Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milik89

Dziewczyny! Polecam Wam inofem goraco. Udalo sie nam w 4 cyklu a w 1 cyklu z inofemem. I to jakis cud bo w tym cyklu wlasnie lekarz w 12 dni i 14 dniu cyklu stwierdzil brak pecherzyka dominujacego czyli ze stracony cykl. No i nie dostalam okresu ;-) pilam inofem 2 saszetki a pozniej jak sie zalamalam ze kolejnu cykl stracony to 1 saszetke bo odpuscilam. Wczesniej bralam ovarin ale on ma male dawki i trzeba by brac z i tabletek.
Wierze ze inofem podkrecil moja owulacje bo innego wytlumaczenia nie widze.

Odnośnik do komentarza

Hey ja mam stwierdzony pcos 2 lata temu. mam już 33 lata ale dopiero niedawno trafiłam na wspaniałego mężczyzne i próbujemu sa inofem pije od 2 tyg - sama sobie kurację taką wymyśliłam ; ) Na razie nie czuję różnicy ; (

Odnośnik do komentarza

Hej. Przeczytalam wszsytko i jestem podbudowana. Ja staram sie 2.5 roku.... Inaczej od 2.4 roku sie nie zabezpieczam. Tsh ok, prolaktyna ok ... Usg niby ok ... Kiedys bralam Inofolic, ale jak to ja raz wzielam raz zapomnialam i odrzucilam ... Po dluzszym czasie bralam 2 miesiace clo niby byl dominujacy pecherzyk 18 mm ale nic z tego. Wrocilam ponownie do inofolicu i pije dwie saszetki dziennie. Dokupie jeszcze jakiea zioła lub konkretnoen Castangus. Planuje zapisac się do prywatnego gina u kyorego wizyta trwa 45 min a nie 5 minut i nastepna. Zobaczymy moze on pomoze ... licze na te 2 kreseczki i Wam rowniez zycze z całego serca.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie
Przeczytałam wszystkie posty i Chyba wróciła do mnie nadzieja, staram się o dziecko prawie 3 lata, już jestem zmęczona lekami, biorę euthyrox bo mam lekką nadczynność i bromergon na prolaktyne, źle się czuję po tych lekach, zamówiłam już inofem i tlę nadzieję, że doczekam się własnego potomstwa. Powiem wam, że bardzo, bardzo się cieszę że inofem pomógł tylu starajacym się kobietkom, dzięki temu, że tu trafiłam wróciła nadzieja... Od jutra zaczynam pić ten magiczny eliksir i oczywiście już nie zamierzam się nakręcać bo już nawet nie mam na to siły... Trzymam kciuki za osoby starające się i oczywiście za siebie :)

Odnośnik do komentarza

witam was wszystkie,dokladnie dwa lata temu usunieto mi martwego zarodka w 7 tyg,postanowilismy rok odczekac i zaczac starac sie ponowniei tak staramy sie juz rok i nic a wtedy zaszlam za pierwszym razem,czy tak jak ja uwazacie zemoglimi cosuszkodzicprzy łyżeczkowaniu macicy i np.zardek nie moze se zagniezdzic?czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Ja kończę pierwsze opakowanie, czyli pierwszy miesiąc, czuję się nawet lepiej, biorę jeszcze dodatkowo eutyrox i bromergon, staramy się 3 lata i mam nadzieję że wkońcu się uda :( ponoć na jakie kolwiek efekty dopiero po 3 miesiącach picia, trzymam kciuki za wszystkie starajace się i oczywiście za siebie też :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie wczoraj na kontrolnej wizycie u gina dowiedziałam sie ze mam sobie kupic Miositogyn i pic po jednej saszetce niestety w zadnej aptece ani hurtowni tego niema i zastanawiam sie nad tym inofemem czy one mają podobny skład?? Chcialabym zajść w drugą ciążę bo tabletki anty odstawilam na poczatku czerwca i od tamtego czasu staramy sie o maleństwo non stop

Odnośnik do komentarza

Ja tam wierzę w działanie tego " leku " parę dobrych lat się staralam wszystko jak w zegarku hormony w normie a ciąży jak nie było tak nie było
Potem kupiłam inofem i ciach 3 miesiące później byłam w ciąży ( poronilam 6 tydz)
Znów wracam do starań znów spróbuje z inofenem
Tylko że, no właśnie wykryto u mnie miesniaka, i tak się zastanawiam
Bo inofem ma za zadanie wzmocnić lub wogole polepszyć owulacje działa głównie w 1 ej fazie cyklu - natomiast miesniaki karmią się estrogenami które również mają ogromne znaczenie w cyklu 1 ...
I teraz brać czy nie brać? Ktoś coś?
Żeby się nie okazało że sobie jeszcze gada postymuluje

Co do miositogyn właśnie niedawno dostałam paczkę od gina w prezencie;-) sklad ten sam tyle że ten mio Zawiera acetylocysteina czyli działa jak flegamina rozrzedza śluz a to chyba dobrze;-)

Odnośnik do komentarza

I jeszcze raz ja
Wypilam saszetke tego miositogynu
Dla mnie ?
Ochydne - myślałam że mi gardło wyzre mega kwaśne ( mimo że smak pomaranczowy)
Odrazu przy pierwszym lyku mam całe gardło podraznione :-/ Nie polecam
Inofem zdecydowanie lepszy !

Odnośnik do komentarza

Ja mogę się podzielić swoimi doświadczeniami z inofemem. Otóż starałam się o dziecko mając PCOS i będąc na jednej z wizyt u ginekologa , ten zaproponował mi leki hormonalne. Nie wzięłam recepty (biorąc sprawy we własne ręce) i szczerze mówiąc - wygooglowałam inofem, poczytałam trochę o nim na oficjalnej stronie oraz na forach. Zakupiłam i zaczęłam pić, 2 razy dziennie po jednej saszetce. Oczywiście wspomagałam się testami owulacyjnymi zakupionymi na allegro i w 3 cyklu zaszłam w ciążę. Po inofemie poprawił się stan mojej skóry i ogólne samopoczucie. Dodatkowo zaczęłam chodzić na fitness bo miałam tyle energii i chęci do życia. Mi się udało, uważam, że inofem miał w tym swoją duuużą zasługę, także polecam. Nie zniechęcajcie się dziewczyny po 1-2 czy nawet 3 cyklach, pijcie inofem regularnie, polecam również olej z wiesiołka i Vitex - szczęściu trzeba dopomóc :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja jeszcze 3 miesiace wczesniej sama szukałam na forach opinii o inofemie i pocieszyła mnie jedna z wypowiedzi, dlatego pomyślałam, że sama się podzielę swoim doświadczeniem. Jedna dziewczyna pisała, że stosowała inofem 1 sasz. dziennie i pierwszy okres był bardzo bolesny i wyglądał jak "smoła", a drugi już nie nadszedł. Ja miałam dokładnie tak samo, w drugim cyklu zaszłam w ciążę. Nie udawało się nam wcześniej przez 10 miesięcy pod okiem lekarza, więc postanowiłam sama działać i kupiłam inofem na własną rękę. Trzeba wierzyć, że się uda!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...