Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Ewga
Gratulacje Miętówka
Zobaczcie jak te dzieci róznie rosną nam w brzuszkach i ma to potem wpływ na start i karmienie i wszystko inne. Mój pierwszy potomek urodził się maleńki i prorytem było potem żeby szybko nabił wagę, nie było mowy o karmieniu piersią i wtedy tego nie rozumiałam jeszcze i bradzo to psychicznie wycierpiałam, natomiast teraz córcia przekroczyła 3 kg i udaje sie i inaczej się chowa
Jest silna i widać że już urosła
Na sali miałam noworodka 4800 i strasznie mnie wkurzało, że goście tamtej mamy mieli czelosc porównywać moją niunie do tamtego dziecka. I jeszcze mówili że moja jak wcześjniak przy nim ;-///
Żółtaczka była u nas długo do 3 tygodni poziom bilorubiny to 8,2 teraz juz około 1. Żółta nie jest tylko białka oczu jeszcze ciut, bo musisz wiedzieć, ze z twarzyczki i oczu schodzi na końcu.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Kaseya
A ja po ktg, skurczów brak, tylko Mala się wściekała jak leżałam na wznak i skopała te głowice od ktg i tętno jej do 170skakalo a my wyrodni rodzice sie z niej śmialiśmy xd ale to samo mi robi jak trzymam książkę na brzuchu..:) rozwarcie na "luźny palec", czuła już główkę jak mnie badała i mówiła że nie powinnam przenosić no ale do poniedziałku daleko nie ma:/
ja ide 1-2 maja na wywołanie ;/

http://s10.suwaczek.com/201504237151.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jak pójdziesz do szpitala to js tego 5 urodzę tak do 6-7 max . Ale tez bym chciała miec bardziej majowe . Ide 1-2 na oddział moj narzeczony przyjeżdża 1. to mam nadzieje ze popędzi nasze dziecko wole zeby on jak szpital ma zakładać cewnik albo w tempie ekspres zalać oxy co do wywołania jakie macie odczucia ? Podobno jest to niemile stress i sie pęka czesto nie radzi z bólem bo jest natychmiastowe gdzies czytałam czy to prawda ?

http://s10.suwaczek.com/201504237151.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Miętówka
Dziewczyny będzie dobrze porody zaczynają się w najmniej spodziewanym momencie. Na pewno jest bliżej niż dalej. Zbierajcie sily na opiekę:)

Miętówka mi pozostało 5dni i szpital :-S znowu, moje córki siedzą i siedzą, nie chcą wyjść na czas:-(

Odnośnik do komentarza

Mnie babcia jeszcze raczy opowieściami o tragicznych porodach "bo moja siostra 50 lat temu.." oraz o dzieciach bez rączek, nóżek, główek itp..:/ Aż jej wczoraj powiedziałam, że ma mi dać spokój, a ona mi "przecież masz zdrowe dziecko" i się obraziła chyba, że nie chcę z nią gadać. Masakra! Ludzie wyczucia nie mają, a jak się mnie ta sama osoba pyta 5 raz w ciągu dnia czy rodzę to też mnie trafia ! Tak bardzo bym chciała już swoją Karolinkę zobaczyć, że jest zdrowa, silna i bezpieczna! Taki mam dzisiaj nastrój że lepiej bez kija nie podchodzić, ale zaraz rosołek postawie i idę na ogródek czytać książkę i nie będę nic robić cały dzień!

Odnośnik do komentarza

Mnie tak tesciowa na początku ciąży uraczyła opowieścią, że miała by dwie siostry tylko, że miały wady krążenia i zmarly zaraz po porodzie i nie wiadomo czy to nie genetyczne....no myślalam że ją przetrąca...cały czas miałam tą opowiesc w pamięci...o zgrozo czysta podłość...
Wczoraj po kosciele podeszła do mnie moja kierowniczka z pracy z tekstem "pokaż tą bidę", ja nie wiwm co te ludzie wygadują!? Szlag mnie trafia czasami. Jaką bidę. Pamiętam jak z nią gadałam i mówiłam, że bede miala prowdoppdobnie cesarke to tak z politowaniem patrzyla

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

Tak wlaśnie ludzie czasem chcą zagadać i pokazać jacy są super a nie mają nic mądrego do powiedzenia to plotą glupoty nie myśląc o tym, ze przyszła mama martwi sie o zdrowie dzieciaczka najbardziej na świecie.. Jeszcze słyszę że muszę urodzić 1maja bo jest sw. Jozefa robotnika (wczesniej byla wersja 4kwietnia bo babcia ma urodziny..) zwykle takie gadanie puszczam kolo uszu ale za duzo sie nazbierało xd

Odnośnik do komentarza
Gość Przeterminowana

Ślad po szczepionce może się zrobić widoczny w późniejszym czasie od szczepienia więc to raczej na pewno to i jest to normalne.

Mojej Małej za to równo dwa tygodnie od urodzenia odpadł pepuszek i widzę, że ładnie się wszystko zagoilo a teraz się zmniejsza.

Opowieści są straszne, ja wolalam nie słuchać i nie oglądać nawet w telewizji chorych dzieci bo od razu łzy w oczach i obawy o własne dzieciatko.

Pozdrawiam wszystkich. ;)

Odnośnik do komentarza

Znalazlam cos takiego: "Szczepionka przeciw gruźlicy jest podawana podskórnie w lewe ramię dziecka. Pojawia się po niej bąbel, który szybko zanika. Po nim pojawia się pęcherzyk, który z czasem wysusza się i tworzy strupek. Po 2-4 tygodniach pojawia się naciek, a na jego szczycie krostka i owrzodzenie. Zanika ono po 2-3 miesiącach i zostaje blizna o średnicy 3 mm.Takie objawy szczepionki są naturalne i nie powinny wywoływać obaw u rodziców. Nieprawidłowe objawy to owrzodzenie skóry lubpowiększenie węzłów chłonnych. Warto pamiętać, by na miejsce szczepionki nie stosować okładów ani maści."

http://fajnamama.pl/suwaczki/xl0y2rx.png

Odnośnik do komentarza

mmeherisson
Hej Dziewczynki! Mam pytanie: czarwonawa, twarda krostka na lewym ramieniu u dziecka, dokładnie w tym miejscu gdzie ja mam znamię po szczepionce to może być ślad po tym pierwszym jeszcze szpitalnym szczepieniu? Wyszłoby dopiero teraz? No bo nie wierzę, żebym dopiero teraz zobaczyła...

Kochana to jest ślad po szczepionce przeciw chyba gruźlicy,podanej jeszcze w szpitalu,właśnie o tej szczepionce mówiła mi położna na wizycie domowej zebym sie nie przestraszyła jak się pojawi cos takiego na ramieniu.Nie wolno nic z tym robić i wychodzi to po pewnym czasie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...