Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jest moj 22 dc, normalnie cykl mam 31-33. Bralam castagnus z 2 miesiace i dalam sobie spokój, myślałam, ze cykl sie skroci ale nic z tego. Jak to sie mówi, tonący brzytwy sie chwyta :) moze sie uda a nie zaszkodzi. Moj mąż to on lubi jak mu sie chce a jak ja mu każe to juz mu sie nie podoba. :) a wy dziewczyny dlugo sie staracie?

Odnośnik do komentarza

Witaj Dorka! Przykro mi że dużo doświadczyłas ostatnio i trzymam kciuki za Ciebie. Widać że owu była I teraz tylko czekać :) mam nadzieję że to co czulas będzie to. My z mężem się staramy 15 miesięcy. Mamy już synka ale jakoś nie udaje nam się z następnym dzieckiem

Ann u mnie dalej czekanie. Zrobiłam test ale nadal neg. Ale znowu nie z rana. Fajnie by było gdyby już przyszła @. Jak u Ciebie??

Rysia mam nadzieję że się Tobie (I wszystkim oczywiście) uda. Jeśli myślę że jest owu to co drugi, trzeci nawet czwarty dzień staram się z mężem. 24 h trwa by spermy reprodukowaly więc za częste zabawy kończą się słabymi plemnikami. Staramy się jak możemy.

Odnośnik do komentarza

Musi nam sie udać dziewczynki, ale to boli jak wszyscy dookoła w ciazy lataja i ta presja od wszystkich, tesciowa caly czas KIEDY KIEDY?? Tak jak sobie patrze wstecz to u mnie ani u męża z rodziny nie zdarzyła się bezplodnosc :( wszyscy mają dzieci, teraz u mojego męża brat spodziewa sie 4 dziecko, nawet mojej siostry córka ktora ma 25 lat, wlasnie w 3 miesiącu jest, juz 3 dziecko w drodze :( a ja jak zwykle taka jałowa krowa...eh

Odnośnik do komentarza

Witaj Dorka w naszym gronie :) im więcej nas, tym lepiej :) zawsze to większe wsparcie. Faktycznie miałaś sporo przeżyć - ale w końcu każdej z nas się uda, przyjdzie na to odpowiednia pora. Może właśnie teraz przyleci bocian dla każdej z nas :D

N3ss, może to jeszcze za szybko na testowanie. Niby 14 dpo powinno się robić testy ciążowe - tylko kto tyle wytrzyma (?)
Ja nadal czekam, cierpliwie czekam. Dzisiaj jest mój 9 dpo, temperatura skoczyła do 36,91 - często mam w drugiej połowie cyklu takie temperatury, więc jakoś specjalnie się nie nakręcam. Wolę być miło zaskoczona niż myśleć pozytywnie i znowu się rozczarować... jak się nie nakręcam to jakoś lżejsze mam myśli jak przychodzi @, chociaż smutek jest - wiadomo...

To mój wykres łącznie z dniem dzisiejszym.

monthly_2019_03/inofem-a-plodnosc_73750.jpg

Odnośnik do komentarza

Ann trzymam kciuki żeby tempka nie spadła bo narazie na dobrej drodze!;-)
Ann to zależy jak jest z tymi piersiami, też czuje zawsze pełniejsze i cięższe po owulacji a przed @ i tj piszesz to za sprawą progesteronu w 2 fazie cyklu tylko czy "to jest inny ból niż zawsze"? To wszystko co piszesz to "babskie" sprawy więc śmiało pisz;-) po to tu jesteśmy, niektóre kobiety zaraz po owulacji obserwują pierwsze objawy...yyy ciąży;-)
Dorka spokojnie, jak widzisz nie jesteś sama, przytulamy
N3ss nadal trzymam kciuki za cb, bądź dobrej myśli, masz rację, człowiek robi co może, ja 32l a M 35l, więc wiadomo młodzi już nie jesteśmy i kondycją, libido inne, ale damy rade:D

Odnośnik do komentarza

Rysia bo ja to już sama nie wiem jak to jest z tymi piersiami moimi... ogólnie to nawet mąż stwierdził, że są "pełniejsze".. nawet zaczął mnie nakręcać żebym test zrobiła no ale jest jeszcze za wcześnie. zobaczę jak temperatura jutro rano. Mam już od kilku dni zawroty głowy ale myślę, że jest to związana z moimi aktualnymi problemami i że to ze zmęczenia - no tak to sobie tłumaczę, nieważne.

Ogólnie to jesteście moim wsparciem! Wchodzę tutaj nałogowo - po prostu przyciągacie :)

Odnośnik do komentarza

U mnie już po tarmoszeniu:D
M pojechał...
wrzucę wykres i testy ovu, Mój Kalendarzyk po zaznaczeniu testu poz.ovu w 12dc wyznaczył owulację 12dc a Flo 13dc czyli dziś (pewnie zwzgl.na skok temp.) śluz płodny był a dziś kremowy więc mam nadzieję że sytuacja wykorzystana:D teraz tylko mierzenie temperatury i czekać za terminem @ tak bym chciała żeby się udało...
Jak Madzia Iwa u cb?Kokoo?N3ss co z terminem @? spóźnia się?
Ann to nadzieja, masz ochotę zatestować?;-) może bliżej terminu @?

Odnośnik do komentarza

No no no! Rysia wykorzystałaś najlepszy moment na tarmoszenie - trzymam kciuki żeby temperatura poszła wysoko do góry!! :D
Ja mam ogromną ochotę na testowanie ale jeszcze się wstrzymam. Myślę, że za wcześnie. Chyba się po prostu boję... poczekam do @ bo coś czuje, że temperatura może pójść w dół

Odnośnik do komentarza

No super Rysia! Wygląda dobrze. U mnie nic się nie dzieje, czekam nadal. Teraz 15 dpo. Okres niby miał być w piątek ale nie ma. Miałam jakies klucie dziś jak chodziłam z synem po ogrodzie dziś ale tak to nic takiego. Fajnie by było już wiedzieć po prostu.

Czekacie teraz i to jest najgorsze. Ale jeszcze pierwsze kilka dni można wytrzymać bo i tak za wcześniej jest by testować

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczynki :)
Witaj Dora. Fajnie że do nas dołączyłas. Sporo sie u Ciebie dzialo. Co do laparoskopii to jakby co nie boj się. Js mialam w innym celu, ale nid ma sie czego bac.
Ale zaległości mam w czytaniu.
Rysia to super że dzialaliscie. U mnie niestety w 12 dc koniec działań. Więc za bardzo nie widzę szans. Mój tak zmęczony że nie miałam serca go budzić. Oczywiście teraz ja żałuję. I jednak wolę zrobić monitoring przy owu przewidywanym. Ale już mojemu w przyszłym cyklu zapowiedziałam, że już koniec litości.
W 11 dc było 1 raz w 12 dc 2. Właśnie 13 i 14 dc to nawet ja nie miałam chęci.
Dorka i tak dzielny twój:)
O Bliźniaki Słyszysz Rysia coś dla nas :D
Dorka wiem że boli jak innym od tak to wychodzi Ale musimy wierzyć że się uda.
Ann masz rację lepiej się nie nakręca.
Ann wszystkie takie objawy mogą mieć znaczenie i dobrze że widzisz różnicę .
Ann N3ss trzymam kciuki cały czas. @ asio.
Ann ja od Was również mam wielki wsparcie Cieszę się że Was mam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...