Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Kaseya
A mój by chciał i ja też bardzo chce, nawet mam sny erotyczne, a jak przychodzi co do czego to mnie boli i mi strasznie ciasno..ale się staram, dla męża i małej wszystko:)

To się ciesz bo ja z moim przez całą ciążę może 3 razy się kochałam. Powiedział, że się boi o małą i woli poczekać.
A po porodzie to ja mu powiem, że się boję żebyśmy nie obudzili małej i ciekawe jak zareaguje :D

Odnośnik do komentarza

Ja jednak stanę w obronie tatusiów,jest kilka przyczyn...aseksualność,lęk przed "uszkodzeniem" dziecka itp. pamiętajcie matki ,kobiety,nie wolno używać seksu jako karty przetargowej czy też odgrywania się to nie służy dobrze żadnemu związkowi...no to jest trudny czas tym bardzie ze trzeba sie wystrzegać infekcji i my jesteśmy ociężałe,fizycznie bardzo zmienione...no ale to kwestia bardzo osobista...

Odnośnik do komentarza

Któraś z dziewczyn pisała o plamieniu brązowym po wizycie u lekarza, ja miałam wizytę w poniedziałek i po przyjechaniu do domu miałam dość dużo brązowej krwi i śluzu. Zadzwoniłam do lekarza i mówił, że to normalne i że na następny dzień nie będzie śladu. We wtorek miałam w pewnym momencie na papierze dużo śluzu brązowego, plamienie mam do teraz. I nie wiem właśnie czy to po wizycie czy czop odchodzi czy co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Antjee gratuluje :)
Zobaczcie dziewczyny dzis pierwszy a my mamy juz trojeczke maluszkow :) calkiem niezly wynik :) mam nadzieje, ze teraz czas bedzie lecial szybciej :) a co do kochania sie to moj tez sie bal dopoki nie padly slowa z ust ginekologa, ze wrecz zaleca :) i ciesze sie bo to czekanie to dla mnie trudny czas a ta bliskosc mi pomaga :) co do prima aprilis to maz klamal kogo tylko mogl, ze sie zaczelo :D tylko szkoda, ze klamac musial ;) no ale do 12 jeszcze troche i moze komus z nas dzidzius zrobi psikusa iwyjdzie jeszcze dzis :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Ja po wizycie tez plamiłam, czop niby zaczął odchodzić w sobote ale dziś jakaś kumulacja wydzieliny szczególnie po każdej wizycie w toalecie. Tyle ze czop był gęsty a dziś bardzo wodnista wydzielina. Mi od 3 dni doskwiera kłucie w okolicach żeber po lewej stronie, nie wiem czy to jakiś nerwoból, czy dziecko cos uciska. Moze któraś z Was też tak dziwnie kłuje?

Odnośnik do komentarza

No niestety nerwy same przychodzą. Ja 4 razy co 5min do WC a mój mąż z zdążył się tysiąc razy spytać czy to juz :-) a ja się cała spocilam do tego mdłości i słabo, leżę... A mój mąż i co już? Ja na to nie wiem. Po minucie on znowu... Dzieje się coś? Hehe jeszcze bardziej tymi pytaniami mnie stresowal. Na razie nic się nie dzieje. Idę spać a co będzie dalej zobaczymy :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotyx8dtke0asvb.png

Odnośnik do komentarza

Ja też od kilku dni bardzo się stresuje, martwię się i boję, że z noim synkiem będzie coś nie tak :-( :-( Denerwuje się, że jak mnie złapie poród nie ogarne wszystkiego, telefon do mamy żeby przyjechała zająć się moją dwulatka, telefon do znajomych kto moze mnie zawieźć do szpitala, telefon do Męża, dojazd do szpitala oddalonego 70km ...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,
Jak u Was wygląda kwestia "opadającego" brzucha? Czy faktycznie Wam się obniża? Ja mam termin na 04.04 a brzuch cały czas w tym samym miejscu. Z dolegliwości dołączam się do grona dziewczyn którym dziecko uciska na nerw w kręgosłupie przez co ból promieniuje na całą prawa nogę ;/

motherwithpassion.wordpress.com

Odnośnik do komentarza

Agunia86
Dziewczyny,
Jak u Was wygląda kwestia "opadającego" brzucha? Czy faktycznie Wam się obniża? Ja mam termin na 04.04 a brzuch cały czas w tym samym miejscu. Z dolegliwości dołączam się do grona dziewczyn którym dziecko uciska na nerw w kręgosłupie przez co ból promieniuje na całą prawa nogę ;/

Hej to termin masz na sobotę i jak się czujesz? To Twoja pierwsza ciąża?

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ROSSA - u mnie też mama musi dojechać żeby się córką starszą zająć, najgorzej będzie w nocy :-S
Moja córcia będzie miała juz7 lat w kwietniu ale babcia lepiej zorientowana w szkole,lekcjach i ubieraniau niż tatuś który o 3rano wyjezdza do pracy:-S także jak mama.nie.zdąży to wezmę 7latke na porodowkę chyba:-/
:-/ zresztą tatuś musi pracować :| także też mam stres czy zdążę to wszystko zorganizować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...