Skocz do zawartości
Forum

Wybory samorządowe - wybieracie się?


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez spełniłam obowiązek obywatelski, u nas prezydent zostaje ten sam, ja myślę, że dobrze, bo naprawdę wiele inwestycji się w tym czasie działo i jeszcze dzieje, ale nie podobało mi się to, że kandydaci kandydowali np. na prezydenta miasta, potem do sejmiku, do radnych...to dla mnie było słabe, wyglądało, jakby mieli parcie na władzę, za wszelką cenę, jak nie tu, to może tu...u Was też te same nazwiska były na kilku listach?

Odnośnik do komentarza

Ja z mężem zawsze chodziliśmy na wybory. Odkąd ukończyłam 18 lat nie opuściłam chyba ani jednego głosowania. W tym roku też się wybieraliśmy- z dziećmi, by dać im przykład obywatelskiej postawy, ale w końcu poszedł tylko mąż. Ja wczoraj czułam się jak z krzyża zdjęta, chyba zaraziłam się od córki która od kilku dni jest przeziębiona. Miałam swoich kandydatów, niektórych znam osobiście, nasz drużba weselny ubiegał się o miejsce w sejmiku, a sąsiadka w radzie miasta. Margeritko u nas długo nie było wyników, jakieś straszne zamieszanie jest w tym roku. U mnie w mieście kandydat na prezydenta startował też do rady miasta, dla mnie to żenujące, niektórzy za wszelką cenę chcą się dostać do "koryta". Mam nadzieję, że prezydentem nadal pozostanie Mirosław Lenk, człowiek który pełni tę funkcję od 8 lat i jestem z niego zadowolona, wiele robi dla naszego miasta. Ale podobno zbliżoną ilość głosów ma jego kontrkandydatka i ma być druga tura.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...