Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ola2710

Pierwsze buciki - nauka chodzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłam jako buciki do nauki chodzenia skórzane i przytrzymujące kostkę z firmy lasocki kids. Teraz sandałki kupiłam też z wyższym stanem z tyłu, by dobrze trzymały nóżkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się uprzedziłam do Emeli. Na początku czerwca kupiliśmy córce pierwsze sandałki tej marki (roczki), które już po niecałym miesiącu wyglądały jakby były noszone przez kilka sezonów. Kolor się starł, nitki zaczęły się pruć a wewnętrzna wkładka wygląda jakby ktoś ją zmasakrował, chodzone były na prawdę sporadycznie bo i ile chodzi dziecko które stawia pierwsze samodzielne kroczki :/ Butki na jesień kupimy na pewno innej marki, byle dalej od emeli.

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgsek2bs6ucm2p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroequ991iiyy.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Specjalistami w pierwszych bucikach do nauki chodzenia jest firma z Częstochowy Emel. Ich kolekcja "Roczki" jest idealna do stawiania pierwszych kroczków. Możesz sprawdzić bogatą ofertę kolorów i modeli w naszym sklepie internetowym www.wesołebuciki.pl . Tak naprawdę każdy bucik profilaktyczny będzie spełniał idealną rolę jako pierwszy bucik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość skerka344

Nie kupowalam butów córce jak nie chodziła i jedynie leżała. Wiem, ze niektóre mamuśki kupują takie buty, bo ładnie to wygląda, jednak sama nie widziałam w tym sensu. Buty najlepiej kupić kiedy już dziecko zaczyna poruszać się coraz sprawniej, a jego chód staje się stabilny, przychodzi w końcu moment na wybór pierwszych butów. Nie powinno sie robić tego wcześniej, bo niczym nieskrępowana stopa (i pisze tutaj nawet o skarpetkach) to najlepsze, co możemy podarować dziecku i jego rozwojowi. Na tej stronie jest równiez opisane jakie właśćiwości powinny mieć dobre buty dla malucha:
https://e-butydladzieci.pl/p7-Dobre-buty--czyli-jakie.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia Nawrot
Na pierwsze buciki polecamy Roczki z firmy Emel. Miękkie i elastyczne podeszwy zostały wyposażone w specjalny bieżnik zwiększający przyczepność, a jednocześnie poddają się swobodnej pracy dziecięcych stópek. Odpowiednio usztywnione zapiętki wspierają prawidłową stabilizację małych stópek. W naszym sklepie www.wesołebuciki.pl mamy ogromny wybór Emeli zawsze z darmową wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miśka2205

Jestem zdania im mniejsze dziecko tym szybciej można dziecko przyzwyczaić do butów bo potem może być problem. Moje dzieci chodzą w memo i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość blondi19823

Ja od samego początku kupuje tylko memo.  Poniewaz memo dzięki swojej wyjatkowej budowie idealnie nadaja sie na pierwsze kroki i Nóżka jest prawidłowo ułożona:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mkk:)

Witam. Na pierwsze buciki to na pewno memo. Sandałki podtrzymuja ładnie kostkę i nózka jest stabilna. Kolekcja memo baby jest z usztywnionym zapietkiem a ich funkcja jest profilaktyczna,  więc od samego poczatku warto je wybrac.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaNeli
Dziecko, które nie chodzi nie ma jeszcze bowiem na tyle rozwiniętych mięśni i więzadeł w stopie, by utrzymać swój ciężar ciała. Trzeba więc dać jego stópkom odpowiednio dużo swobody, by mogło nimi bez przeszkód poruszać, wzmacniając je tym samym i przygotowując do późniejszych wyzwań.
Warto postawić na dobrej jakości buty zdrowotne, które wesprą naturalny rozwój stopy i zadbają o profilaktykę, chroniąc przed powstawaniem wad. Memo właśnie dzięki temu zyskało uznanie wśród lekarzy specjalistów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kiki

Witam serdecznie. zgadzam się z opinią, że memo to buciki najlepsze dla dziecka do nauki chodzenia. Mi polecił lekarz ortopeda i są to idealne buciki właśnie dla maluszków:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miśka2205

Dzień dobry. 

Jestem właśnie po konsultacji z lekarzem ortopedom i polecił mi sandałki memo mówiąc , że moje dziecko powinno od samego początku mieć sztywny zapiętek i na trzy rzepy, ponieważ korzystnie wpływa na rozwój postawy i stóp dziecka aby zapobiec ewentualnej wadzie. Chyba dla każdego rodzica ważne jest aby dziecko miało zdrowe stópki od samego początku:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna2020

Cieszę się , że są rodzice , którzy do tematu zakupu obuwia dla dziecka na pierwsze kroki stawia na memo. Szczerze jest to jedyna firma , która od samego początku przyjazna jest stopie dziecka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...