Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Karte ciazy dostalam na pierwszej i jak na razie jedynej wizycie. Kolejna mam 24 listopada. Wtedy bedzie 11 tc i usg genetyczne:) moja doktor to fajna kobietka bo jak robi usg genetyczne to juz nie bierze za wizyte... A mimo wszystko zrobi normalna wizyte:) Zawsze jakos tak fajnie pokombinuje ze nie przeplacam za badania:)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ja dzisiaj też po wizycie (już drugiej) maluszek rozwija się prawidłowo widziałam bijące serduszko i tak się bardzo cieszę ze wszystko jest ok. :) tylko pani dr doszukała się torbieli na jajniku 4cm ;/ i do obserwacji... dziewczyny trzymajcie się i myślcie pozytywnie a wszystko bedzie dobrze i wy zobaczycie swoje fasoleczki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

aaaa i dostałam skierowanie na badanie prenatalne ( moja pani doktor rezygnuje z leczenia na NFZ i postanowiła że wypisze skierowanie bo jej już to nic nie szkodzi) i mam nadzieje że uda mi sie zarejestrować między 11-14 tygodniem

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

Ja po wczorajszej wizycie jestem szczesliwa! Wszystko lacznie z wynikami ksiazkowo. A martwilam sie bo poprzednio skonczylo sie na tym etapie :(.
Ale teraz moj lokator ma 19 mm i serdudzko szybciutko mu bije.
Benq4259, ja chodze prywatnie, bo jedyny lekarz jakiemu ufam nie przyjmuje na NFZ, a poza tym za bardzo bym sie denerwowala, gdybym miala czekac takie terminy. Raz mi wystarczylo i zawiodlam sie, drugi raz nie ryzykuje...

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Tetide gratulacje !!! Malutka 30 nie martw się bo to nie polepsza sytuacji. Znam ten strach bo sama go przechodziłam i ja skończyłam w 11 tyg który jeszcze przede mną ale pozytywne myślenie naprwdę wiele zmienia. Poza tym znam w swoim najbliższym otoczeniu, które siędo tego przyznało poronione ciąże u 5 babeczek i każda z nich każdą kolejną miała zdrową. a 3 z nich mają po dwoje dzieci.Więc głowa do góry
Będzie naprawdę dobrze. :-)
Nie dajcie się stresowi !! :-)

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny! Ja jestem czwarty raz w ciazy , termin na 25 czerwiec . Mam dwojke dzieciaczkow corke 9lat i synka 4 . Ostatnia ciaza niestety zakonczyla sie w 7 tygodniu :( 20.10 Bylam u lekarza na potwierdzeniu i badaniach . Widzialam pecherzyk, w nastepnym tygodniu znowu ide na kontrol. Strasznie sie denerwuje ; ALE MYSLE POZYTYWNIE ! Wam tez tego zycze ...Stres jest bardzo niewskazany .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...