Skocz do zawartości
Forum

Przeziębienie i kaszel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Czy któraś z Was dostała od lekarza zalecenie stosowania w ciąży esberitoxu n? Niby w ulotce zaznaczone żeby nie stosować w czasie ciąży... Boje się żeby mi się to przeziebienie bardziej nie rozwinęło a jeszcze bardziej żeby lek nie zaszkodził maleństwu. Dzięki za jakąkolwiek wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Gość asienka88888

Cześć,
Zapytaj o opinię lekarza prowadzącego ciążę. Też byłam chora nawet bardzo :-\ dostalam antybiotyk bioracef i dodatkowo synbiotyk (5 miesiac ciąży) też się balam o malenstwo ale nie potrzebnie. Gorzej jest w pierwszym trymestrze ciąży, ale w kolejnych bez obaw można stosowac różne leki. Jednak radze zapytać lekarza prowadzącego to najlepsze wyjście :-) głowa do góry, nie martw się :-) dużo zdrowia życzę :-)

Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka23

Ja jak tylko czułam, że coś mnie bierze zaraz sięgałam po syrop prebalenu, w apteczce miałam cały zestaw, w razie bólu gardła czy zatkanego nosa też. Uważam, że nie ma co czekać bo jak choroba się rozkręci to trudniej się jej pozbyć.

Odnośnik do komentarza

ania125
hej dziewczyny czy podpowiecie mi co mogę wziąć na początku przeziębienia?
to dopiero 8 tydz ciąży i bardzo mi zależy żeby się szybko i bezpiecznie pozbyć ścisku w gardle i początków kataru. :/ na razie zaaplikowalam ząbek czosnku i sok z cytryny...

prenalen spokojnie możesz brać, jest bezpieczny już od początku, w składzie ma same naturalne składniki i jest na prawdę skuteczny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...