Skocz do zawartości
Forum

Duży stres jak sobie pomóc


Rekomendowane odpowiedzi

Można melisę, miętę - ja na wyciszenie i inne problemy, np. zgagę piję mieszankę, która ma już w składzie odpowiednie proporcje tych składników, to jest Szczęśliwa Ciąża - właśnie na takie rzeczy...mój gin mi dał jak przyszłam do niego ze zgagą, a nie wiedziałam co mi jest i myślałam, że coś z dzieckiem niedobrego się dzieje...a ten mnie dopiero uświadomił co mi dolega - no nie skojarzyłam, bo wcześniej nie miałam takich dolegliwości. Pomaga mi też na moje zmęczenie, ale muszę się przyznać, że nie piłam od dwóch tygodni i bardzo odczułam różnicę - byłam po prostu wykończona życiem, przepracowana...i wzdęta, teraz już jestem na urlopie i sobie zaparzam, i wracam do równowagi, bo ostatnio przed urlopem, to po prostu dałam czadu...

Odnośnik do komentarza

Basik - teraz piję Dobre Trawienie na zaparcia w ciąży i niedługo podzielę się opinią o baby and mama med, bo jak się pije zioła to trzeba trochę poczekać na efekty - tak myślę, ale z tego co wiem od mojej koleżanki od której to zgapiłam, no to ona jest zadowolona i mi polecała, dlatego w końcu zamówiłam i mam własne :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...