kochalismy się z mezem. Denerwowal mnie w weekend i nie miałam ochoty. Ale jeszcze nie miałam takich ciemnych testów. I zapomniałam dwa dni pod rząd mierzyć temp. Haha ten upał działał nanie bardzo źle. Kompletnie nie znoszę upałów ale przynajmniej dziś jest chłodniej. Moja pogoda :-)

Odnośnik do komentarza

Tak Iwa mam nadzieję że się poopalam bo w tamtym roku mieliśmy deszcze i grzałam dupkę ale pod kołdrą i herbatą:-O
N3ss fajnie że też jedziesz odpocząć, faktycznie się miniemy:D oby nie było ucb @ na wyjazd tylko po, nie przejmuj się, nie zawsze się uda z przytulankami, oj potrafią chłopy denerwować... wrzucisz wykres i owulaki?jestem ciekawa jak się sprawdziły leki ucb
Iwa przykro mi że tak się źle czujesz... uważaj na siebie, dbaj
Ja dziś 6 dc, zaczęłam dziś mierzyć temp, powolutku do przodu, suplementy zamowione rano,
Kariba dziękuję Ci za przysłanie Inofem:-*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...