Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kochane, ja coś nie mogę pisać bo ciągle mam problem z jakąś wtyczką. Poza tym mąż na zwolnieniu i ze skierowaniem do szpitala bo ma jakiś kamień na nerce, masakra jakaś. U mnie poza tym na szczęście dobrze, tylko jakoś gorzej się czuję - może to z nerwów.
Cieszę się Kati że już wszystko w porządku, a co do wizyt u lekarza to u mnie tez najpierw nie ma grafiku a potem się okazuje że nie ma miejsc i takim cudem idę prywatnie w grudniu bo nie mam innego wyjścia, ale najważniejsze że do swojej doktor.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09p07w7qeniegr.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie co , z tymi grafikami to jakas masakra!!! Z cora mialam isc do endo dzieciecego w lutym w styczniu zrobic badania. A w listopadzie umawiac wizyte na luty. Co sie okazalo? Mamy termin na lipiec!!!!
Istne szalenstwo!!!
I w ten sposob w lutym z wynikami cory pojde do mojej endo. Mam nadzieje, ze moja pani dr ja skonsultuje, choc to jeszcze malec jest.
Gosiu, pilnuj meza, bo kamienie na nerkach sa strasznie bolesne.

Odnośnik do komentarza

Witam :) 16 października dowiedziałam się, że mam małą fasolkę :D na początku byłam troszkę przerażona, ale szybko to przeszło jestem dumna, że będę miała dzidziusia małego. Termin mam na 11 czerwca. Czekam na inne mamuśki :D Powiedźcie jak myślicie czy będziecie miały córcie czy synka ? Dla mnie najważniejsze jest żeby było zdrowe ale z partnerem jesteśmy przekonani, że będzie mała Lilka :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ja bym chciała tym razem dziewczynke ale jak bedzie chłopiec to tez bede sie bardzo cieszyc... dziewczyny powiedzcie mi czy wy też macie czasami wrażenie że czujecie ruchy maleństwa? bo ja mam chyba już jakąś schize bo od paru dni czuje takie dziwne motylki ale narazie nie świruje i czekam na konkretne kopniaki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

Surikatko, tez tak podejrzewalam, ze to raczej jelita, ale tak inaczej niz zwykle, wiec czlowiek sie zawsze ludzi:)
Doabelku z jednej strony to bym chciala czuc kopniaki, ale jak sobie przypomne aktywnosc corci to mi sie odechciewa. Ona potrafila kopna ojca w tylek i go tym obudzic. Wtedy jeszcze plci nie znalismy i smialismy sie ze nam rosnie pilkarz! Zobaczymy jak bedzie tym razem;)

Odnośnik do komentarza

Jusiu, wychodzi, ze poprzednio sid sprawdzil:) ciekawe jak tym razem? Bo wychodzi ze tez powinna byc dziewczynka:) jedli tak to nawet fajnie bo ubranka beda po starszej i nic nie trzeba bedzie kupowac;)
Ostatnio poszalalam w 5-10-15 kupowalam prezent dla coreczki przyjaciol. Mowie Wam jakieslicznosci swiateczne!!! Kupilam takie cudo http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produkt/body-5t2766?c=18

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...