Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Tak Was czytam od kilku tygodni i strasznie chcialabym sie dopisac.... Mam 26 lat synka 2 letniego i meszkam w Niemczech od pół roku. Chcielibysmy z mezem drugie dziecko, ale poronilam 7.07.2014 w 7 tyg. Teraz prawdopodobnie zon jestem w ciazy ale boje sie robic test.... cykle miala niezbyt regularne a po poronieniu byly 26, 28 dni. Dzis jest 28 dzien i mam wrazenie ze dostane okres a tu tylko bialy sluz... nie chce cieszyc sie na zapas bo wszystko mozliwe. Termin bym miala na 7 czerwca ale przy cesarce byloby to gdzies tydzien wczesniej.... przepraszam was ze tak sie rozpisalam, pewnosci nie mam i mecze was glupotami, ale jestescie takie sympatyczne a meza nie chce meczyc bo on bardzo przezyl poprzednia strate....

Odnośnik do komentarza

Fanusia bardzo współczuję ci twojej straty. wiem co to znaczy ja poronilam samoistnie przed 5tc.
jeżeli nie chcesz robić testu żeby mąż widział rób gdy go nie będzie. ja tez nie chciałam robić swojemu nadzieji. nie bój się testować. napisz nam jaki wynik trzymam mocno kciuki żeby się udało

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Hej Laski. Wpadam na chwilke. Witam wszytskie nowe przyszle mamy.
Karola nie przepracowuj sie:) Co do krazenia to zauwazylam,ze ciermna i mrowieja mi stopy:( Musze lekarzowi w srode powiedziec. Co do temp. to pamietam,ze w poprzedniej ciazy zawsze bylo mi zimno kiedy wszystkim cieplo i odwrotnie. Maz ze mnie sie smial:)
Myszeczka ostatnio tez mialam dzika ochote na makowiec.
Maga makarony od kilku dni kroluja w mojej kuchnni- strasznie mi smakuja:)

Dzisiaj wybieram sie do kolezanki na baby shower. W listopadzie rodzi Oliwie:) Kupilam jej mate edukacyjna, taka zabawke do lozeczka grajaca z lampka i ksiazeczke:)
Mam nadzieje,ze "rozerwe sie" troche:)

Zycze milej niedzieli i do potem:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70763.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70762.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez dziś mało aktywna byłam. Jak mnie zaczyna pobolewać brzuch to od razu się kładę i przechodzi mi. To nie są silne bóle, konsultowane były już z lekarzem, który twierdzi ze to następstwo hormonalnych i fizjologicznych zmian w organizmie. No tak, przecież w naszym ciele rozwija się zupełnie nowy człowiek. Tak bez fajerwerek byłoby nudno ;)

Odnośnik do komentarza

Maga cos pozno sie zabralas za ten rosol- chyba ze swoja zachcianke chcialas zaspokoic ;)
Ja zjadlam makaron z mieszanka mexykanska ale wyszlo mi takie ostre ze zione ogniem ;)
Myszeczka ale Ci zazdroszcze tego wylegiwania sie.. ja jeszcze jeden caly dzien w pracy i we wtorek na inwentaryzacje na 5h. Nie wiem jak ta moja zmienniczka to sobie wyobraza skoro ja o 23 juz w ogole nie kontaktuje i nie wiem co sie do mnie mowi a co dopiero logicznie myslec ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

ja z reguły jestem zmarzluch :) hehe więc u mnie to normalne ciągle zimne ręce a o nogach nie wspomnę..

mnie dzisiaj pociągnęło na kebaba :D byłam trochę u rodziny więc miałam chwilę wytchnienia od zamartwiania się :)

Fanusia witaj kochana :*
ja wiem co przeżywasz ja tak samo miałam lęk przed robieniem bety.. dasz radę.. zawsze możesz pisać nam co czujesz i jak się czujesz :) każda z nas ma jakieś lęki takie już jesteśmy :) uda się zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...