Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Och jaka tu ciszaaaaa!!! No co Wy babeczki?!?!

Mam nadzieję, że nie jesteście aż tak zajęte przygotowaniami do świąt ;) na luzie, spokojnie i bez stresu proszę!

My w tym roku mieliśmy na luzie jechać do rodziców. Ale plany się nam zmieniły i robię święta u nas, dla nas. Ale takie właśnie na luzie, bez przesady i przepychu :D nie mam na to ani kasy ani sił ;)

Pola- to cała historia jest :D dziewczyny pojechały z nami na Jasną Górę prosić o siostrę ❤ prosto z Częstochowy do Gin po potwierdzenie ciąży (już od tygodnia wiedzieliśmy o ciąży). Ale były zachwycone! W ogóle takie dorosłe i opiekuńcze są. W każdych okolicznościach pamiętają o siostrze. Już tak mało czasu zostało, że szok! Koniec lutego ma być CC.

Mam nadzieję że u Was zdrowie dopisuje. Moje dziewczyny raczej zdrowe, a jak już, to jakiś kaszel czy katar z przedszkola przywlęka. Czasem to trwa, ale cieszę się że nic poważnego ich nie łapie.

Co do szydełka- kończę właśnie armię aniołów robić :D córki zażyczyły sobie koleżanki w przedszkolu obdarować. I tak oto powstaje 30 aniołków. Że leżałam i nudziłam się jakiś czas w szpitalu, to zajęcie jak znalazł ;)na serwety to się nie porywam :P choć maskotki to zawsze bardzo chętnie :D

Spokoju, miłości, ciepła i spełnienia marzeń dla Was mamusie i Waszych pociech ❤

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej:)
Aaaa!!! napisałam post i wcisnęłam Wstecz!! Wszystko mi skasowało,:0:0 po co tyle strzałek w tym telefonie!!!!!!;??
To od początku...:p
Święta święta i po świętach. U nas w tym roku wspaniałe. Rodzice obecni i zostają parę dni dłużej. Ba! Mama zrobiła nam meganiespodzuanke i przejechała tydzień przed ich planowanym przyjazdem- święta na bogato:) Iza zachwycona że ma Babcie 2tygodnie:D
Dobra Wróżko i wszystko jasne! Skoro Dziewczyny prosiły u Bozi, to wiadomo że tak musi być. Wiedza Kogo prosić:):) pięknie, że tak troskliwe i kochające są:) a imię Wybraliście? Dziewczynki mają swoje propozycje?
Ale ten czas leci!! Toż to zanim się obejrzymy, będzie koniec lutego:0
30aniolkow? Serio? W przedszkolu pewnie furorę zrobiły?:)
U nas że zdrowiem kiepsko. Dopiero Iza skończyła 2antybiotyki bo wisiało nad Nią zapalenie płuc. Ech, mamy teraz w styczniu wizytę u laryngolog. Te ciągłe zapalenia krtani, kaszle nas wykańczają:/
Jako, że już przed Sylwesterem napewno nie napiszę to już teraz ślę życzenia : samych wspaniałości i duuuuuuzo,duuuzo zdrówka w 2020 roku:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, przy tej zmianie nie przenieśli wszystkich postów 😤 oszuści jedni!

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola-88

Jak ja nie lubię zmian:/ przedtem było tak swojsko:)  teraz to już po światowemu... :-0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest inaczej, ale mam nadzieję że prócz mnie, jeszcze ktoś zagląda tutaj 😁

Czy zostałem ostania i zamykam wątek? 😢

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Witam!

Zapraszamy na nowy kanał z piosenkami dla dzieci 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola-88

Dobra Wróżko, jestem!! Bardzo dawno mnie nie było:-O  teraz wszystko można zrzucić na wirusa, więc to przez niego:D

W międzyczasie jak mnie nie było, Dziecie mi dorosło  i już 5!!!!! Lat ma:-O  kiedy to zleciało?? Wczoraj przypomniałam sobie maj sprzed 5lat i oczywiście prawie nie beczalam:P 

W niedzielę uczcimy urodziny tortem, w kameralnym gronie, ale zawsze to jakas rozrywka: D

U nas odpukac, tfutfu, zdrowo:) odkąd Iza nie chodzi do przedszkola jest cały czas zdrowa, tfutfu.  Czy Wasze Przedszkolaki tęsknią? Iza nic a nic i aż boję się jaka bedzie reakcja po tak długiej przerwie. 

A co u Was słychać? 🙂

Miłego dzionka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałam o najważniejszym: dużo zdrówka dla Naszych  Majowkowych Solenizantów:* 5latki to brzmi dumnie:)

Edytowane przez pola88

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Panifionaaa

O boziuu co tu się narobiło ? 

Zglaszam obecność, co tam u Was słychać ? 

U nas leci do przodu, Justyna dorosła dziewczyna 5 lat skończyła 🙈 za szybko rosną te dzieci. Dawid to mały terrorysta, aż boje się co z niego wyrośnie 😄

KORONA ciężki temat na szczęście nas choroby omijają szerokim łukiem. 

moje dzieci do przedszkola przyjęte i od września zaczynają przygodę,o ile Justyna się nie może doczekać tak Dawidowi coś nie w ząb z tym 🙂

Pogoda coś do Bani ostatnio a wczoraj to taaaka burza u nas była że jak nigdy się burzy nie boje tak wczoraj tego strachu o swój dorobek doświadczyłam.

Ale nawet lepiej że trochę chlodno to odpocząć można , bo jak przyjdą pogody to znów się znacznie, warzywnik, trawnik, ogród itd i znów będę padać na pysk wieczorem i nie wiedzieć jak się nazywam 🙈

wszystkiego dobrego Wam życzę. Odzywajcie się częściej 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...