Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze to wychodzi na to, że moja wybitnie długo je. W dzień karmie ja co 2-3h, a w nocy budzi się tylko raz. Tylko, że ona podczas karmienia robi sobie przerwy. Czasem jedna a czasem 2 właśnie na odbicie. No i jak ssie to tez nie tak płynnie. Może już pora zmienić smoczek na 3+ a nie czekać te 3 dni do skończenia 2 miesięcy?

Odnośnik do komentarza

Sandra dziś moja memle smoczka od butelki, w rezultacie zjadła tylko 60 i już się drze bo jest glodna. Może maluszki mają takie okresy. Ja smoczka nie zmienię bo Hania jak sie dorwie do butli to azyl czasami się dlawi a jak nie chce ssać to doi go ja smoczka więc umie sobie dozowac pokarm. Ja swoją karmię nie częściej niż co trzy godziny i też je raz w nocy, ale moja je tylko 100 czasami 120ml, a powinna juz okolo 150. Poza tym jest chyba najmniejsza na forum bo waży tylko 4500kg.

http://fajnamama.pl/suwaczki/5q3j3qj.png

Odnośnik do komentarza

Miętowka moja waży 4430 wiec wagi mają podobne. Ja daje tylko wodę, i z tym piciem jest różnie czasami pociągnie i wypluwala:-) śmiesznie to wygląda. A czasami 30 ml wciągnie nawet niewiem kiedy... Sekunda i niema. Ja,właśnie myślę o herbatkę rumuankowej ale boję się że jak bym jej podała to potem nie będzie chciała wody.?!?!? I wolała bym te granulowane ale nie znalazłam jeszcze z adnotacją od 1. Tygodnia bądź 1. Miesiąca.
A z naszą ciemieniucha juz lepiej boże ile kombinacji. I czapeczka ciepła tez była, ale nic tak dobrze nie PodziałalO jak krem z musteli... Juz mam chyba wszystkie preparaty dostępne w Polsce. A jeszcze na czubku głowy jest taka malutka mocno przyklejona do główki i znowu nie mogę jej niczym ruszyć:(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730o15ssba.png

Odnośnik do komentarza

A mamy karmiące piersią też dopajacie dzieciuszki?

Kurde moja Mała to je 6-8 minut na posiłek z piersi i więcej nie chce i nie wydaje mi się, żeby w tym czasie mogła wydoić nawet 90ml. Chyba mało mi je i dlatego mi tak krótko śpi ;(

Ja w tym tygodniu zacznę używać pampersów nr 3, bo kończy mi się właśnie paczka 2. Powinny już być dobre. Moja mała już nosi ubranka na rozmiar 68, więc i pampers powinien być większy.

Moja Mała też nie cierpi na brzuszku leżeć, staram się ją kłaść 2-3 razy dziennie tak po parę minut ile wytrzyma, główkę ładnie podnosi, ale ona prawie od urodzenia podnosiła główkę. A jak Wam nie chce główki podnosić to sprawdzcie czy rączek nie ma za bardzo rozsuniętych i nie może się na nich oprzeć. Możecie też jej jakaś zabawkę pokazywać i skierować do góry to wtedy powinna śledzić za nią wzrokiem i też podnosić główkę.

A jak usypiacie swoje dzieci?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza

Przeterminowana moja maleńka też tak je. Krótko za to baaaardzo często. Śpi marnie. Wieczorem od kąpieli do snu mija wieczność. Zasypia przy cycku. Wymordowana jestem. Dałam jej koperek dziś ale oczy na mnie wbiła i zaczęła sie śmiac. Ale łyczka nie zrobiła.
Pampry 3 od dziś. Przez pomyłke bo szukalam jakis lżejszych na upaly i wziełam premium i na polce z 2 byla paczka 3. Ale pasują.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Przeterminowana
A mamy karmiące piersią też dopajacie dzieciuszki?

Kurde moja Mała to je 6-8 minut na posiłek z piersi i więcej nie chce i nie wydaje mi się, żeby w tym czasie mogła wydoić nawet 90ml. Chyba mało mi je i dlatego mi tak krótko śpi ;(

Ja w tym tygodniu zacznę używać pampersów nr 3, bo kończy mi się właśnie paczka 2. Powinny już być dobre. Moja mała już nosi ubranka na rozmiar 68, więc i pampers powinien być większy.

Moja Mała też nie cierpi na brzuszku leżeć, staram się ją kłaść 2-3 razy dziennie tak po parę minut ile wytrzyma, główkę ładnie podnosi, ale ona prawie od urodzenia podnosiła główkę. A jak Wam nie chce główki podnosić to sprawdzcie czy rączek nie ma za bardzo rozsuniętych i nie może się na nich oprzeć. Możecie też jej jakaś zabawkę pokazywać i skierować do góry to wtedy powinna śledzić za nią wzrokiem i też podnosić główkę.

A jak usypiacie swoje dzieci?

ja kładę maluszka na brzuszku i głaskam po plecach bardzo lubi i szybko zasypia

Nasz synek ma 21 tygodni :-*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...